Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/11 17:10 #16

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

radny napisał:

Gość napisał: Panie Burmistrzu
Nie wiem czy ulice Zamkowa i Kościelna są drogami gminnymi, powiatowymi czy też wojewódzkimi i nie wiem też kogo należy ich utrzymanie.To mnie nie obchodzi.Wiem tylko że Pan tymi ulicami nie jeździ.Bo ich stan w dniu dzisiejszym na to wskazuje.Jest odwilż a ulice są nieprzejezdne.
Ściśnij Pan za torbę kogoś z Rejonu Dróg, a jeżeli masz Pan za słaby chwyt to weź pan łopatę i sam zrób porządek.Proszę nie traktować obywateli miasta jako zła koniecznego.
Pozdrawiam-wku....
zdenerwowany kierowca


Czekasz na gotowe ? zrób coś sam dla miasta, weź łopatę i odgarnij. Korona ci z głowy nie spadnie
POPIERAM!!! Nic dodać nic ująć!

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/11 17:13 #17

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

OBSERWATOR napisał: No to mamy nową władzę !!! Szlag mnie trafia jak widzę takie DZIADOSTWO w Ornecie !!! Miało być lepiej,a w gruncie rzeczy takie same g.... tylko w złotym papierku !!!

OBSERWATOR -Ty nie obserwuj tylko zrób coś dla tego miasta w którym oddychasz i zarazem psujesz powietrze!

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/11 20:09 #18

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
zobacz jeden z drugim co możesz zrobić dla władzy miast patrzeć co władza zrobi dla ciebie
REKLAMA

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/11 21:16 #19

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

sroka napisał: zobacz jeden z drugim co możesz zrobić dla władzy miast patrzeć co władza zrobi dla ciebie

Gościu chyba Cię pokierało Władza bierze ciężką kasę więc niech przyper......,a nie pierdzi w stołek !!! Czasy czynów społecznych minęły bezpowrotnie.

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/13 15:24 #20

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
mamy 10 000 mieszkańców wystarczy że każdy skuje 1 metr kwadratowy lodu i po sprawie troche pracy nikomu nie zaszkodzi zamiast siedzieć przed kompem i narzekać na lód

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/13 17:08 #21

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

społecznik napisał: mamy 10 000 mieszkańców wystarczy że każdy skuje 1 metr kwadratowy lodu i po sprawie troche pracy nikomu nie zaszkodzi zamiast siedzieć przed kompem i narzekać na lód

Popieram!!!!!
Byłem w USA parę lat, tam w takich przypadkach nie narzeka się ale działa.
A u nas siedzi dupek przed kompem i wypisuje swoje żale bo z jego podatku do gminy wpada ok.50zł rocznie.
Paranoja!!

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/14 10:12 #22

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

społecznik napisał: mamy 10 000 mieszkańców wystarczy że każdy skuje 1 metr kwadratowy lodu i po sprawie troche pracy nikomu nie zaszkodzi zamiast siedzieć przed kompem i narzekać na lód


Brawo,że ktoś myśli podobnie jak ja /emerytka/.Nikomu nic by się nie stało,gdyby ruszył choć trochę na ulicy,kl.schodowej,częściach wspólnych mieszkań.W Ornecie co wspólne to niczyje i nie wymaga troski.

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/14 16:26 #23

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Odśnieżanie należy do obowiązków właścicieli posesji. Straż miejska powinna egzekwować przepisy i karać przykładnie. Wszyscy patrzą tylko na burmistrza zapominając że to ich obowiązek odśnieżyć wokół siebie.

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/14 20:05 #24

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Odśnieżanie należy do obowiązków właścicieli posesji. Straż miejska powinna egzekwować przepisy i karać przykładnie. Wszyscy patrzą tylko na burmistrza zapominając że to ich obowiązek odśnieżyć wokół siebie.

Na pewno do obowiązków właścicieli posesji nie należy odśnieżanie jezdni tylko chodnika.
A co do odśnieżania chodnika-dziwię się że nikt jeszcze nie zakwestionował tego przepisu.
To przypomina odrabianie pańszczyzny. Z jakiej racji mam odśnieżać teren który nie jest moją własnością?
Równie dobrze właściciel ulicy mógłby odśnieżyć moją posesję.
Sądzę że ten przepis to zaszłość po dawnym ustroju.

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/14 20:40 #25

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
W wysoko rozwiniętych państwach afrykańskich każdy sam odśnieża swój kawałek ulicy w mieście bez żadnego przymusu bo ludzie są pozytywnie nastawieni do władzy i życia w Ornecie tylko umieją narzekać na wszystko i wszystkich

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/14 22:34 #26

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
ludzie !!! do wiosny tylko trzy miechy :lol: zacznie się nowe narzekanie na dziurawe ulice,krzywe chodniki, zatkane odpływy pod wiaduktem

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/14 22:46 #27

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Uważam że istnieje przepis nie mający nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem i poczuciem sprawiedliwości.Ktoś potrafi mi wyjaśnić dlaczego mam sprzątać teren nie należący do mnie?
Taka usługa powinna być odpłatna.Bo przecież za każdą usługę służby miejskie liczą sobie i to słono.
GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ?

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/14 23:26 #28

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Śnieg padał to i było zaśnieżone. A wziąć łopatę jedna z drugą i do roboty !!! Ja sama parking pod blokiem odśnieżam i nie narzekam.
REKLAMA

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/15 19:10 #29

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Akcja: Odśnieżamy Warmię i Mazury!

Jeżeli masz kłopot z administratorem, który nie specjalnie spieszy się z odśnieżaniem na Twoim osiedlu, napisz do nas, wyślij zdjęcia lub film na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Razem zmusimy opieszałych zarządców dróg i chodników do odśnieżenia Warmii i Mazur.
REKLAMA

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/15 19:26 #30

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Śnieg padał to i było zaśnieżone. A wziąć łopatę jedna z drugą i do roboty !!! Ja sama parking pod blokiem odśnieżam i nie narzekam.



Rozumiem, że są osoby starsze albo zapracowane i nie mają po prostu czasu na odśnieżanie, ale reszta zamiast siedzieć przed telewizorem sącząc tanie piwo z polo mogłaby wyjść na pół godziny i dać coś od siebie dla miasta. Potraficie tylko narzekać jak stare dziady.