Za dużo krytyki? - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Za dużo krytyki? 2011/10/23 14:24 #1

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
To chyba jest najważniejsze żeby w gminie Orneta przestać krytykować a zacząć rozmawiać i zacząć się spotykać i budować na zgodzie coś co może pomóc Ornecie jako całej gminie, bo chyba na tym nam wszystkim zależy.

Te jakże piękne słowa powiedział Burmistrz Ornety na festynie w Bażynach. W bardzo podobnym tonie wysłowił się radny z Bażyn. I tutaj mała refleksja nad sensem sloganowego gadania do kamery. Czy człowiek który notorycznie wszystko i wszystkich krytykuje jeśli tylko mają odmienne zdanie, ma prawo wymagać od innych aby nie krytykowali jego poczynań? Zgoda i współpraca w jego rozumieniu polega na bezkrytycznym przytakiwaniu we wszystkim co sam wykombinował. Wszystko inne jest głupie, niepotrzebne i złe. Taki system już w Polsce przerabialiśmy przed 1990. W niektórych głowach jak widać jeszcze pozostał.

Po szczegóły odsyłam na stronę pana Butkiewicza z nagraniem zrobionym podczas festynu w Bażynach.

Odp: Za dużo krytyki? 2011/10/24 11:42 #2

  • anonim
  • anonim Avatar
  • Gość
Dziwne i trudne to czasy gdy słowa tracą pierwotne znaczenie. Bar kanapkowy McDonalds nazywamy restauracją :( a szczytem marzeń zakompleksionych polaków jest wyprawienie w mlecznym barze urodzin dla dziecka. Tak samo w Ornecie. Mamy neonazewnictwo. Wyrażenie swojej opinii Ferenc nazywa kłótnią i knuciem. To samo ale w jego wykonaniu jest obywatelskim obowiązkiem. Proboszcz Tomasz apeluje o miłość. :) :) :) Dla mnie brzmi to dwuznacznie. Pozdrawiam mieszkańców gminy Orneta.

Odp: Za dużo krytyki? 2012/01/17 17:05 #3

  • anonim
  • anonim Avatar
  • Gość
Gdyby radni w ornecie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby na sali wielka cisza.
REKLAMA

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/12 23:04 #4

  • byłam i słyszałam
  • byłam i słyszałam Avatar
  • Gość

ewa napisał: To chyba jest najważniejsze żeby w gminie Orneta przestać krytykować a zacząć rozmawiać i zacząć się spotykać i budować na zgodzie coś co może pomóc Ornecie jako całej gminie, bo chyba na tym nam wszystkim zależy.

Te jakże piękne słowa powiedział Burmistrz Ornety na festynie w Bażynach. W bardzo podobnym tonie wysłowił się radny z Bażyn. I tutaj mała refleksja nad sensem sloganowego gadania do kamery. Czy człowiek który notorycznie wszystko i wszystkich krytykuje jeśli tylko mają odmienne zdanie, ma prawo wymagać od innych aby nie krytykowali jego poczynań? Zgoda i współpraca w jego rozumieniu polega na bezkrytycznym przytakiwaniu we wszystkim co sam wykombinował. Wszystko inne jest głupie, niepotrzebne i złe. Taki system już w Polsce przerabialiśmy przed 1990. W niektórych głowach jak widać jeszcze pozostał.

Po szczegóły odsyłam na stronę pana Butkiewicza z nagraniem zrobionym podczas festynu w Bażynach.

Pani Ewo cała władza jest w jednych rękach , oparta na nienawiści i krytyce, kto myśli inaczej to wróg.Teraz przytakiwanie nie pomoże.....Zwykły człowiek nic niema do powiedzenia, ponieważ jest głupie, niepotrzebne i złe.Jeżeli mowa o kamerze P.Butkiewicza, ŻEBY ONA UMIAŁA MÓWIĆ!!!!!

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/13 17:00 #5

  • bez krytyki
  • bez krytyki Avatar
  • Gość
władza nie lubi jak się ich krytykuje, sami widać mogą. co do kamery, myślę, że jej właściciel kręci tam, gdzie się coś kręci, a tam przeważnie jest też władza.

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/13 17:23 #6

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

bez krytyki napisał: władza nie lubi jak się ich krytykuje, sami widać mogą. co do kamery, myślę, że jej właściciel kręci tam, gdzie się coś kręci, a tam przeważnie jest też władza.


Napisałam na stronie pana Butkiewicza w komentarzach sugestie żeby materiały zlecone przez Burmistrza lub UM były oznaczone. Niestety mój komentarz nie został dopuszczony do publikacji.

