Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/28 10:14 #16

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Jowita05 napisał:
Nie wierzę w bezineresowną działalność Jaroniów.


a kto w obecnych czasach jest bezinteresowny ? kto jest bezinteresowny niech pierwszy rzuci postem :lol: oczywiście do orneckich radnych jestem jak najbardziej nastawiony sceptycznie niestety sami ich wybraliśmy :( więc ewentualne żale tylko do siebie

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/28 12:31 #17

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
o........ jest i pan Radzicki - przyboczny gwardzista Ołtuszewskiego :lol: sama śmietanka się zebrała

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/28 23:31 #18

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
nie zgadzam się z poprzednikami co do nazwy ,MIASTOWIEŚ, że jest nie dobra - jest bardzo dobra ponieważ to stowarzyszenie to prawdziwa wiocha w mieście he he pare osób które na niczym się nie znają zakłada stowarzyszenie he he wieśniaki
REKLAMA

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/29 19:00 #19

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
przez jaronia to chyba popiel zrezygnował ze stołka ? jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. ludzie !!! obywatele !!! idą wybory samorządowe !!! możemy wszystko zmienić !!! wybierzmy ludzi prawych i inteligentnych którzy coś zrobią dla nas i miasta

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/29 20:28 #20

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

ciekawy napisał: przez jaronia to chyba popiel zrezygnował ze stołka ? jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. ludzie !!! obywatele !!! idą wybory samorządowe !!! możemy wszystko zmienić !!! wybierzmy ludzi prawych i inteligentnych którzy coś zrobią dla nas i miasta

/////// a to dobre.!!! idą - powiadasz- samorządowe wybory??? ja to widzę inaczej. Zawisło i to b.wysoko(głęboko)

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/29 23:14 #21

  • albert
  • albert Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 289
  • Otrzymane podziękowania: 19

cycuś napisał: pare osób które na niczym się nie znają zakłada stowarzyszenie he he wieśniaki

Akurat potrzebuję osoby z biegłą znajomością niemieckiego(do przetłumaczenia fragmenty książki gen.Grossmanna,,Schlacht um Ostpreussen"), łaciny(do przetłumaczenia kilka dokumentów z XVII w. dotyczących naszego miasta pochodzących z Archiwum Diecezjalnego w Olsztynie).Mogę liczyć na Twoją pomoc?
Bo sądząc po Twoim poście to dla Ciebie żaden problem.
PS.Może dysponujesz dobrym aparatem fotograficznym ze statywem, przydałby się. O umiejętność profesjonalnego fotografowania nawet nie pytam.Przecież to nawet małpa potrafi.
Pomożesz?
Kto nie pamięta historii skazany jest na ponowne jej przeżycie

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/30 09:25 #22

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

albert napisał:

cycuś napisał: pare osób które na niczym się nie znają zakłada stowarzyszenie he he wieśniaki

Akurat potrzebuję osoby z biegłą znajomością niemieckiego(do przetłumaczenia fragmenty książki gen.Grossmanna,,Schlacht um Ostpreussen"), łaciny(do przetłumaczenia kilka dokumentów z XVII w. dotyczących naszego miasta pochodzących z Archiwum Diecezjalnego w Olsztynie).Mogę liczyć na Twoją pomoc?
Bo sądząc po Twoim poście to dla Ciebie żaden problem.
PS.Może dysponujesz dobrym aparatem fotograficznym ze statywem, przydałby się. O umiejętność profesjonalnego fotografowania nawet nie pytam.Przecież to nawet małpa potrafi.
Pomożesz?
Dodatkowo ja zgłaszam swoje zapotrzebowanie na specjalistę od zagadnień związanych z prawem autorskim, prawem wydawniczym i prawem prasowym...to tak przy okazji, niby znam się na tym, ale rada wysokiej klasy fachowca jest bezcenna, może cycuś mi coś w tej kwestii podpowie.
A tak na poważnie, ponarzekać każdy potrafi, ale co takiego cycuś i pare innych osób robią, aby zmienić to, co im się w mieście nie podoba? Kto wam broni założyć swoją organizację i pokazać wszystkim, nam biednym żuczkom nic nie umiejącym i innym zabunkrowanym po domach, że można coś zrobić? Nie, a po co, w końcu można siedzieć na d* i czekać aż samo przyjdzie....

