Ile zarabia radny ? - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Ile zarabia radny ? 2010/12/13 22:08 #16

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Bycie radnym to profity nie z tej ziemi na orneckie warunki !!! Najlepsze jest to,że za nic nie odpowiadają i to jest śmieszne !!! Lud ornecki ciemny i nikogo nie rozlicza bo w Ornecie liczy się gajerek,bajera i udawanie ciemniaka,a najlepiej być jeszcze wazeliniarzem !!! Dlatego jesteśmy takim grajdołem bez szans na lepsze jutro !!!

Re: Ile zarabia radny ? 2010/12/13 22:54 #17

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

OBSERWATOR napisał: Bycie radnym to profity nie z tej ziemi na orneckie warunki !!! Najlepsze jest to,że za nic nie odpowiadają i to jest śmieszne !!! Lud ornecki ciemny i nikogo nie rozlicza bo w Ornecie liczy się gajerek,bajera i udawanie ciemniaka,a najlepiej być jeszcze wazeliniarzem !!! Dlatego jesteśmy takim grajdołem bez szans na lepsze jutro !!!


było się uczyć ciemniaku a nie łazić na wagary może byś został RADNYM i kasował DIETE

Re: ile zarabia radny 2010/12/14 07:52 #18

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

gość napisał: Wszyscy bez wyjątku byli za , ale pobierając diety, gdyby każdy z 15 radnych zajął się jednym problemem i monitorował go to przecież można załatwić wiele dla miasta. Ale po co każą podnieść rękę to podnoszą jeśli nie to nie. Gwarantuję, że gdyby była to funkcja społeczna to nikt z obecnych radnych nie chciałby reprezentować naszego miasta, a nowych kandydatów też byłoby niewielu.

Nie prawda! Na pierwszej sesji, kiedy podnoszono diety dwóch radnych było przeciw. Adam Kaczmarek i Ireneusz Popiel.
REKLAMA

Re: ile zarabia radny 2010/12/14 08:40 #19

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

x napisał: Nie prawda! Na pierwszej sesji, kiedy podnoszono diety dwóch radnych było przeciw. Adam Kaczmarek i Ireneusz Popiel.


Jeśli to prawda to jestem pod wrażeniem panów Popiela i Kaczmarka

Re: Ile zarabia radny ? 2010/12/14 11:47 #20

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Co ma nauka do bycia radnym !!! 70 % radnych to miernoty orneckie . Nie rób jaj !!! Co wszyscy radni mają studia i mgr ??? ŚMIAĆ SIĘ CZY PŁAKAĆ ?

Re: Ile zarabia radny ? 2010/12/14 11:50 #21

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

OBSERWATOR napisał: Bycie radnym to profity nie z tej ziemi na orneckie warunki !!! Najlepsze jest to,że za nic nie odpowiadają i to jest śmieszne !!! Lud ornecki ciemny i nikogo nie rozlicza bo w Ornecie liczy się gajerek,bajera i udawanie ciemniaka,a najlepiej być jeszcze wazeliniarzem !!! Dlatego jesteśmy takim grajdołem bez szans na lepsze jutro !!!


było się uczyć ciemniaku a nie łazić na wagary może byś został RADNYM i kasował DIETE
Wszyscy radni są mega wykształceni i są ludźmi sukcesu ??? Chyba cię PORĄBAŁO !!!

Re: Ile zarabia radny ? 2010/12/14 20:11 #22

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
mamy dychotomie - światła elita versus cała reszta :lol:
elita wie wszystko lepiej z definicji, dlatego reszty o nic nie pyta
reszta nie zabiera głosu bo nie wie że ma takie prawo

Re: Ile zarabia radny ? 2011/01/08 19:19 #23

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
W Giżycku radny proponuje obniżenie diet. A u nas jest kryzys :lol: więc trzeba diety podnieść

Re: Ile zarabia radny ? 2011/01/13 08:34 #24

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Z tego co słyszałem naq komisji gospodarki padł wniosek o obniżenie diet radnych. Podobno komisja zgodziła sie na to. Zobaczymy tylko o ile. Jestem pod wrażeniem!!!

Re: Ile zarabia radny ? 2011/01/13 13:58 #25

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Co was obchodzą zarobki radnych to ich prywatna sprawa. Weź się jedna z drugą do uczciwej roboty i przestań bić pianę.

Re: Ile zarabia radny ? 2011/01/13 16:57 #26

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Co was obchodzą zarobki radnych to ich prywatna sprawa. Weź się jedna z drugą do uczciwej roboty i przestań bić pianę.

Ale diety pobierane z miejskiej kasy to nie ich prywatna sprawa panie ,,radny"

Re: Ile zarabia radny ? 2011/01/15 12:46 #27

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
1. było się uczyć
2. było sobie zasłużyć na głosy
3. miał/a byś dietkę

Re: Ile zarabia radny ? 2011/01/16 15:08 #28

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

Gość napisał:

Gość napisał: Co was obchodzą zarobki radnych to ich prywatna sprawa. Weź się jedna z drugą do uczciwej roboty i przestań bić pianę.

Ale diety pobierane z miejskiej kasy to nie ich prywatna sprawa panie ,,radny"

Utrzymanie naszej rady miejskiej to koszt roczny około 160 000 zł
Prawda? Nie ma takiej.
REKLAMA

Re: Ile zarabia radny ? 2011/01/16 20:30 #29

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał: Utrzymanie naszej rady miejskiej to koszt roczny około 160 000 zł


było się uczyć matole to byś nie musiał pisać głupot :lol:
REKLAMA

Re: Ile zarabia radny ? 2011/01/30 11:51 #30

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
To że bezradni otrzymują dietki jest spoko, jest to pewna rekompensata za ich "pracę". Pod warunkiem że rzeczywiście pracują dla dobra ogółu. To znaczy że przygotowują się do sesji, komisji itp.