Pizzeria Factory - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Pizzeria Factory 2010/09/28 12:55 #1

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
W ostatnią niedzielę odwiedziłam z rodziną nową ornecką pizzerię Factory przy ulicy 1 Maja 36E. Lokal jest schludny i czysty. Zamówiliśmy 3 pizze, Prociutto Extra, Serową i Chicken. Muszę powiedzieć że ogólnie wszystko jest OK. Smak i wypieczenie ciasta jest dobre. Cena też jest w porządku.
Był tylko mały zgrzyt. W niedzielę pizzeria ma teoretycznie promocję dla rodzin w wysokości 7 %. Tak jest napisane na ulotce. Niestety obsługa policzyła mi normalnie bez promocji. Dopiero jak się spytałam czy czasami nie powinnam dostać rabatu odpowiedziano mi że sama muszę przypomnieć przy płaceniu. A co z osobami które nie wiedzą że w ogóle jest taka promocja ? Mi zaproponowano w zamian darmowy sos. Ogólnie polecam, trzeba tylko pamiętać samemu o promocjach.






Załączniki:

Re: Pizzeria Factory 2010/09/29 19:10 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

ewa napisał: W ostatnią niedzielę odwiedziłam z rodziną nową ornecką pizzerię Factory przy ulicy 1 Maja 36E. Lokal jest schludny i czysty. Zamówiliśmy 3 pizze, Prociutto Extra, Serową i Chicken. Muszę powiedzieć że ogólnie wszystko jest OK. Smak i wypieczenie ciasta jest dobre. Cena też jest w porządku.
Był tylko mały zgrzyt. W niedzielę pizzeria ma teoretycznie promocję dla rodzin w wysokości 7 %. Tak jest napisane na ulotce. Niestety obsługa policzyła mi normalnie bez promocji. Dopiero jak się spytałam czy czasami nie powinnam dostać rabatu odpowiedziano mi że sama muszę przypomnieć przy płaceniu. A co z osobami które nie wiedzą że w ogóle jest taka promocja ? Mi zaproponowano w zamian darmowy sos. Ogólnie polecam, trzeba tylko pamiętać samemu o promocjach.

A to znaczy,że jak klient bystry to skorzysta.W innym przypadku ? Jak zwykle robi sie w konia klienta !

Re: Pizzeria Factory 2010/09/30 14:58 #3

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

lOLA napisał: A to znaczy,że jak klient bystry to skorzysta.W innym przypadku ? Jak zwykle robi sie w konia klienta !


Obsługa tłumaczyła się kłopotami z pamięcią, trudno mi powiedzieć czy tak było czy to tylko wymówka tak czy siak sprowadza się to do jednego trzeba samemu zadbać o rabat
REKLAMA

Re: Pizzeria Factory 2010/10/04 19:14 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

ewa napisał:

lOLA napisał: A to znaczy,że jak klient bystry to skorzysta.W innym przypadku ? Jak zwykle robi sie w konia klienta !


Obsługa tłumaczyła się kłopotami z pamięcią, trudno mi powiedzieć czy tak było czy to tylko wymówka tak czy siak sprowadza się to do jednego trzeba samemu zadbać o rabat
JADŁAM nieraz i pizza jest super i zawsze pamietali o promocji , moze tym razem rzeczywiscie zapomniano , w kazdym razie polecam

Re: Pizzeria Factory 2010/10/05 14:26 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
jadłem pare razy i powiem że jest naprawdę dobra godna polecenia

Re: Pizzeria Factory 2010/10/07 07:51 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

kamil napisał: jadłem pare razy i powiem że jest naprawdę dobra godna polecenia

Ja też jadłam parokrotnie w tej pizzerii i muszę przyznać że pizza jest bardzo smaczna, poza tym czas oczekiwania na pizze jest bardzo krótki, obsługa przesympatyczna także z czystym sumieniem polecam

Odp: Pizzeria Factory 2011/03/29 21:15 #7

  • Marcin K.
  • Marcin K. Avatar
  • Gość
muszę polecić tą pize super sprawa bardzo dobra

Odp: Pizzeria Factory 2011/05/27 22:22 #8

  • anonim
  • anonim Avatar
  • Gość

Odp: Pizzeria Factory 2011/05/29 10:48 #9

  • degustator
  • degustator Avatar
  • Gość
potwierdzam że to najgorsza pizzeria w mieście ciasto beznadziejne wyrobione kompletna amatorszczyzna polecam la strade

Odp: Pizzeria Factory 2011/06/03 07:29 #10

  • DO DEGUSTATORA
  • DO DEGUSTATORA Avatar
  • Gość

degustator napisał: potwierdzam że to najgorsza pizzeria w mieście ciasto beznadziejne wyrobione kompletna amatorszczyzna polecam la strade


WIDAĆ JAK SIĘ ZNASZ NA CIEŚCIE DEGUSTATORZE OD SIEDMIU BOLEŚCI.... W FACTORY PIZZA FULL WYPAS A LA STRADA....CZŁOWIEKU PRZECIEŻ TEGO NIE DA SIE UTRZYMAĆ NAWET W RĘKU... A MOŻE TY NIE BYŁEŚ W FACTORY WCALE TYLKO W GOŚCIŃCU......

Odp: Pizzeria Factory 2011/06/03 08:26 #11

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
NIE MASZ POJECIA DEGUSTATOR , WIDZE ZE SPECJALNIE ZŁĄ REKL;AME ROBISZ W FACTORY JEST NAJLEPSZA I TO SA FAKTY A NIE -POMÓWIENIA

Odp: Pizzeria Factory 2011/06/10 18:45 #12

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
Byłem ostatnio w Pizzerii Factory, po remoncie wygląda super a do tego od dzisiaj sprzedają piwko,polecam wszystkim

Odp: Pizzeria Factory 2011/06/10 19:45 #13

  • obolały
  • obolały Avatar
  • Gość
Nie wiem jak pizza.Za to wiem że po sałatce z kurczakiem dostałem sraczki.Dwudniowej.
Dzięki.Więcej nie skorzystam
REKLAMA

Odp: Pizzeria Factory 2011/06/12 17:30 #14

  • Anonim
  • Anonim Avatar
  • Gość
bo nie umyłes rąk i żołądek masz zepsuty od bylejakiego jedzenia i na pewno nie po tej salatce , widze ze ktos usilnie robi złą reklame , całkim mozliwe ze ludzie z konkurencji , przeciez kiedys byli mierzyc pizze i niestety sie zawiedli a to juz totalna glupota- szefowa wysylała swoich pracowników na przeszpiegi-zenada
REKLAMA

Odp: Pizzeria Factory 2011/06/15 04:44 #15

  • Augustyna
  • Augustyna Avatar
  • Gość
Z sałatkami jest naprawdę niebezpiecznie, szczególnie latem. Uważam,że np. w "Kebabie" na placu PKS jest duży wybór ale nie wszystkie świeże ! Może lepiej "gamę" zmniejszyć na korzyść świeżości dla dobra konsumenta.! Smacznego !