Dobry kamerzysta w ornecie - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Dobry kamerzysta w ornecie 2011/02/16 18:52 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Witam szukam dobrego kamerzysty w Ornecie, możecie mi kogoś polecić

Odp: Dobry kamerzysta w ornecie 2011/08/28 22:42 #2

  • ANONIMEK
  • ANONIMEK Avatar Autor
  • Gość
Według mnie Budkiewicz ale ten od sklepu z rowerami a nie od Edenu :-) Facet jest cięzki i trochę czasu zajmuje mu ten ostateczny montaż ale efekt końcowy.......piorunujący ! Gośc jest podobno po szkole filmowej i muszę przyznać , że to widać. Poza nim w Ornecie nic godnego uwagi. W Lidzbarku jest dość niezły kamerzysta ale chyba droższy a i tak jakościowo zdecydowanie stawiam na Budkiewicza

Odp: Dobry kamerzysta w ornecie 2011/08/28 23:17 #3

  • znawca
  • znawca Avatar Autor
  • Gość

ANONIMEK napisał: Według mnie Budkiewicz ale ten od sklepu z rowerami a nie od Edenu :-) Facet jest cięzki i trochę czasu zajmuje mu ten ostateczny montaż ale efekt końcowy.......piorunujący ! Gośc jest podobno po szkole filmowej i muszę przyznać , że to widać. Poza nim w Ornecie nic godnego uwagi. W Lidzbarku jest dość niezły kamerzysta ale chyba droższy a i tak jakościowo zdecydowanie stawiam na Budkiewicza


he he aleś poleciał z koksem przecież to wiejska amatorszczyzna
REKLAMA

Odp: Dobry kamerzysta w ornecie 2011/08/29 04:46 #4

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Pan Butkiewicz od TV Orneta pełen szacun. Szybko się uczy. Z kompletnego amatora przez ostatnich kilka miesięcy wyrobił się na profesjonalistę. Musi trochę zjechać z ceny i będzie OK. Polecam

Odp: Dobry kamerzysta w ornecie 2011/08/29 10:22 #5

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

ANONIMEK napisał: Według mnie Budkiewicz ale ten od sklepu z rowerami a nie od Edenu :-) Facet jest cięzki i trochę czasu zajmuje mu ten ostateczny montaż ale efekt końcowy.......piorunujący ! Gośc jest podobno po szkole filmowej i muszę przyznać , że to widać. Poza nim w Ornecie nic godnego uwagi. W Lidzbarku jest dość niezły kamerzysta ale chyba droższy a i tak jakościowo zdecydowanie stawiam na Budkiewicza


Pan z Lidzbarka co jeździ Fordem Vanem to gość z tradycją. W Ornecie nie ma nikogo choć zbliżonego jakością sprzętu i umiejętności. Kamera za coś 40 000zł plus super wyczucie. Robi niesamowite zdjęcia plenerowe.

Odp: Dobry kamerzysta w ornecie 2011/09/02 10:11 #6

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Ludzie ślub i wesele ma się raz w życiu. Nakręcić dobry materiał to robota dla profesjonalisty. Takiego w Ornecie nie ma. Nie rozśmieszajcie mnie Butkiewiczem. To sztywniak dobry na studniówkę. Ceni się profesjonalnie a robi amatorsko. 20 lat temu wystarczyło mieć kamerę. To nie te czasy.

Ja polecam Krzysztofa Bachmura z Olsztyna. Też nie jest tani ale warto.

Dobry kamerzysta w ornecie 2015/03/18 12:13 #7

  • A może z Olsztyna?
  • A może z Olsztyna? Avatar Autor
  • Gość
Zobacz Fajnyslub.pl

Byli na weselu mojej siostry. Rewelacja!
  • Strona:
  • 1