Szpital w Ornecie - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Szpital w Ornecie 2010/10/06 09:30 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Pan Kogut ma pomysł na wykorzystanie budynków po jednostce wojskowej. To idealne miejsce na szpital. Wystarczy głosować na Koguta

Re: Szpital w Ornecie 2010/10/06 16:31 #2

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: Pan Kogut ma pomysł na wykorzystanie budynków po jednostce wojskowej. To idealne miejsce na szpital. Wystarczy głosować na Koguta


tak głupich pomysłów nawet nie warto komentować
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Re: Szpital w Ornecie 2010/10/07 09:50 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał:

Gość napisał: Pan Kogut ma pomysł na wykorzystanie budynków po jednostce wojskowej. To idealne miejsce na szpital. Wystarczy głosować na Koguta


tak głupich pomysłów nawet nie warto komentować

Zgadzam się. Nie ma lekarza w pogotowiu, bo lekarzom się nie opłaci , a co dopiero w szpitalu.
Obiecanki, cacanki. Przed wyborami każda obietnica ma swój określony cel natomiast gorzej jest z realizacją.
REKLAMA

Re: Szpital w Ornecie 2010/10/08 18:54 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Pan Kogut ma pomysł na wykorzystanie budynków po jednostce wojskowej. To idealne miejsce na szpital. Wystarczy głosować na Koguta


nie w byłej jednostce tylko w inwalidach pacanie i to jest świetny plan pana Koguta

Re: Szpital w Ornecie 2010/10/10 16:27 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

nie w byłej jednostce tylko w inwalidach pacanie i to jest świetny plan pana Koguta


A ja mam plan przenieść Ornetę do LUksemburga i niech ktoś mi powie że nie jest to świetny plan, tylko mnie wybierzcie.

A po wyborach powiem że tzw. trudności obiektywne przeszkodziły mi w realizacji tak ambitnego planu.
Trzeba być już nawet nie naiwnym, ale po prostu osobą nie mającą w ogóle żadnego pojęcia o czymkolwiek aby takie projekty zgłaszać.

Re: Szpital w Ornecie 2010/10/15 11:19 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
jeśli pan kogut sprawi że będzie szpital w ornecie ma głos mojej całej kamienicy jeśli potem powie że co tam nie wyszło ma moją całą kamienicę codziennie na głowie

Re: Szpital w Ornecie 2010/10/16 22:00 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
genialny pomysł pana koguta chwała mu za to dzięki temu wygra w I turze

Re: Szpital w Ornecie 2010/10/17 07:08 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: genialny pomysł pana koguta chwała mu za to dzięki temu wygra w I turze

Pomysł faktycznie genialny ! Czy p.Kogut powiedział rownież skąd pieniądze na utworzenie szpitala ? Czy p.Kogut informował zebranych,że rząd ma zamiar sprywatyzować szpitale?
Czy wyborcom jest znany zamiar rządu podrzucenia szpitali /kukułczego jaja/ na barki samorządów ? Z czego ew.się oddłuży szpital ? Oj nie wróżę wygranej w I turze,ale uszanuję wolę wyborców.

Re: Szpital w Ornecie 2010/10/17 09:47 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Stan zapalny, stan ostrzegawczy czy stan alarmowy w szpitalu uzyskują inne wartości. Instytut bólu,instytut matki i dziecka czy też zarejestruj się. Gdy idę ulicą i spotykam moją akuszerkę .

Re: Szpital w Ornecie 2010/10/17 18:23 #10

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Jowita napisał: Pomysł faktycznie genialny ! Czy p.Kogut powiedział rownież skąd pieniądze na utworzenie szpitala ? Czy p.Kogut informował zebranych,że rząd ma zamiar sprywatyzować szpitale?
Czy wyborcom jest znany zamiar rządu podrzucenia szpitali /kukułczego jaja/ na barki samorządów ? Z czego ew.się oddłuży szpital ? Oj nie wróżę wygranej w I turze,ale uszanuję wolę wyborców.


to taki sam genialny pomysł jak super pomysł pana Koguta i jego kolegów z Lidzbarka Warmińskiego "Termy Warmińskie" gdzie utopiono ponad 200 000 zł z kasy podatników :evil: i gów.... z tego będzie

Re: Szpital w Ornecie 2010/10/26 00:05 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

zosia napisał:
to taki sam genialny pomysł jak super pomysł pana Koguta i jego kolegów z Lidzbarka Warmińskiego "Termy Warmińskie" gdzie utopiono ponad 200 000 zł z kasy podatników :evil: i gów.... z tego będzie


nie 200 000 tylko ponad 400 000

Re: Szpital w Ornecie 2010/11/11 13:50 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: genialny pomysł pana koguta chwała mu za to dzięki temu wygra w I turze

:lol: :lol: :lol: pan Kogut ma genialne pomysły a szpital w Ornecie bardzo mu się przyda :lol: :lol: :lol:

Re: Szpital w Ornecie 2010/12/14 21:09 #13

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
........ i po szpitalu :evil: zamiast szpitala będzie basen
REKLAMA

Szpital w Ornecie 2014/03/02 01:42 #14

  • nieważne
  • nieważne Avatar Autor
  • Gość
szpital hahahaah z taki sanitariuszami jak w Ornecie to można zrobić kawiarenke obgadywania pacjentów .Tacy sanitariusze powinni daawno wyleiceć z pracy :evil:
REKLAMA

Szpital w Ornecie 2014/03/02 13:54 #15

  • W.P.
  • W.P. Avatar Autor
  • Gość

nieważne napisał: szpital hahahaah z taki sanitariuszami jak w Ornecie to można zrobić kawiarenke obgadywania pacjentów .Tacy sanitariusze powinni daawno wyleiceć z pracy :evil:


Ja niestety też nie mam o nich najlepszego zdania.