ORNETA DEMOKRATYCZNA - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

ORNETA DEMOKRATYCZNA 2013/05/15 09:13 #1

  • Ornecianin
  • Ornecianin Avatar Autor
  • Gość
Mieszkam w Ornecie od urodzenia i żal mi serce ściska jak patrzę na to co się teraz dzieje w naszym mieście,brak pracy, biedy przybywa i nic się nie dzieje.Ludzie młodzi wyjeżdżają za kromką chleba pozostają tylko starsi ci z ręntą lub emeryturą, dlaczego ? Demokracja ? Niby tak , ale nie dla każdego ! WRÓCIŁY CZASY ZASTRASZANIA ! Człowiek boi się człowieka ! TO DEMOKRACJA ? Wróciły czasy lepszych i gorszych ! TO DEMOKRACJA ? Szpiedzy i donosiciele za każdym rogiem ! TO DEMOKRACJA ? Cofamy się do lat 70 , wtedy też tak było , jeżeli byłeś przeciw rządzącym kula w łeb ... MIESZKAŃCY ORNETY , APELUJE WEŚCIE SPRAWY WE WŁASNE RĘCE I NIECH POWRÓCI DEMOKRACJA.

ORNETA DEMOKRATYCZNA 2013/05/15 09:40 #2

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Ornecianin napisał: Mieszkam w Ornecie od urodzenia i żal mi serce ściska jak patrzę na to co się teraz dzieje w naszym mieście,brak pracy, biedy przybywa i nic się nie dzieje.Ludzie młodzi wyjeżdżają za kromką chleba pozostają tylko starsi ci z ręntą lub emeryturą, dlaczego ? Demokracja ? Niby tak , ale nie dla każdego ! WRÓCIŁY CZASY ZASTRASZANIA ! Człowiek boi się człowieka ! TO DEMOKRACJA ? Wróciły czasy lepszych i gorszych ! TO DEMOKRACJA ? Szpiedzy i donosiciele za każdym rogiem ! TO DEMOKRACJA ? Cofamy się do lat 70 , wtedy też tak było , jeżeli byłeś przeciw rządzącym kula w łeb ... MIESZKAŃCY ORNETY , APELUJE WEŚCIE SPRAWY WE WŁASNE RĘCE I NIECH POWRÓCI DEMOKRACJA.




To co jest w chwili obecnej to tragedia. Ludzie boją się o pracę i pilnują jej. Ja nie wiem czy to ma też jakiś związek z milczącymi radnymi czy oni też się czegoś boją że rzadko się odzywają? a może nie mają nic do powiedzenia? kiedyś sesja to była raczej debata, kłócili się ale dyskutowali i rozważali różne warianty te za i przeciw. Ja jak oglądam sesje to tylko słysze najczęściej wypowiedzi burmistrza, przewodniczącego pana Uzara ,pana Gruby i pana Ołtuszewskiego (o ile dopuszczą człowieka do głosu) :) Ludzie narzekają w szczególności na radnego Macieja że nic nie mówi ale radny Artur to się odezwał?

ORNETA DEMOKRATYCZNA 2013/05/15 11:30 #3

  • Natalcia
  • Natalcia Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Ornecianin napisał: Mieszkam w Ornecie od urodzenia i żal mi serce ściska jak patrzę na to co się teraz dzieje w naszym mieście,brak pracy, biedy przybywa i nic się nie dzieje.Ludzie młodzi wyjeżdżają za kromką chleba pozostają tylko starsi ci z ręntą lub emeryturą, dlaczego ? Demokracja ? Niby tak , ale nie dla każdego ! WRÓCIŁY CZASY ZASTRASZANIA ! Człowiek boi się człowieka ! TO DEMOKRACJA ? Wróciły czasy lepszych i gorszych ! TO DEMOKRACJA ? Szpiedzy i donosiciele za każdym rogiem ! TO DEMOKRACJA ? Cofamy się do lat 70 , wtedy też tak było , jeżeli byłeś przeciw rządzącym kula w łeb ... MIESZKAŃCY ORNETY , APELUJE WEŚCIE SPRAWY WE WŁASNE RĘCE I NIECH POWRÓCI DEMOKRACJA.




To co jest w chwili obecnej to tragedia. Ludzie boją się o pracę i pilnują jej. Ja nie wiem czy to ma też jakiś związek z milczącymi radnymi czy oni też się czegoś boją że rzadko się odzywają? a może nie mają nic do powiedzenia? kiedyś sesja to była raczej debata, kłócili się ale dyskutowali i rozważali różne warianty te za i przeciw. Ja jak oglądam sesje to tylko słysze najczęściej wypowiedzi burmistrza, przewodniczącego pana Uzara ,pana Gruby i pana Ołtuszewskiego (o ile dopuszczą człowieka do głosu) :) Ludzie narzekają w szczególności na radnego Macieja że nic nie mówi ale radny Artur to się odezwał?



Czy Pan Artur się odezwał? nie przypominam sobie...... może
REKLAMA

ORNETA DEMOKRATYCZNA 2013/05/15 13:22 #4

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar Autor
  • Gość

Ornecianin napisał: Mieszkam w Ornecie od urodzenia i żal mi serce ściska jak patrzę na to co się teraz dzieje w naszym mieście,brak pracy, biedy przybywa i nic się nie dzieje.Ludzie młodzi wyjeżdżają za kromką chleba pozostają tylko starsi ci z ręntą lub emeryturą, dlaczego ? Demokracja ? Niby tak , ale nie dla każdego ! WRÓCIŁY CZASY ZASTRASZANIA ! Człowiek boi się człowieka ! TO DEMOKRACJA ? Wróciły czasy lepszych i gorszych ! TO DEMOKRACJA ? Szpiedzy i donosiciele za każdym rogiem ! TO DEMOKRACJA ? Cofamy się do lat 70 , wtedy też tak było , jeżeli byłeś przeciw rządzącym kula w łeb ... MIESZKAŃCY ORNETY , APELUJE WEŚCIE SPRAWY WE WŁASNE RĘCE I NIECH POWRÓCI DEMOKRACJA.

Wiele osób z mojego pokolenia myśli podobnie jak pan Ornecianin,ale kto by pomyślał , że tak się zmieni ORNETA . I to ja na nich głosowałem ? Przepraszam.

ORNETA DEMOKRATYCZNA 2013/05/18 19:32 #5

  • DŻEK
  • DŻEK Avatar Autor
  • Gość
Skąd taka nienawiść człowieka do człowieka !!! Czegoś takiego jeszcze nie było.

ORNETA DEMOKRATYCZNA 2013/05/18 22:42 #6

  • JOLA
  • JOLA Avatar Autor
  • Gość

DŻEK napisał: Skąd taka nienawiść człowieka do człowieka !!! Czegoś takiego jeszcze nie było.

NIE BYŁO TAKICH LUDZI PRZY KORYCIE !
  • Strona:
  • 1