Zadyma w Dąbrówce - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Zadyma w Dąbrówce 2011/08/02 19:53 #1

  • znajomy sołtysa
  • znajomy sołtysa Avatar Autor
  • Gość
Nikt nie chce za darmo stróżować przy dzieciach. Jak tak dalej pójdzie to świetlica do zamknięcia. Tak się kończą eksperymenty nowej władzy.

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/03 08:52 #2

  • sąsiad
  • sąsiad Avatar Autor
  • Gość
Sołtys K skłócił całą wieś, bierze przykład z radnego F

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/03 14:24 #3

  • super
  • super Avatar Autor
  • Gość

sąsiad napisał: Sołtys K skłócił całą wieś, bierze przykład z radnego F


głupi jesteś właśnie że jest fajnie a pan sołtys jest super
REKLAMA

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/03 16:12 #4

  • heja z dąbrówki
  • heja z dąbrówki Avatar Autor
  • Gość
Sołtys Dąbrówki to przykład dla całego świata jak można żyć ze wszystkimi w zgodzie. Zgoda buduje. Nasza wieś pięknieje.

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/05 17:04 #5

  • jowita
  • jowita Avatar Autor
  • Gość

heja z dąbrówki napisał: Sołtys Dąbrówki to przykład dla całego świata jak można żyć ze wszystkimi w zgodzie. Zgoda buduje. Nasza wieś pięknieje.

BOŻE JAKI PRZYKŁAD!!!!!! JAKA ZGODA!!!! ludzie czy wy naprawdę jestescie ślepi.Co się zmienia? No może pogoda...W dąbrówce rządzi ferenc i reszta jego przydupasów.I TO JEST PROBLEM!!!!I TO TRZEBA ZMIENIĆ!!!!! sołtys nic niema do powiedzenia....! A SZKODA.

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/05 19:30 #6

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

jowita napisał:

heja z dąbrówki napisał: Sołtys Dąbrówki to przykład dla całego świata jak można żyć ze wszystkimi w zgodzie. Zgoda buduje. Nasza wieś pięknieje.

BOŻE JAKI PRZYKŁAD!!!!!! JAKA ZGODA!!!! ludzie czy wy naprawdę jestescie ślepi.Co się zmienia? No może pogoda...W dąbrówce rządzi ferenc i reszta jego przydupasów.I TO JEST PROBLEM!!!!I TO TRZEBA ZMIENIĆ!!!!! sołtys nic niema do powiedzenia....! A SZKODA.

he he sołtys jest na razie w trakcie stażu pod okiem starszego kolegi, oj będzie się działo jak przejrzy na oczy

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/06 06:47 #7

  • sąsiad
  • sąsiad Avatar Autor
  • Gość
Zazdrościcie poparcia jakim został obdarzony Korsak. W Dąbrówce coś się dzieje. Świetlica działa zgodnie z planem. Dzieci są zadowolone. O co wam chodzi. Bażyny mogą się od nas uczyć.

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/26 22:46 #8

  • MAM DOŚĆ
  • MAM DOŚĆ Avatar Autor
  • Gość
Jestem zaniepokojony sprawą świetlicy w Dąbrówce. Od przejęcia przez korsakowe stowarzyszenie świetlica wiejska to tylko cień dawnej świetności. Nawet na festyn w Bażynach nie było komu przygotować dzieciaków z programem artystycznym. To samo będzie w Bażynach gdy ferencowe stowarzyszenie dorwie się do świetlicy. UM chowa głowę w piasek bo tak wygodniej. Wolny czas dzieci na wsi nie jest ważny. Duet Ferenc $ Korsak jest dla ratusza ważniejszy. Takie rybki.

