Wybory sołtysów - Strona 10 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wybory sołtysów 2015/03/07 19:44 #136

  • anonim
  • anonim Avatar
  • Gość
Pan Rychu jest gwarancją na to że w Dąbrówce nic się nie będzie działo. Był Ferenc to Dąbrówka żyła a teraz co?

Wybory sołtysów 2015/03/07 19:45 #137

  • Piotr Korsak
  • Piotr Korsak Avatar
  • Gość
A cóż nie stosownego było w moim zachowaniu na wyborach a jeżeli chodzi o rozporek to ty go chyba nie masz bo podpisujesz posty anonimowo,zrezygnuje jak mieszkańcy tego będą chcieli lub za cztery lata.

Wybory sołtysów 2015/03/08 21:37 #138

  • zniesmaczony
  • zniesmaczony Avatar
  • Gość
Jestem zszokowany stwierdzeniem sołtysa,że zachował się właściwie na zebraniu.Obowiązkiem sołtysa jest przygotowanie sprawozdania z działalności.Piotr uznał jednak,że wcale nie musi tego robić i była to z jego strony jawna ignorancja brak szacunku dla mieszkańców.Jeżeli chodzi o Ferenca to w Bażynach w końcu przejrzeli na oczy i odsunęli go od władzy.Cóż on takiego uczynił dla Dąbrówki będąc radnym?Z pewnością nic ciekawego.
REKLAMA

Wybory sołtysów 2015/03/08 23:25 #139

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar
  • Gość

zniesmaczony napisał: Jestem zszokowany stwierdzeniem sołtysa,że zachował się właściwie na zebraniu.Obowiązkiem sołtysa jest przygotowanie sprawozdania z działalności.Piotr uznał jednak,że wcale nie musi tego robić i była to z jego strony jawna ignorancja brak szacunku dla mieszkańców.Jeżeli chodzi o Ferenca to w Bażynach w końcu przejrzeli na oczy i odsunęli go od władzy.Cóż on takiego uczynił dla Dąbrówki będąc radnym?Z pewnością nic ciekawego.

BRAWO DLA PANA KTÓRY TO NAPISAŁ , TAK WŁAŚNIE BYŁO !!! CIĘŻKO SIĘ PRZYZNAĆ DO BŁĘDU.

Wybory sołtysów 2015/03/09 06:44 #140

  • pgr dąbrówka
  • pgr dąbrówka Avatar
  • Gość
Wszystkie nowe inwestycję w Dąbrówce to zasługi Ferenc Korsak Popiel. Tyle w temacie. Jaroń w mojej ocenie może im buty wiązać.

Wybory sołtysów 2015/03/09 12:32 #141

  • ahhha
  • ahhha Avatar
  • Gość
Obowiązkiem radnego tez jest mówienie prawdy w momencie wystawiania swojej kandydatury a nie historie i obietnice wyssane z palca . niech każdy najlepiej patrzy na siebie od tego zacznijmy . Jaron myśli ze jak został radnym to nie wiadomo co zdziala a tak naprawdę skończy sie to na obietnicach jak przed wyborami . CHce pokazać jaki on jest wspaniały i dorownac innym ale jest za cieki w uszach

Wybory sołtysów 2015/03/09 12:39 #142

  • ahhha
  • ahhha Avatar
  • Gość
Obowiązkiem radnego tez jest mówienie prawdy w momencie wystawiania swojej kandydatury a nie historie i obietnice wyssane z palca . niech każdy najlepiej patrzy na siebie od tego zacznijmy . Jaron myśli ze jak został radnym to nie wiadomo co zdziala a tak naprawdę skończy sie to na obietnicach jak przed wyborami . CHce pokazać jaki on jest wspaniały i dorownac innym ale jest za cieki w uszach

Wybory sołtysów 2015/03/10 07:42 #143

  • Małgosia
  • Małgosia Avatar
  • Gość

ahhha napisał: Obowiązkiem radnego tez jest mówienie prawdy w momencie wystawiania swojej kandydatury a nie historie i obietnice wyssane z palca . niech każdy najlepiej patrzy na siebie od tego zacznijmy . Jaron myśli ze jak został radnym to nie wiadomo co zdziala a tak naprawdę skończy sie to na obietnicach jak przed wyborami . CHce pokazać jaki on jest wspaniały i dorownac innym ale jest za cieki w uszach

Możesz popatrzeć na siebie jak ci słoma z butów wychodzi ! Obrażanie ludzi masz opanowane do perfekcji, już lepiej bądż dalej tą niedojdą .

Wybory sołtysów 2015/03/10 07:53 #144

  • Miszkanka Osetnika
  • Miszkanka Osetnika Avatar
  • Gość
CZYTAM TE POSTY I ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE , CZEMU W DĄBRÓWCE SĄ TACY PORĄBANI LUDZIE ....CZY WYBÓR SOŁTYSA TO SENSACJA , LUDZIE OPANUJCIE SIĘ.W OSETNIKU WYGRAŁA PANI MACKIEŁO I CO Z TEGO ? JAKA TO SENSACJA ? OBRAŻACIE SIĘ NAWZAJEM I PO CO ? KOGO TO OBCHODZI ?

Wybory sołtysów 2015/03/10 08:46 #145

  • anonim
  • anonim Avatar
  • Gość
Uważam że sołtys poznał się już na koledze z Bażyn, wie że mówi się jedno a robi drugie. Mieszkańcy Bażyn pokazali czerwoną kartkę panu od stawów. Nie wiem jak wyglądają stosunki sołtysa z burmistrzem.

Wybory sołtysów 2015/03/10 19:20 #146

  • Mieskanka
  • Mieskanka Avatar
  • Gość

Miszkanka Osetnika napisał: CZYTAM TE POSTY I ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE , CZEMU W DĄBRÓWCE SĄ TACY PORĄBANI LUDZIE ....CZY WYBÓR SOŁTYSA TO SENSACJA , LUDZIE OPANUJCIE SIĘ.W OSETNIKU WYGRAŁA PANI MACKIEŁO I CO Z TEGO ? JAKA TO SENSACJA ? OBRAŻACIE SIĘ NAWZAJEM I PO CO ? KOGO TO OBCHODZI ?

Bardzo podoba mi się ten wpis ,kogo obchodzi jakiś tam sołtys .