Problem śmieci - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Problem śmieci 2011/08/05 08:46 #31

  • personalny z młyna
  • personalny z młyna Avatar Autor
  • Gość
Dobry i rozumny pracodawca korzystać powien z doświadczenia i bogatej wiedzy starszych pracowników. Obrażanie się na wiedzę innych jest dyletanctwem. Skutki takiego postępowania będą widoczne w niedługim czasie.Kto tego nie robi nie powinien aspirować do kierowniczych stanowisk. Taka jest prawda

Odp: Problem śmieci 2011/08/05 09:00 #32

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

personalny z młyna napisał: Dobry i rozumny pracodawca korzystać powien z doświadczenia i bogatej wiedzy starszych pracowników. Obrażanie się na wiedzę innych jest dyletanctwem. Skutki takiego postępowania będą widoczne w niedługim czasie.Kto tego nie robi nie powinien aspirować do kierowniczych stanowisk. Taka jest prawda


Gminne spółki z jednoosobowym zarządem rządzą się swoim prawami. Patrz PWiK, TBA Administrator czy już słynny PUK. To dobre przechowlanie dla "swoich"ludzi. Ewentualne straty pokryje gmina więc można robić co się podoba.

Odp: Problem śmieci 2011/08/19 18:06 #33

  • Bonifacy
  • Bonifacy Avatar Autor
  • Gość
Jaki problem śmieci? Nie ma żadnego problemu. Dopuszczono konkurencję na rynek i jest po problemie. Jest czysto, tanio i estetycznie. Co najważniejsze śmieci są wywożone systematycznie. Szkoda tylko ,że nie wszędzie.
REKLAMA

Odp: Problem śmieci 2011/09/01 07:33 #34

  • Pankracy
  • Pankracy Avatar Autor
  • Gość
W internecie został umieszczony cennik usług komunalnych w zakresie wywozu nieczystoći do końca 2011rr
Zależy od częstotliwości i wielkości pojemnika.Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego TBS obciąża nas 11.48 od osoby choć w tym cenniku wogóle nie m takiej ceny ?
Jak widać forum jest dla tych co chcą czegoś się dowiedzieć , a nikt nie ma ochoty nam na pytania ODPOWIEDZIEĆ ?

Odp: Problem śmieci 2011/09/01 08:54 #35

  • PUK PUK
  • PUK PUK Avatar Autor
  • Gość

Pankracy napisał: W internecie został umieszczony cennik usług komunalnych w zakresie wywozu nieczystoći do końca 2011rr
Zależy od częstotliwości i wielkości pojemnika.Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego TBS obciąża nas 11.48 od osoby choć w tym cenniku wogóle nie m takiej ceny ?
Jak widać forum jest dla tych co chcą czegoś się dowiedzieć , a nikt nie ma ochoty nam na pytania ODPOWIEDZIEĆ ?


A KTO MA CI ODPOWIADAĆ? JESTEŚ CIEKAWY TO RUSZ DUPSKO SPRZED KOMPUTERA I IDŹ DO PUK. TAM CI POWIEDZĄ

Odp: Problem śmieci 2011/09/01 09:58 #36

  • STUK,STUK.
  • STUK,STUK. Avatar Autor
  • Gość

PUK PUK napisał:

Pankracy napisał: W internecie został umieszczony cennik usług komunalnych w zakresie wywozu nieczystoći do końca 2011rr
Zależy od częstotliwości i wielkości pojemnika.Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego TBS obciąża nas 11.48 od osoby choć w tym cenniku wogóle nie m takiej ceny ?
Jak widać forum jest dla tych co chcą czegoś się dowiedzieć , a nikt nie ma ochoty nam na pytania ODPOWIEDZIEĆ ?


A KTO MA CI ODPOWIADAĆ? JESTEŚ CIEKAWY TO RUSZ DUPSKO SPRZED KOMPUTERA I IDŹ DO PUK. TAM CI POWIEDZĄ
Zapamiętajcie wszyscy zainteresowani !!!!!!! P.U.K. TO KROWA ŚWIĘTA !!!!!!! Kto będzie się domagał sprawiedliwości, na samym wejściu przegra...... TO FIRMA NAMASZCZONA!!!!! PAMITAJCIE LUDZISKA.

Odp: Problem śmieci 2011/09/01 19:06 #37

  • wścibski
  • wścibski Avatar Autor
  • Gość
Prawdopodobnie był to cennik firmy z Pasłęka a nie PUK-u Orneta.

Odp: Problem śmieci 2011/09/04 12:15 #38

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Słyszałem sensacyjne stanowisko PUK: jeżeli ktoś przychodzi wypowiedzieć umowę na wywóz śmieci bo chce zawrzeć umowę z firma z Pasłęka, to jest straszony ,że już nigdy nie będzie mógł wrócić do PUK w Ornecie !!!!!! To jest na miarę wielkiego PREZESA, który w ten sposób rozumie wolny rynek! GRATULACJE

Odp: Problem śmieci 2011/09/04 16:26 #39

  • Niwiadomski
  • Niwiadomski Avatar Autor
  • Gość
Za rok sprawa i tak się rozwiąze . Usługi na zlecenie miasta zgodnie z nową ustawą wykonywać będzie firma wyłoniona w przetargu. Każdy mieszkaniec ornety zapłaci stosowny podatek i nikt mu łaski z wywozem nie bedzie robił. W zasadzie już dziś można powiedzieć ,że nieruchawy i archaiczny PUK w starciu z innymi firmami z regionu nie ma żadnych szans. Zdrowa konkurencja pozwoliła nam dużo mnie płacić i chwała pasłęckiej firmie , która zechciała monopol PUK-u złamać.