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/27 07:55 #9

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

MAM DOŚĆ napisał: Jestem zaniepokojony sprawą świetlicy w Dąbrówce. Od przejęcia przez korsakowe stowarzyszenie świetlica wiejska to tylko cień dawnej świetności. Nawet na festyn w Bażynach nie było komu przygotować dzieciaków z programem artystycznym. To samo będzie w Bażynach gdy ferencowe stowarzyszenie dorwie się do świetlicy. UM chowa głowę w piasek bo tak wygodniej. Wolny czas dzieci na wsi nie jest ważny. Duet Ferenc $ Korsak jest dla ratusza ważniejszy. Takie rybki.


W ten sposób władza uchyla się od swych podstawowych obowiązków. Pozostaje odliczać czas do końca kadencji burmistrza Popiela, radnego Ferenca i sołtysa Korsaka. Wyborcy więcej się nie nabiorą na darmowe rybki i gruszki na wierzbie.

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/27 20:40 #10

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

MAM DOŚĆ napisał: Jestem zaniepokojony sprawą świetlicy w Dąbrówce. Od przejęcia przez korsakowe stowarzyszenie świetlica wiejska to tylko cień dawnej świetności. Nawet na festyn w Bażynach nie było komu przygotować dzieciaków z programem artystycznym. To samo będzie w Bażynach gdy ferencowe stowarzyszenie dorwie się do świetlicy. UM chowa głowę w piasek bo tak wygodniej. Wolny czas dzieci na wsi nie jest ważny. Duet Ferenc $ Korsak jest dla ratusza ważniejszy. Takie rybki.


W ten sposób władza uchyla się od swych podstawowych obowiązków. Pozostaje odliczać czas do końca kadencji burmistrza Popiela, radnego Ferenca i sołtysa Korsaka. Wyborcy więcej się nie nabiorą na darmowe rybki i gruszki na wierzbie.
Wybory były demokratyczne,TO NARÓD ICH WYBRAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Koniec kadencji daleko...............Chyba że.

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/27 21:22 #11

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Rysio w odpowiednim momencie przejdzie do opozycji, zostawi Popiela i jest w następnej kadencji. Komu rybkę?

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/27 21:40 #12

  • WYBORCA
  • WYBORCA Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Rysio w odpowiednim momencie przejdzie do opozycji, zostawi Popiela i jest w następnej kadencji. Komu rybkę?

MOŻE ZABRAKNIE MU RYBKI!!!!!!!!!!!!!!!!! I TO JEDYNA NADZIEJA, ŻE WIĘCEJ NIE PRZEJDZIE.

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/27 21:48 #13

  • JULA
  • JULA Avatar Autor
  • Gość

WYBORCA napisał:

anonim napisał: Rysio w odpowiednim momencie przejdzie do opozycji, zostawi Popiela i jest w następnej kadencji. Komu rybkę?

MOŻE ZABRAKNIE MU RYBKI!!!!!!!!!!!!!!!!! I TO JEDYNA NADZIEJA, ŻE WIĘCEJ NIE PRZEJDZIE.
Można by mu wypompować wodę ze stawów!!!!!!!!!! Coś trzeba by zrobić,ponieważ znowu WYGRA.
REKLAMA

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/27 22:10 #14

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość
Radny z Bażyn w tej sprawie jest czysty. Żadnych stawów nie ma, żyję skromnie z rencinki i dietki. Jeśli naprawdę rozdawał rybki to pewnie złapał w rzece. Każdemu wolno iść nad rzeczkę i łowić.
REKLAMA

Odp: Zadyma w Dąbrówce 2011/08/27 22:23 #15

  • dobry pomysł
  • dobry pomysł Avatar Autor
  • Gość
Od prowadzenie wiejskich świetlic jest gmina a nie stowarzyszenie w dodatku tak cienkie jak to w Dąbrówce.

Może pan Popiel odda zarządzanie gminą w ręce stowarzyszenia, najlepiej tego Ferencowego. W ratuszu urządzi smażalnię ryb i bardzo szybko upora się z zadłużeniem gminy. To jest ekonomiczne myślenie.