Zadyma w Dąbrówce - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/28 08:20 #16

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Pan Korsak bierze lekcje manipulowania od kolegi z Bażyn. Jeszcze pól roku i świetlica do zamknięcia. Czy ktoś pomyślał o dzieciach?

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/09/01 16:53 #17

  • gonzo
  • gonzo Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Pan Korsak bierze lekcje manipulowania od kolegi z Bażyn. Jeszcze pól roku i świetlica do zamknięcia. Czy ktoś pomyślał o dzieciach?


A dlaczego pan Korsak zbojkotował festyn w Bażynach i nie przysłał dzieci ze swojej świetlicy na zapowiedziany występ? Tak się nie robi koledze!!

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/09/01 17:16 #18

  • zbulwersowany
  • zbulwersowany Avatar Autor
  • Gość

gonzo napisał:

anonim napisał: Pan Korsak bierze lekcje manipulowania od kolegi z Bażyn. Jeszcze pól roku i świetlica do zamknięcia. Czy ktoś pomyślał o dzieciach?


A dlaczego pan Korsak zbojkotował festyn w Bażynach i nie przysłał dzieci ze swojej świetlicy na zapowiedziany występ? Tak się nie robi koledze!!
CO KORSAKA OBCHODZĄ DZIECI Z DĄBRÓWKI , MAJĄ RODZICÓW!!! JUŻ PO WYBORACH. KORSAK AKTYWNOŚĆ ODZYSKA ZA TRZY LATA... KOLEGA RYSIO MU W TYM POMOŻE.
REKLAMA

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/09/02 19:32 #19

  • IOGI
  • IOGI Avatar Autor
  • Gość
czy to prawda że korsak z ferencem , organizują wyjazd dzieci z switlic wiejskich DĄBRÓWKI I BAŻYN na dożynki gminne do MINGAJN........TO BYŁO BY CUDOWNE.

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/09/02 20:00 #20

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

IOGI napisał: czy to prawda że korsak z ferencem , organizują wyjazd dzieci z switlic wiejskich DĄBRÓWKI I BAŻYN na dożynki gminne do MINGAJN........TO BYŁO BY CUDOWNE.


masz rację rysio i piotruś są cudowni uwielbiam ich poczucie humoru

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/09/03 22:40 #21

  • ZDUMIONY
  • ZDUMIONY Avatar Autor
  • Gość
Każda wiejska świetlica , przekazana jakiemukolwiek stowarzyszeniu jest z góry skazana na niepowodzenie.Kto będzie chciał zimą za darmo warować............. A może ktoś przyjdzie? Współczuje ludziom którzy zechcą opiekować się świetlicami. LUDZIE NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ!!!!!!!!!!!!

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/09/03 22:53 #22

  • Są tacy
  • Są tacy Avatar Autor
  • Gość

ZDUMIONY napisał: Każda wiejska świetlica , przekazana jakiemukolwiek stowarzyszeniu jest z góry skazana na niepowodzenie.Kto będzie chciał zimą za darmo warować............. A może ktoś przyjdzie? Współczuje ludziom którzy zechcą opiekować się świetlicami. LUDZIE NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ!!!!!!!!!!!!

Słyszałam że tylko jedno stowarzyszenie w DĄBRÓWCE , zgodziło się otwierać za darmo.....ALE TO ZROZUMIAŁE. Myśle że i to stowarzyszenie przejrzy na oczy...!

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/09/06 21:51 #23

  • julian
  • julian Avatar Autor
  • Gość

Są tacy napisał:

ZDUMIONY napisał: Każda wiejska świetlica , przekazana jakiemukolwiek stowarzyszeniu jest z góry skazana na niepowodzenie.Kto będzie chciał zimą za darmo warować............. A może ktoś przyjdzie? Współczuje ludziom którzy zechcą opiekować się świetlicami. LUDZIE NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ!!!!!!!!!!!!

Słyszałam że tylko jedno stowarzyszenie w DĄBRÓWCE , zgodziło się otwierać za darmo.....ALE TO ZROZUMIAŁE. Myśle że i to stowarzyszenie przejrzy na oczy...!


tak mi się wydaje że właśnie to stowarzyszenie jest ślepe od dawna....

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/09/19 10:10 #24

  • P.G.Rowiec
  • P.G.Rowiec Avatar Autor
  • Gość

julian napisał:

Są tacy napisał:

ZDUMIONY napisał: Każda wiejska świetlica , przekazana jakiemukolwiek stowarzyszeniu jest z góry skazana na niepowodzenie.Kto będzie chciał zimą za darmo warować............. A może ktoś przyjdzie? Współczuje ludziom którzy zechcą opiekować się świetlicami. LUDZIE NIE DAJMY SIĘ ZWARIOWAĆ!!!!!!!!!!!!

Słyszałam że tylko jedno stowarzyszenie w DĄBRÓWCE , zgodziło się otwierać za darmo.....ALE TO ZROZUMIAŁE. Myśle że i to stowarzyszenie przejrzy na oczy...!


tak mi się wydaje że właśnie to stowarzyszenie jest ślepe od dawna....

Patrząc na to co się zadziewa w naszej gminie, myślę że nawet sołtys Dąbrówki namaszczony przez burmistrza i radnego rysia,nie ma lekko....

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/09/19 17:37 #25

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Myślę że sołtys da sobie radę z tymi co mu rzucają kłody pod nogi i kopią dołki. Były radny nie może przeżyć że przegrał wybory.

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/09/19 19:22 #26

  • marzenie
  • marzenie Avatar Autor
  • Gość
Szkoda, że wielkość buta nie świadczy o wielkości rozumu...

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2013/07/20 23:47 #27

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
WIEŚ DĄBRÓWKA ROZBAWIONA , TAK TRZYMAĆ.