A POKORY BRAK ! - Strona 35 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

A POKORY BRAK ! 2014/12/14 13:20 #511

  • Monika
  • Monika Avatar Autor
  • Gość

a napisał:

wyborca napisał:

Gośka napisał: Jak ciężko pogodzić się z przegraną !!! Macie szansę za cztery lata.

Trudno się pogodzić z przegraną jednym czy dwoma głosami !!!

Jednym czy dwoma głosami ale wygrana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! B)


KAŻDY KTO NIE UZYSKAŁ MANDATU W TEJ KADENCJI , BĘDZIE MIAŁ OKAZJĘ W NASTĘPNEJ , TO TYLKO CZTERY LATA ....... A PRZEGRANA JEDNYM GŁOSEM TO NIE PRZEGRANA , A WYGRANA PONIEWAŻ LICZY SIĘ TEŻ TO ŻE BARDZO DUŻO LUDZI MA DO MNIE ZAUFANIE .

A POKORY BRAK ! 2014/12/14 17:27 #512

  • Franek
  • Franek Avatar Autor
  • Gość
KAŻDY KTO NIE UZYSKAŁ MANDATU W TEJ KADENCJI , BĘDZIE MIAŁ OKAZJĘ W NASTĘPNEJ , TO TYLKO CZTERY LATA ....... A PRZEGRANA JEDNYM GŁOSEM TO NIE PRZEGRANA , A WYGRANA PONIEWAŻ LICZY SIĘ TEŻ TO ŻE BARDZO DUŻO LUDZI MA DO MNIE ZAUFANIE

Nie wiem, czy przegrana, czy oszukana. Dużo wpłynęło protestów wyborczych. Zgadnij kto miał większość w komisjach wyborczych i odpowiedz dlaczego komisje nie liczyły wszystkich głosów razem tylko się podzieliły na zespoły do liczenia głosów???????????

A POKORY BRAK ! 2014/12/23 00:08 #513

  • ciekawa
  • ciekawa Avatar Autor
  • Gość
Czy coś wiadomo na temat protestów wyborczych w naszej gminie ?
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2014/12/23 19:29 #514

  • Wyluzujcie!!!
  • Wyluzujcie!!! Avatar Autor
  • Gość
Co na to nasi orneccy radni powiatowi i wicestarosta? biznes.onet.pl/wiadomosci/nieruchomosci/...z-ma-starostwo/8tslz Pewnie zwiększą pulę na Termy a Orneta?

A POKORY BRAK ! 2014/12/23 19:33 #515

  • poprawiam
  • poprawiam Avatar Autor
  • Gość

Wyluzujcie!!! napisał: Co na to nasi orneccy radni powiatowi i wicestarosta? Zobacz Pewnie zwiększą pulę na Termy a Orneta?

A POKORY BRAK ! 2014/12/25 13:36 #516

  • czytelnik tego forum
  • czytelnik tego forum Avatar Autor
  • Gość
Chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego z okazji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA wszystkim Państwu którzy czytają właśnie te forum ...

A POKORY BRAK ! 2015/04/06 14:58 #517

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Wszędzie szukam życzeń świątecznych burmistrza dla mieszkańców Ornety i nie mogę znależć może ktoś wie gdzie takie życzenia są ?

A POKORY BRAK ! 2015/04/06 17:56 #518

  • Życzenia Burmistrzowi
  • Życzenia Burmistrzowi Avatar Autor
  • Gość
Burmistrz nam nie złożył życzenia, ale ja jako lepiej wychowany składam jemu życzenia, żeby wywiązał się ze wszystkich obietnic wyborczych. Dał pracę mieszkańcom Ornety w strefie, zagospodarował budynek w byłej jednostce na mieszkania socjalne, sprzedał resztę jednostki osobą wiarygodnym, które zagospodarują i będą płacić podatki. I jeszcze wiele innych obietnic mieszkańcom.

A POKORY BRAK ! 2015/04/06 18:49 #519

  • mieszkaniec Ornety
  • mieszkaniec Ornety Avatar Autor
  • Gość

Życzenia Burmistrzowi napisał: Burmistrz nam nie złożył życzenia, ale ja jako lepiej wychowany składam jemu życzenia, żeby wywiązał się ze wszystkich obietnic wyborczych. Dał pracę mieszkańcom Ornety w strefie, zagospodarował budynek w byłej jednostce na mieszkania socjalne, sprzedał resztę jednostki osobą wiarygodnym, które zagospodarują i będą płacić podatki. I jeszcze wiele innych obietnic mieszkańcom.

