Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/07 12:12 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic w Ornecie. Odwilż to łaska boża inaczej Orneta utonie w śniegu. Zasypane wszystko po same dachy. Kto bierze kasę za to i nic nie robi ?

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/07 16:05 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic w Ornecie. Odwilż to łaska boża inaczej Orneta utonie w śniegu. Zasypane wszystko po same dachy. Kto bierze kasę za to i nic nie robi ?

Śnieg jest pozostałością po burmistrzu Ołtuszewskim nowa władza jest zaskoczona że śnieg pozostał :lol:

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/07 17:01 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Pan Burmistrz monitoruje stan dróg. Są przejezdne ;)
REKLAMA

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/08 11:00 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Panie Burmistrzu
Nie wiem czy ulice Zamkowa i Kościelna są drogami gminnymi, powiatowymi czy też wojewódzkimi i nie wiem też kogo należy ich utrzymanie.To mnie nie obchodzi.Wiem tylko że Pan tymi ulicami nie jeździ.Bo ich stan w dniu dzisiejszym na to wskazuje.Jest odwilż a ulice są nieprzejezdne.
Ściśnij Pan za torbę kogoś z Rejonu Dróg, a jeżeli masz Pan za słaby chwyt to weź pan łopatę i sam zrób porządek.Proszę nie traktować obywateli miasta jako zła koniecznego.
Pozdrawiam-wku....
zdenerwowany kierowca

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/08 18:07 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Panie Burmistrzu
Nie wiem czy ulice Zamkowa i Kościelna są drogami gminnymi, powiatowymi czy też wojewódzkimi i nie wiem też kogo należy ich utrzymanie.To mnie nie obchodzi.Wiem tylko że Pan tymi ulicami nie jeździ.Bo ich stan w dniu dzisiejszym na to wskazuje.Jest odwilż a ulice są nieprzejezdne.
Ściśnij Pan za torbę kogoś z Rejonu Dróg, a jeżeli masz Pan za słaby chwyt to weź pan łopatę i sam zrób porządek.Proszę nie traktować obywateli miasta jako zła koniecznego.
Pozdrawiam-wku....
zdenerwowany kierowca


Czekasz na gotowe ? zrób coś sam dla miasta, weź łopatę i odgarnij. Korona ci z głowy nie spadnie

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/08 19:06 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Zatrudnić do akcji sniegowej pseudo bezrobotnych i pacjentów MOPS których utrzymujemy z podatków

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/08 22:20 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

radny napisał: Czekasz na gotowe ? zrób coś sam dla miasta, weź łopatę i odgarnij. Korona ci z głowy nie spadnie

Dla miasta to ja płacę podatki.I to powinno być dla odpowiedzialnych osób wystarczającym powodem do dbania o stan ulic.A jeśli nie potraficie tego dopilnować to sami się weźcie za łopatę.
PS.Skoro się podpisujesz jako radny to jestem ciekaw który-miałbyś odwagę podpisać się pod swoją wypowiedzią? I co na to Twoi wyborcy?

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/09 11:37 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Ten radny to najlepiej jakby się kilka razy Zamkową przejechał od razu by mu rura zmiękła.Inne ulice w mieście też podobnie wygłądają.Może szanowna Rada sama by się wzięła za łopaty?
Przykład płynie z góry

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/09 21:15 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Sytuacja trochę dziwna-nikt więcej nie zauważa zwałów śniegu na ulicach?
Odezwiecie się dopiero gdy połamiecie zawieszenia lub zostawicie na ulicy zderzaki?
Boicie się że ,,radny" Was pogoni do odśnieżania?
Teraz to on się powinien bać-swojego elektoratu.
Bo za taką odzywkę powinien co najmniej przeprosić.

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/09 22:13 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
problem ulic załatwiła sama natura :lol: obyło się bez interwencji rady miejskiej

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/09 22:22 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: problem ulic załatwiła sama natura :lol: obyło się bez interwencji rady miejskiej

Pewny jesteś?
Widziałeś boczne ulice?

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/10 14:19 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
może zima w tym roku zaskoczyła służby komunalne ?

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/10 22:05 #13

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: może zima w tym roku zaskoczyła służby komunalne ?



po co cała afera w innym miastach jest tak samo a nawet jeszcze bardziej zasypane nie macie o czym pisać
REKLAMA

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/11 09:55 #14

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
No to mamy nową władzę !!! Szlag mnie trafia jak widzę takie DZIADOSTWO w Ornecie !!! Miało być lepiej,a w gruncie rzeczy takie same g.... tylko w złotym papierku !!!
REKLAMA

Re: Kto jest odpowiedzialny za fatalny stan ulic 2011/01/11 09:58 #15

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: może zima w tym roku zaskoczyła służby komunalne ?



po co cała afera w innym miastach jest tak samo a nawet jeszcze bardziej zasypane nie macie o czym pisać
No tak najlepsze wytłumaczenie !!! Człowieku odmul się i przestań pisać pierdoły !!!