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/30 09:44 #23

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Skąd wziąć zaproszenie........? i w mgnieniu soczewki kamery okazać : zatrzymanie lub zwolnienie lekarskie. mia100wieŚ

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/30 14:50 #24

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

goya napisał:
A tak na poważnie, ponarzekać każdy potrafi, ale co takiego cycuś i pare innych osób robią, aby zmienić to, co im się w mieście nie podoba? Kto wam broni założyć swoją organizację i pokazać wszystkim, nam biednym żuczkom nic nie umiejącym i innym zabunkrowanym po domach, że można coś zrobić? Nie, a po co, w końcu można siedzieć na d* i czekać aż samo przyjdzie....


jak nie potrafisz to siedz na d* i po sprawie
pozdrawiam

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/30 15:15 #25

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

cycuś napisał:

goya napisał:
A tak na poważnie, ponarzekać każdy potrafi, ale co takiego cycuś i pare innych osób robią, aby zmienić to, co im się w mieście nie podoba? Kto wam broni założyć swoją organizację i pokazać wszystkim, nam biednym żuczkom nic nie umiejącym i innym zabunkrowanym po domach, że można coś zrobić? Nie, a po co, w końcu można siedzieć na d* i czekać aż samo przyjdzie....


jak nie potrafisz to siedz na d* i po sprawie
pozdrawiam
robaczku, ależ ja właśnie robię... zapisałam się do stowarzyszenia, które ma szanse zmienić środowisko, w którym żyjemy,zrobić "coś" dobrego dla lokalnej społeczności, udzielam się w nim, mam pomysły, które może, właśnie dzięki temu stowarzyszeniu uda się zrealizować, a ty co robisz?

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/30 17:34 #26

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

albert napisał:

cycuś napisał: pare osób które na niczym się nie znają zakłada stowarzyszenie he he wieśniaki

Akurat potrzebuję osoby z biegłą znajomością niemieckiego(do przetłumaczenia fragmenty książki gen.Grossmanna,,Schlacht um Ostpreussen"), łaciny(do przetłumaczenia kilka dokumentów z XVII w. dotyczących naszego miasta pochodzących z Archiwum Diecezjalnego w Olsztynie).Mogę liczyć na Twoją pomoc?
Bo sądząc po Twoim poście to dla Ciebie żaden problem.
PS.Może dysponujesz dobrym aparatem fotograficznym ze statywem, przydałby się. O umiejętność profesjonalnego fotografowania nawet nie pytam.Przecież to nawet małpa potrafi.
Pomożesz?

Ale ty jesteś tępy kto ci za darmo będzie tłumaczył ?

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/05/30 20:50 #27

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

Gość napisał:
Ale ty jesteś tępy kto ci za darmo będzie tłumaczył ?


Nie jestem za usuwaniem postów i banowaniem ale proszę gościa i "cycusia" ( to prawdopodobnie ta sama osoba ) by troszkę wyluzował jeśli brak ci merytorycznych argumentów to poprostu nic nie pisz, dyskusja nic na tym nie straci.

Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ dopiero się rodzi i nie czas jeszcze na osądy. Chętnych do działania zapraszamy do wypowiadania się w tym temacie. Stowarzyszenie jest otwarte na ciekawe pomysły. Konstruktywne negatywne opinie mile widziane. Ale proszę nie sprowadzać dyskusji do poziomu budki z piwem.

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/06/02 09:28 #28

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
niektórzy tu piszą że stowarzyszenie = radny jaroń na jakiej podstawie tak twierdzicie ?
apropo jaronia myślę że wyborcy z dąbrówki skorygują swoją decyzję z przed 4 lat i panu jaroniowi podziękują
REKLAMA

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/06/05 10:50 #29

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

ciekawy napisał: niektórzy tu piszą że stowarzyszenie = radny jaroń na jakiej podstawie tak twierdzicie ?
apropo jaronia myślę że wyborcy z dąbrówki skorygują swoją decyzję z przed 4 lat i panu jaroniowi podziękują


na takiej podstawie że prezes stowarzyszenia miastowieś to żona pana jaronia :evil:
REKLAMA

Re: Stowarzyszenie MIASTOWIEŚ - pierwsze kroki 2010/06/08 10:08 #30

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Ludzie !!! to wasze stowarzyszenie to nie czasy komuny że słowo pierwszego sekretarza było najważniejsze :lol: patrzcie pani prezes na ręce a wszystko będzie dobrze ogólnie na stowarzyszeniu zarobi tylko mała grupka osób w tym najwięcej ci którzy będą "pisać" tak zwane projekty. Reszta jest od płacenia składek. Podajcie tu na forum które osoby piszą projekty ( jeśli już piszą ) i się poinformujemy czy to ciocie i wujki :lol: mamy orneckie forum i nic się w ornecie przed nami nie ukryje :P