Ile zarabia radny ? - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Ile zarabia radny ? 2011/01/30 12:45 #31

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: To że bezradni otrzymują dietki jest spoko, jest to pewna rekompensata za ich "pracę". Pod warunkiem że rzeczywiście pracują dla dobra ogółu. To znaczy że przygotowują się do sesji, komisji itp.

Popieram, czasami swoimi wypowiedziami, czy pytaniami na temat podejmowanych uchwał radni dają dowód na to, że są kompletnie nie zorientowani w temacie - w obecnej kadencji szczególnie jeden z radnych jest aktywny. Kto to? :?:

Re: Ile zarabia radny ? 2011/01/30 15:41 #32

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pewna liczba bezradnych to tylko "żywe" maszyny do głosowania. Ich rola ogranicza się do podniesienia ręki w odpowiednim momencie i skasowania miesięcznej dietki.

Re: Ile zarabia radny ? 2011/02/05 23:05 #33

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
za co nasze miernoty biorą kasę ? powołać komisarza i 2 mln za kadencję mamy oszczędności
REKLAMA

Re: Ile zarabia radny ? 2011/02/15 17:06 #34

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Radni, to ludzie którzy sobie w życiu radzą, czyli kombinują. Np Bob budowniczy.

Re: Ile zarabia radny ? 2011/03/05 07:41 #35

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Jednak wczesniejsze zapowiedzi, że radni obniżą sobie diety okazały sie prawdą. Popieram w 100%. Wiedziałem, że na tą radę mozna liczyć. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatnia dobra decyzja obecnych radnych! Brawo i Gratulacje!!!

Re: Ile zarabia radny ? 2011/03/06 12:20 #36

  • mieszkaniec
  • mieszkaniec Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
NASI RADNI I TAK MAJĄ WIĘKSZE DIETY NIŻ DOTYCHCZAS TO NIE PRAWDA ŻE DOSTAJĄ MNIEJ A WRĘCZ PRZECIWNIE ONI DOSTAJĄ 70 CZY PONAD 70% ŚREDNIEJ KRAJOWEJ TO TAK JAKOŚ PRZYPADA PONAD 2000 TYS ZŁ. WIĘC WCALE MAŁO NIE DOSTAJĄ.KAŻDY BY TAK CHCIAŁ SIEDZIEĆ I NIC NIE ROBIĆ A KASĘ BRAĆ TYLKO ZA OBECNOŚĆ.MIASTO NA SAMYCH DIETACH RADNYCH TO DOPIERO BY PRZYOSZCZĘDZIŁO. :lol: :lol: :lol:

Re: Ile zarabia radny ? 2011/03/06 15:48 #37

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

mieszkaniec napisał: NASI RADNI I TAK MAJĄ WIĘKSZE DIETY NIŻ DOTYCHCZAS TO NIE PRAWDA ŻE DOSTAJĄ MNIEJ A WRĘCZ PRZECIWNIE ONI DOSTAJĄ 70 CZY PONAD 70% ŚREDNIEJ KRAJOWEJ TO TAK JAKOŚ PRZYPADA PONAD 2000 TYS ZŁ. WIĘC WCALE MAŁO NIE DOSTAJĄ.KAŻDY BY TAK CHCIAŁ SIEDZIEĆ I NIC NIE ROBIĆ A KASĘ BRAĆ TYLKO ZA OBECNOŚĆ.MIASTO NA SAMYCH DIETACH RADNYCH TO DOPIERO BY PRZYOSZCZĘDZIŁO. :lol: :lol: :lol:

Byłam radną /nie w Ornecie/,ale w takich czasach,że nie płacono diet.Paliwo na kartki,więc udając się na sesję zużywałam prywatny przydział.Dziś WIELCY PATRIOCI pracują za kasę !
Głupi patrioci mają 800zł emerytury /głodowe/ i jak dowiadują się ile wynosi dieta to szlag trafia.Emerytura nie musi być wcale jak najniższa krajowa. Wałęsa postawił Polskę na głowie
nie mówiąc o dalszych przemianach.

Re: Ile zarabia radny ? 2011/03/06 21:41 #38

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

x napisał: Jednak wczesniejsze zapowiedzi, że radni obniżą sobie diety okazały sie prawdą. Popieram w 100%. Wiedziałem, że na tą radę mozna liczyć. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatnia dobra decyzja obecnych radnych! Brawo i Gratulacje!!!


Całe 207 zł ;) jednogłośnie !!!

Odp: Ile zarabia radny ? 2012/01/21 09:29 #39

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Wnioskuje o podniesienie diet radnych w Ornecie o 400% To wstyd by za marne grosze tracili cenny czas dla obywateli. Czy poważnie wygląda radny w starym rzęchu za 2 tyś zł

Odp: Ile zarabia radny ? 2012/01/21 10:39 #40

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Wnioskuje o podniesienie diet radnych w Ornecie o 400% To wstyd by za marne grosze tracili cenny czas dla obywateli. Czy poważnie wygląda radny w starym rzęchu za 2 tyś zł


A który to niby takim rupieciem dysponuje ? Moim zdaniem mają niezłe bryki.

Odp: Ile zarabia radny ? 2012/01/21 15:06 #41

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

anonim napisał:

anonim napisał: Wnioskuje o podniesienie diet radnych w Ornecie o 400% To wstyd by za marne grosze tracili cenny czas dla obywateli. Czy poważnie wygląda radny w starym rzęchu za 2 tyś zł


A który to niby takim rupieciem dysponuje ? Moim zdaniem mają niezłe bryki.

kuźw... ludziska wszystko jest w oświadczeniach majątkowych
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Odp: Ile zarabia radny ? 2012/01/22 16:35 #42

  • przy korycie
  • przy korycie Avatar Autor
  • Gość
Nie dajmy się zastraszyć szarakom. Koryto jest tylko nasze i nikt nam nie będzie mówił co mamy robić. Każdy radny jest wybrany demokratycznie i niezadowoleni mogą go pocałować w d.... Nikt nikomu nie każe mieszkać w Ornecie.

Odp: Ile zarabia radny ? 2012/01/23 16:59 #43

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
wow , co za poziom ! Nic dziwnego że Orneta podupada mając tak wychowanych radnych.
REKLAMA

Odp: Ile zarabia radny ? 2012/02/09 09:39 #44

  • ja jestem
  • ja jestem Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Wnioskuje o podniesienie diet radnych w Ornecie o 400% To wstyd by za marne grosze tracili cenny czas dla obywateli. Czy poważnie wygląda radny w starym rzęchu za 2 tyś zł

Jestem ciekawa ilu by było chętnych do pracy w radzie gdyby była to praca społeczna ? Myślę że do tego dojdzie,ponieważ pieniędzy zabraknie, i co wtedy?
REKLAMA

Odp: Ile zarabia radny ? 2012/02/09 10:56 #45

  • ciekawa
  • ciekawa Avatar Autor
  • Gość

ja jestem napisał:

anonim napisał: Wnioskuje o podniesienie diet radnych w Ornecie o 400% To wstyd by za marne grosze tracili cenny czas dla obywateli. Czy poważnie wygląda radny w starym rzęchu za 2 tyś zł

Jestem ciekawa ilu by było chętnych do pracy w radzie gdyby była to praca społeczna ? Myślę że do tego dojdzie,ponieważ pieniędzy zabraknie, i co wtedy?
Reprezentowanie miasta i gminy powinno być zaszczytem.DOBRY BURMISTRZ, DOBRA RADA= DUŻO DOBRA DLA LUDZI.