RADNI BEZRADNI - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

RADNI BEZRADNI 2013/05/18 23:09 #1

  • MARZENA
  • MARZENA Avatar Autor
  • Gość
BYŁAM NA OSTATNIEJ KOMISJI WSPÓLNEJ RADY MIASTA W M.D.K. OMAWIANO PROBLEM SPALARNI ŚMIECI ,ODNIOSŁAM WRAŻENIE ŻE RADNI OBECNI NA SALI NIE WIEDZIELI O CZYM SIĘ DYSKUTUJE , ALBO ZASTRASZENI PRZEZ WODZA BYLI, ALBO PROBLEM ŚMIECI WISI IM I POWIEWA !! ŻENADA , JAK MOŻNA BYŁO POZWOLIĆ NA TO CO SIĘ WYDARZYŁO !!! TO RADA DECYDUJE , A BURMISTRZ WYKONUJE !!! TAKA JEST KOLEJNOŚĆ DO CHOLERY...

RADNI BEZRADNI 2013/05/19 10:50 #2

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość

MARZENA napisał: BYŁAM NA OSTATNIEJ KOMISJI WSPÓLNEJ RADY MIASTA W M.D.K. OMAWIANO PROBLEM SPALARNI ŚMIECI ,ODNIOSŁAM WRAŻENIE ŻE RADNI OBECNI NA SALI NIE WIEDZIELI O CZYM SIĘ DYSKUTUJE , ALBO ZASTRASZENI PRZEZ WODZA BYLI, ALBO PROBLEM ŚMIECI WISI IM I POWIEWA !! ŻENADA , JAK MOŻNA BYŁO POZWOLIĆ NA TO CO SIĘ WYDARZYŁO !!! TO RADA DECYDUJE , A BURMISTRZ WYKONUJE !!! TAKA JEST KOLEJNOŚĆ DO CHOLERY...

Jaka to rada, jak mają puste rozporki !!! Tytuł pasuje, RADA BEZ JAJ, CZYLI RADNI BEZRADNI !!!

RADNI BEZRADNI 2013/05/23 22:51 #3

  • IRA
  • IRA Avatar Autor
  • Gość
I nastał koniec na samym początku !!! REFERENDUM ZWERYFIKUJE ...
REKLAMA

RADNI BEZRADNI 2013/05/23 23:27 #4

  • Agata
  • Agata Avatar Autor
  • Gość
Wydaje mi się , że żaden z obecnych radnych nie będzie więcej kandydował , no chyba że zabraknie im honoru !

RADNI BEZRADNI 2013/05/23 23:28 #5

  • Romek
  • Romek Avatar Autor
  • Gość
„Prawda sama się obroni, ja jestem przygotowany do tego referendum. Jestem człowiekiem pokornym, a burmistrzem się tylko bywa” – podsumował burmistrz Ornety.”- jak można mówić o pokorze ,skoro się o niej nie ma pojęcia. Burmistrzu Popiel pokora to nie to samo, co bezczelność, despotyzm, egoizm , arogancja. Skoro dopiero dzisiaj zrozumiał pan ,że burmistrzem się tylko bywa to do widzenia, mykaj, baj , baj.

RADNI BEZRADNI 2013/05/24 01:02 #6

  • ktośka
  • ktośka Avatar Autor
  • Gość
no ten to ma talent .musze spisac Wielmożnego złotre mysli:


burmistrzem się bywa...(ja osobiscie to tylko bywam a jeżeli pan jest BURMISTRZEM TO NIESTETY PAN MUSI BYWAĆ A DO TEGO MIEĆ JESZCZE KLASĘ,CZEGO panu zabrakło panui także niepełnosprytnym radnym-nie dość że tylko bywali bez klasy i własnego zdania to jeszcze przepraszam za wyrażenie --palą głupa

RADNI BEZRADNI 2013/06/12 12:14 #7

  • Woitek
  • Woitek Avatar Autor
  • Gość

Agata napisał: Wydaje mi się , że żaden z obecnych radnych nie będzie więcej kandydował , no chyba że zabraknie im honoru !

O jakim honorze piszesz Agatko...Tu nie chodzi o honor tylko o koryto !

RADNI BEZRADNI 2013/06/21 10:36 #8

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość
Panie Radny jak Pan zaczął sprawę w sprawie nie wybudowania zakładu mineralizacji na lotnisku to niech Pan dokończyhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=H5XTexg63wQ

Jeżeli ktoś z mieszkańców Ornety i okolicznych miejscowości nie zauważył tego że dalej nic nie zrobiono w temacie wstrzymania budowy zakładu mineralizacji na lotnisku to proszę o ponowne wysłuchanie tego oczym była mowa podczas programu interwencyjnego telewizji TRWAM.

Dla ułatwienia wypunktuję kilka szczegółów.
1. Odwołanie od wydanej decyzji przez Pana Burmistrza Popiela mogły wnieść
dwie strony, czyli;
A/ Polskie Koleje Państwowe

B/ Państwo Brydzcy......w tym Pani Brydzka obecnie sekretarz Urzędu w Ornecie.

2. Takiego odwołania nie złożono ..........tak więc wydane warunki przez Pana Burmistrza Popiela zostały utrzymane w mocy.


Proszę Państwa na tym etapie postępowania jakiekolwiek działania podjęte przez Pana Burmistrza czy też Radę Miejską nie miały i nie mogą już mieć skutecznego wymiaru prawnego w powstrzymaniu tej inwestycji.

Pytaniem otwartym pozostaje sprawa dla czego Państwo Bryccy uchylili się od złożenia takiego odwołania???

RADNI BEZRADNI 2013/06/21 10:38 #9

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość
Tylko Pan może dociągnąć sprawę do końca!!!!!!!!!!! W Panu nadzieja !!!!!!!!!!





Jeżeli ktoś z mieszkańców Ornety i okolicznych miejscowości nie zauważył tego że dalej nic nie zrobiono w temacie wstrzymania budowy zakładu mineralizacji na lotnisku to proszę o ponowne wysłuchanie tego oczym była mowa podczas programu interwencyjnego telewizji TRWAM.

Dla ułatwienia wypunktuję kilka szczegółów.
1. Odwołanie od wydanej decyzji przez Pana Burmistrza Popiela mogły wnieść
dwie strony, czyli;
A/ Polskie Koleje Państwowe

B/ Państwo Brydzcy......w tym Pani Brydzka obecnie sekretarz Urzędu w Ornecie.

2. Takiego odwołania nie złożono ..........tak więc wydane warunki przez Pana Burmistrza Popiela zostały utrzymane w mocy.


Proszę Państwa na tym etapie postępowania jakiekolwiek działania podjęte przez Pana Burmistrza czy też Radę Miejską nie miały i nie mogą już mieć skutecznego wymiaru prawnego w powstrzymaniu tej inwestycji.

Pytaniem otwartym pozostaje sprawa dla czego Państwo Bryccy uchylili się od złożenia takiego odwołania???

RADNI BEZRADNI 2013/09/04 19:57 #10

  • jam
  • jam Avatar Autor
  • Gość
Odwołać tą zakichaną radę, burmistrz może pozostać !
  • Strona:
  • 1