DOŁĄCZAM SIĘ DO ŻYCZEŃ DLA BURMISTRZA I CAŁEJ RADY MIASTA.

A POKORY BRAK ! 2015/04/07 11:16 #520

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Wszędzie szukam życzeń świątecznych burmistrza dla mieszkańców Ornety i nie mogę znależć może ktoś wie gdzie takie życzenia są ?


A to co jest? To nie są życzenia?

A POKORY BRAK ! 2015/04/07 11:23 #521

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Życzenia Burmistrzowi napisał: Burmistrz nam nie złożył życzenia, ale ja jako lepiej wychowany składam jemu życzenia, żeby wywiązał się ze wszystkich obietnic wyborczych. Dał pracę mieszkańcom Ornety w strefie, zagospodarował budynek w byłej jednostce na mieszkania socjalne, sprzedał resztę jednostki osobą wiarygodnym, które zagospodarują i będą płacić podatki. I jeszcze wiele innych obietnic mieszkańcom.


A tak było pięknie do tej pory. Na dachu jednostki rosły drzewka, krzaki osiągały wysokośc pierwszego pietra, tam gdzie jest dzisiaj zagospodarowana strefa rosła spokojnie trawka, - nikt nikomu nie przeszkadzał, a gdy słoneczko zaświeciło mozna było spokojnie poleżec wśród bujnej zieleni.
I komu to przeszkadzało?
Pojawił się jakiś nieudolny burmistrz który zaasfaltował nieużytki, lampy w noca świecą się, gwiazd nie mozna ogladać. W jednostce krzaki powycinane, jakieś remonty są prowadzone - hałas, bałagan. Po co nam taki burmistrz?

PODWÓRKO NIVEA - łączymy siły ;) 2015/04/07 11:41 #522

  • głosujemy ;)
  • głosujemy ;) Avatar Autor
  • Gość
Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Orneta do głosowania.....
Codziennie można oddać 1 głos....
Wyszukujemy naszą gminę i logujemy się przez email lub facebooka ;)
Z góry dziękujemy w imieniu tych małych jak i dużych mieszkańców :)

www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko

A POKORY BRAK ! 2015/04/07 18:11 #523

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Życzenia Burmistrzowi napisał: Burmistrz nam nie złożył życzenia, ale ja jako lepiej wychowany składam jemu życzenia, żeby wywiązał się ze wszystkich obietnic wyborczych. Dał pracę mieszkańcom Ornety w strefie, zagospodarował budynek w byłej jednostce na mieszkania socjalne, sprzedał resztę jednostki osobą wiarygodnym, które zagospodarują i będą płacić podatki. I jeszcze wiele innych obietnic mieszkańcom.


A tak było pięknie do tej pory. Na dachu jednostki rosły drzewka, krzaki osiągały wysokośc pierwszego pietra, tam gdzie jest dzisiaj zagospodarowana strefa rosła spokojnie trawka, - nikt nikomu nie przeszkadzał, a gdy słoneczko zaświeciło mozna było spokojnie poleżec wśród bujnej zieleni.
I komu to przeszkadzało?
Pojawił się jakiś nieudolny burmistrz który zaasfaltował nieużytki, lampy w noca świecą się, gwiazd nie mozna ogladać. W jednostce krzaki powycinane, jakieś remonty są prowadzone - hałas, bałagan. Po co nam taki burmistrz?

miało być dowcipnie, a wyszło tak jak zwykle...
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2015/04/07 20:21 #524

  • Love
  • Love Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Wszędzie szukam życzeń świątecznych burmistrza dla mieszkańców Ornety i nie mogę znależć może ktoś wie gdzie takie życzenia są ?


W sercu...
REKLAMA

A POKORY BRAK ! 2015/04/07 21:25 #525

  • Mieszkam na wsi
  • Mieszkam na wsi Avatar Autor
  • Gość

Love napisał:

Anonim napisał: Wszędzie szukam życzeń świątecznych burmistrza dla mieszkańców Ornety i nie mogę znależć może ktoś wie gdzie takie życzenia są ?


W sercu...
Burmistrz Popiel mniej interesuje się wsią jak miastem , dlaczego ? Fajnie by było by odwiedzał mieszkańców wsi.