Problem śmieci - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Problem śmieci 2011/02/28 09:35 #16

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Dlaczego w takim Pieniężnie za wywóz śmieci płaci się 6 zł z wat od osoby i śmieci wozi się tez do Bartoszyc.To tylko zdzieranie pieniędzy z ludzi .6zł. to już jest po podwyżce ,dzisiaj rozmawiałem z właścicielem firmy "Miszel".

Re: Problem śmieci 2011/02/28 09:41 #17

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Proponuję zerwać umowy z ornecka firmą i do wyboru Pieniężno lub Elbląg.W Elblągu za wywóz kontenera 1100 litrów 4 razy w miesiącu płaci się 237,60.

Odp: Problem śmieci 2011/07/18 12:24 #18

  • Tatiana
  • Tatiana Avatar Autor
  • Gość
Dobrze .że mamy drugą firmę wywozową z Pasłęka. Ceny spadają na łab na szyje. Tak trzymać. Koniec monopolu PUK-u.
REKLAMA

Odp: Problem śmieci 2011/07/18 12:29 #19

  • Tatiana
  • Tatiana Avatar Autor
  • Gość
Dlaczego miasto nie poinformuje swoich mieszkańców o cenach stosowanych przez inne firmy wywozowe posiadajace stosowne zezwolenia na wywóz odpadów. Żadna to tajemnica.

Odp: Problem śmieci 2011/07/19 08:56 #20

  • Pani Goździkowa
  • Pani Goździkowa Avatar Autor
  • Gość
Czy to prawda ,że Pasłęk oferuje wywóz śmieci z Ornety po 8 zł od osoby?

Odp: Problem śmieci 2011/07/26 07:39 #21

  • wolny rynek
  • wolny rynek Avatar Autor
  • Gość
Jak ja się cieszę , że od sierpnia tańsza firma bedzie wywozić śmiecie z osiedla Dabrowskiego w Ornecie.
Teraz PUK się dowie ,że warto było szanować klienta.

Odp: Problem śmieci 2011/07/27 17:30 #22

  • ciekawa
  • ciekawa Avatar Autor
  • Gość
MA ktoś może kontakt do tej firmy z Pasłęka?

Odp: Problem śmieci 2011/07/27 19:28 #23

  • także zainteresowany
  • także zainteresowany Avatar Autor
  • Gość

Odp: Problem śmieci 2011/07/29 12:47 #24

  • kasior
  • kasior Avatar Autor
  • Gość
PUK Orneta do zamknięcia. Brak kultury i kompetencji. Na stołach sami swoi. Porażka.

Odp: Problem śmieci 2011/07/31 18:27 #25

  • Kolega królika
  • Kolega królika Avatar Autor
  • Gość
Pani prezes PUK-u . Pani już dziękujemy.

Odp: Problem śmieci 2011/08/01 16:14 #26

  • Jowita
  • Jowita Avatar Autor
  • Gość
Proszę sobie wyobrazić jak rozwiązano problem śmieci w Ornecie.Obręb ul.Kwiatowej /inny zarządca jak TBS/
zawarł umowę ze spółką z.o.o w Pasłęku i od 1 sierpnia tamci mieszkańcy będą płacić 9.10 zł od osoby.
Mieszkańcy podlegający na Mickiewicza 1 będą płacić nieco mniej jak dotychczas lecz drożej jak Ci z Kwiatowej. Mam nadzieję,że ktoś nam wytłumaczy na czym ten "złodziejski" chwyt polega.
Zachęcam do dyskusji na forum i jednoczenie się w tej sprawie.Może będzie trzeba złożyć wniosek do UOKiK,a to będzie wymagało wspólnego działania.Dosyć monopolu i najwyższych cen w województwie,gazu,wywozu śmieci i innych usług !!!!!!!
Jeśli nie będzie innego wyjścia to należy zorganizować protest i płacić tyle samo co w innej części Ornety.
Dosyć cwaniactwa !!!!!!

Odp: Re: Problem śmieci 2011/08/01 16:21 #27

  • Jowita
  • Jowita Avatar Autor
  • Gość
To p.Aneta Sczęch niech nam wytłumaczy gdzie będzie wywozić spółka zoo.Pasłęk i dlaczego 9.10zł/osoby
,a PUK Orneta ok 12zł/osoby. Dosyć oszukiwania gdzie się da mieszkańców .Mieszkańcy pamiętają kto
"spił śmietanę" w ZGKiM, a następnie w muszce urzędował w PUK. A teraz kto robi w "balona " mieszkańców
Ornety ?

Odp: Re: Problem śmieci 2011/08/02 05:28 #28

  • Jowita
  • Jowita Avatar Autor
  • Gość
W Orneckim PUK musi zostać przeprowadzona kontrola pod kątem najdroższej opłaty w województwie !
Od powstania ta firma spija "śmietankę" i nikt nie reaguje !
REKLAMA

Odp: Problem śmieci 2011/08/05 05:15 #29

  • Pietrek
  • Pietrek Avatar Autor
  • Gość
Najwyraźniej Pani prezes nie radzi sobie z firmą. Zawsze mówiłem ,że nominacje po znajomościach nie wróżą nic dobrego.Ostatniio pozbywa się ona doświadczonych , niewygodnych dla siebie pracowników.
REKLAMA

Odp: Problem śmieci 2011/08/05 08:14 #30

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Pietrek napisał: Najwyraźniej Pani prezes nie radzi sobie z firmą. Zawsze mówiłem ,że nominacje po znajomościach nie wróżą nic dobrego.Ostatniio pozbywa się ona doświadczonych , niewygodnych dla siebie pracowników.


bardzo dobrze ze zwalnia leni i intrygantów co by chcieli prezesem rządzić