Urząd pracy bez pracy - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Urząd pracy bez pracy 2010/02/21 17:20 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
mam pytanie czy ktokolwiek dostał w ornecie prace za pośrednictwem urzędu pracy ? urząd pracy ma swoje zasługi w walce w bezrobociem przez to że sam zatrudnia sporo osób i to chyba tyle

Re: Urząd pracy bez pracy 2010/02/27 23:26 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: mam pytanie czy ktokolwiek dostał w ornecie prace za pośrednictwem urzędu pracy ? urząd pracy ma swoje zasługi w walce w bezrobociem przez to że sam zatrudnia sporo osób i to chyba tyle


nie przesadzaj kilka staży się odbyło za sprawą pośredniaka :P

Re: Urząd pracy bez pracy 2010/02/28 21:02 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: mam pytanie czy ktokolwiek dostał w ornecie prace za pośrednictwem urzędu pracy ? urząd pracy ma swoje zasługi w walce w bezrobociem przez to że sam zatrudnia sporo osób i to chyba tyle


nie przesadzaj kilka staży się odbyło za sprawą pośredniaka :P
Urząd pracy w Ornecie nie robi nic ! ale to "zaleta" wszystkich UP w Polsce.Do zbierania ewentualnych ofert pracy powinien zostać zatrudniona osoba niepełnosprawna lub emeryt.Oszędność !! takie osoby też potrafią wystawić skierowanie jak interesant sam znalazł pracę ! Ilu tam mamy pracowników zatrudnionych ? Na końcu Ornety siedzą jak znudzone mopsy !
REKLAMA

Re: Urząd pracy bez pracy 2010/10/02 17:05 #4

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

emerytka napisał: Urząd pracy w Ornecie nie robi nic ! ale to "zaleta" wszystkich UP w Polsce.Do zbierania ewentualnych ofert pracy powinien zostać zatrudniona osoba niepełnosprawna lub emeryt.Oszędność !! takie osoby też potrafią wystawić skierowanie jak interesant sam znalazł pracę ! Ilu tam mamy pracowników zatrudnionych ? Na końcu Ornety siedzą jak znudzone mopsy !


KWW Porozumienie Niezależnych i nauczyciele zmienią wszystko na lepsze w Ornecie zobaczymy cuda niewidy :lol:
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/08 18:57 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Zlikwidować urzędy pracy one nikomu nie pomogły w znalezieniu pracy,no chyba że chodzi o zatrudnianie rodzinki i kolesiów w urzędach pracy

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/08 20:52 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Zlikwidować urzędy pracy one nikomu nie pomogły w znalezieniu pracy,no chyba że chodzi o zatrudnianie rodzinki i kolesiów w urzędach pracy


święte prawda urząd pracy zmniejsza bezrobocie tylko o własne etaty

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/09 14:03 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: Zlikwidować urzędy pracy one nikomu nie pomogły w znalezieniu pracy,no chyba że chodzi o zatrudnianie rodzinki i kolesiów w urzędach pracy


święte prawda urząd pracy zmniejsza bezrobocie tylko o własne etaty
100 % racji.Szkoda pieniędzy na etety ! Gablotkę z zapotrzebowaniem na pracowników do MOPS i może tam jeden etat stworzyć i koniec leżakowania a UP na dworcowej.

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/17 22:07 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Pan burmistrz doda pracy dla kuroniówki zwalniając ludzi w szkołach. To nowa odmiana walki z bezrobociem.

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/17 22:40 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Pan burmistrz doda pracy dla kuroniówki zwalniając ludzi w szkołach. To nowa odmiana walki z bezrobociem.



ratuje miasto jak moze.... otworzcie oczy

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/18 09:55 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: Pan burmistrz doda pracy dla kuroniówki zwalniając ludzi w szkołach. To nowa odmiana walki z bezrobociem.



ratuje miasto jak moze.... otworzcie oczy


"miasto" to ludzie w nim mieszkający często w programach przedwyborczych słychać o walce z bezrobociem ale jak to się ma do rzeczywistości?

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/18 14:52 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: "miasto" to ludzie w nim mieszkający często w programach przedwyborczych słychać o walce z bezrobociem ale jak to się ma do rzeczywistości?


redukcja etatów w gminie to podstawa ile osób siedzi bezproduktywnie na dupie i cały dzień wali kawę ?

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/18 17:05 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: "miasto" to ludzie w nim mieszkający często w programach przedwyborczych słychać o walce z bezrobociem ale jak to się ma do rzeczywistości?


redukcja etatów w gminie to podstawa ile osób siedzi bezproduktywnie na dupie i cały dzień wali kawę ?


nie słyszałem o takich ale może podasz nazwiska tych osób skoro jesteś taki zorientowany? :lol:

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/18 20:47 #13

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
TYLKO BEZ NAZWISK
Może lepiej referatami? :lol:
REKLAMA

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/19 14:17 #14

  • Użytkownik nr 112
  • Użytkownik nr 112 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zgadzam się w pełni z głosami, że ludzie tam pracujący nie robią nic i się martwią o własne pensje, a potrafią jedynie dać ci listę do podpisu.
Kobiety tam pracujące nie mają nawet pojęcia o programach, które są przez PUP organizowane.
REKLAMA

Re: Urząd pracy bez pracy 2011/01/29 09:01 #15

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Użytkownik nr 112 napisał: Zgadzam się w pełni z głosami, że ludzie tam pracujący nie robią nic i się martwią o własne pensje, a potrafią jedynie dać ci listę do podpisu.
Kobiety tam pracujące nie mają nawet pojęcia o programach, które są przez PUP organizowane.

Pan burmistrz szuka oszędności ! W Urzędzie pracy znajdzie NAPEWNO ! Do prowadzenia list nie potrzeba "ciepłych stołków". Tam nikt nie uzyskał miejsca pracy. Do tego biura mam uraz p.kilku laty w okresie letnim urzędnicy jedli słonecznik i nie przerywając rozmawiali ze mną.
Dla mnie to był SKANDAL !!!