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/13 18:36 #7

  • kiderka
  • kiderka Avatar
  • Gość

anonim napisał: Dziwne i trudne to czasy gdy słowa tracą pierwotne znaczenie. Bar kanapkowy McDonalds nazywamy restauracją :( a szczytem marzeń zakompleksionych polaków jest wyprawienie w mlecznym barze urodzin dla dziecka. Tak samo w Ornecie. Mamy neonazewnictwo. Wyrażenie swojej opinii Ferenc nazywa kłótnią i knuciem. To samo ale w jego wykonaniu jest obywatelskim obowiązkiem. Proboszcz Tomasz apeluje o miłość. :) :) :) Dla mnie brzmi to dwuznacznie. Pozdrawiam mieszkańców gminy Orneta.

........grono asocjacyjne sugestii tematycznej. Kodowanie emocjonalne podświadomości. Elementarna ilość siły życiowej pod postacią fal mentalnych wysyłanych w czasoprzestrzeń..........(

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/13 22:52 #8

  • anonim
  • anonim Avatar
  • Gość

anonim napisał: Proboszcz Tomasz apeluje o miłość. :) :) :) Dla mnie brzmi to dwuznacznie.

Dla mnie słowo "miłość" w ustach proboszcza Tomasza brzmi nie tylko dwuznacznie, ale wręcz perfidnie. Przez ostatnie lata mogliśmy obserwować do czego posuwał się Tomaszek w stosunku do katechetki, by zająć jej miejsce - na szczęcie nieskutecznie, bo w porę zainterweniowała kuria. Przeraża mnie, że tak mało mieszkańców Bażyn miało odwagę wygarnąć Tomaszowi co myślą o jego zachowaniu.

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/15 22:30 #9

  • ola
  • ola Avatar
  • Gość

ewa napisał:

bez krytyki napisał: władza nie lubi jak się ich krytykuje, sami widać mogą. co do kamery, myślę, że jej właściciel kręci tam, gdzie się coś kręci, a tam przeważnie jest też władza.


Napisałam na stronie pana Butkiewicza w komentarzach sugestie żeby materiały zlecone przez Burmistrza lub UM były oznaczone. Niestety mój komentarz nie został dopuszczony do publikacji.
Czego pani oczekuje, cenzura pani EWO !!!!!!!!!! Żeby coś zmienić, trzeba skonsultować się z czcigodnym Ireneuszem ,no ewentualnie z rysiem.

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/16 21:01 #10

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Urząd płaci za zlecone nagrania dla realizatora Butkiewicza więc trudno się spodziewać "zbytniej" niezależności.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/16 21:08 #11

  • aten
  • aten Avatar
  • Gość

ziutek napisał: Urząd płaci za zlecone nagrania dla realizatora Butkiewicza więc trudno się spodziewać "zbytniej" niezależności.

Logiczne to co pan napisał, Darek się nie wychyli ponieważ to nadworny operator !!! A kasa najważniejsza.

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/17 11:54 #12

  • anonim
  • anonim Avatar
  • Gość
Urzędowa telewizja jest miastu potrzebna. Bardzo dobrze że pan Butkiewicz zgodził się nagrywać sesję rady. Krytykanci zawsze znajdą dziurę w całym.

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/18 21:53 #13

  • zduminy
  • zduminy Avatar
  • Gość

anonim napisał: Urzędowa telewizja jest miastu potrzebna. Bardzo dobrze że pan Butkiewicz zgodził się nagrywać sesję rady. Krytykanci zawsze znajdą dziurę w całym.

Zawsze nagrywał pan Naszkierski , co się raptem stało ? JEST ZA UCZCIWY ?
REKLAMA

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/22 18:15 #14

  • wiem
  • wiem Avatar
  • Gość

zduminy napisał: Zawsze nagrywał pan Naszkierski , co się raptem stało ? JEST ZA UCZCIWY ?


Co nagrywał Naszkierski ? Nie żartuj sobie. Nagrywać do poduchy to i ty możesz telefonem komórkowym. Ile dostawał Naszkierski za nagrywanie, gdzie te filmy ? W życiu żadnego nie widziałem. Pan Popiel obiecał że sesje rady będą jawne i są. Dlatego jest gminna telewizja żebyś mógł sobie zobaczyć z piwem w fotelu.
REKLAMA

Odp: Za dużo krytyki? 2012/02/22 20:40 #15

  • też wiem
  • też wiem Avatar
  • Gość

zduminy napisał:

anonim napisał: Urzędowa telewizja jest miastu potrzebna. Bardzo dobrze że pan Butkiewicz zgodził się nagrywać sesję rady. Krytykanci zawsze znajdą dziurę w całym.

Zawsze nagrywał pan Naszkierski , co się raptem stało ? JEST ZA UCZCIWY ?

Widać gołym okiem że sukces pana Butkiewicza co niektórych boli. Co najważniejsze on nie pozwala na publikację śmieciowych komentarzy. Pełna kulturka czego nie można powiedzieć o ty, pożal się Boże forum.