Piotr Cieśliński - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Piotr Cieśliński 2011/10/06 21:38 #1

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Piotr Cieśliński - poseł z Lidzbarka. Przypomniał sobie przed wyborami, że jest takie miasto jak Orneta i postanowił się tu pojawić. Wpadł na sesję rady miejskiej :sick:
Panie Cieśliński, co Pan zrobił dla Ornety w mijającej kadencji ? Ja to w sumie nie wiedziałem nawet, że takiego posła mamy w Sejmie.

Odp: Piotr Cieśliński 2011/10/07 08:33 #2

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

anonim napisał: Piotr Cieśliński - poseł z Lidzbarka. Przypomniał sobie przed wyborami, że jest takie miasto jak Orneta i postanowił się tu pojawić. Wpadł na sesję rady miejskiej :sick:
Panie Cieśliński, co Pan zrobił dla Ornety w mijającej kadencji ? Ja to w sumie nie wiedziałem nawet, że takiego posła mamy w Sejmie.


Przed wyborami należy zaliczyć wszystkie możliwe masowe imprezy ;)
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Piotr Cieśliński 2011/10/07 19:15 #3

  • ALF
  • ALF Avatar Autor
  • Gość
Nie bardzo wiem co Pan POSEŁ miał do przekazania mieszkańcom Ornety. Z jego wypowiedzi nic nie wywnioskowałem. Może między wierszami było ukryte jakieś przesłanie???????????????????
REKLAMA

Odp: Piotr Cieśliński 2011/10/10 19:30 #4

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

ALF napisał: Nie bardzo wiem co Pan POSEŁ miał do przekazania mieszkańcom Ornety. Z jego wypowiedzi nic nie wywnioskowałem. Może między wierszami było ukryte jakieś przesłanie???????????????????


Zdobył 638 głosów. Najwięcej !!!

Odp: Piotr Cieśliński 2011/10/11 15:10 #5

  • rm
  • rm Avatar Autor
  • Gość
Gość z Lidzbarka dla Lidzbarka, a Orneta znowu kopa w d........

Odp: Piotr Cieśliński 2011/10/27 05:50 #6

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

rm napisał: Gość z Lidzbarka dla Lidzbarka, a Orneta znowu kopa w d........


Gościa z Lidzbarka, poparło dużo mieszkańców gminy Orneta. W Honorowym Komitecie Poparcia Posła Piotra Cieślińskiego znajdziemy kilka dobrze znanych nazwisk:

Jarosław Kogut – Wicestarosta Powiatu Lidzbarskiego
Ireneusz Popiel – Burmistrz Miasta Orneta
Zbigniew Fijarczyk – Właściciel Przedsiębiorstwa An-Ter-Fijarczyk
Piotr Butkiewicz – Właściciel Firmy Handlowo-Usługowej
Stanisław Kogowski – Właściciel Auto Centrum „Kogowski”
Henryk Kaczmarek – Prezes Miejsko-Gminnego Zarządu Ochotniczych Straży Pożarnych w Ornecie
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Piotr Cieśliński 2011/10/27 11:47 #7

  • Alicja
  • Alicja Avatar Autor
  • Gość
Ornecianie jak zwykle dali się nabrać na banalny chwyt marketingu politycznego, wystarczyło, że oplakatował Ornetę, nie pytając na przykład właścicieli prywatnych kamienic o pozwolenie. Dał się zapamiętać przez to, a potem nie było ważne, kto to jest, tylko to, z jakiej listy, stąd tyle głosów. Podejrzewam, że przynajmniej 3/4 jak nie więcej osób głosujących na niego nie ma zielonego pojęcia, kto zacz. Ale efekt osiągnął. Nie jest to opcja polityczna z którą sympatyzuję, ale w takim przypadku głosowałabym na osobę z lokalnej społeczności, no cóż, wyborca anonimowy i odnoszę wrażenie zawistny,a może udałoby się komuś z naszego światka wejść wyżej i miałby lepiej

Odp: Piotr Cieśliński 2011/10/27 17:33 #8

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Alicja napisał: Ornecianie jak zwykle dali się nabrać na banalny chwyt marketingu politycznego, wystarczyło, że oplakatował Ornetę, nie pytając na przykład właścicieli prywatnych kamienic o pozwolenie. Dał się zapamiętać przez to, a potem nie było ważne, kto to jest, tylko to, z jakiej listy, stąd tyle głosów. Podejrzewam, że przynajmniej 3/4 jak nie więcej osób głosujących na niego nie ma zielonego pojęcia, kto zacz. Ale efekt osiągnął. Nie jest to opcja polityczna z którą sympatyzuję, ale w takim przypadku głosowałabym na osobę z lokalnej społeczności, no cóż, wyborca anonimowy i odnoszę wrażenie zawistny,a może udałoby się komuś z naszego światka wejść wyżej i miałby lepiej


Kobiety - on was uwiódł polityczną zmysłowością :lol: :lol: :lol:

Odp: Piotr Cieśliński 2011/10/28 19:08 #9

  • Alicja
  • Alicja Avatar Autor
  • Gość
mnie nie uwiódł, ale całą rasztę tak. Tak jak pisałam, głosowanie było na listę, nie na człowieka. Pan C. i tak nie pomoże Ornecie, Moim zdaniem w nosie ma ją. A lokalny patriotyzm ,o którym piszę po raz kolejny, raz został już obśmiany na tym portalu, bez aluzji do portalu, podoba mi się, stąd moja aktywność. Ciekawe, czy będzie śmiałek, który głosował na peło i będzie miał ochotę polemizować

Odp: Piotr Cieśliński 2011/10/28 21:31 #10

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

Alicja napisał: mnie nie uwiódł, ale całą rasztę tak. Tak jak pisałam, głosowanie było na listę, nie na człowieka. Pan C. i tak nie pomoże Ornecie, Moim zdaniem w nosie ma ją. A lokalny patriotyzm ,o którym piszę po raz kolejny, raz został już obśmiany na tym portalu, bez aluzji do portalu, podoba mi się, stąd moja aktywność. Ciekawe, czy będzie śmiałek, który głosował na peło i będzie miał ochotę polemizować


W Ornecie wygrała PO. Dlaczego ? Czy podoba się styl sprawowania władzy przez warmińsko-mazurskie PO ?

Ciekawe powiązania rodzinne i towarzyskie urzędników z urzędu marszałkowskiego po desancie z Lidzbarka Warmińskiego za sprawą Jacka Protasa ujawnili czytelnicy GW. Wygląda to dokładnie tak jak za czasów SLD czyli "dziel i rządź" a nawet jak za PZPR "towarzysz towarzysza popiera, swoich ustawia, a inni niech klaszczą."

Pewnie według PO to nie są przykłady układów i powiązań. Swoją drogą czym Pan Protas naraził się GW która jest znana z sympatii do PO?

Odwołano dyrektora skansenu w Olsztynku, Pana Mariana Jurczyńskiego. Kto jest następcą? Ewa Wrochna, żona Burmistrza Olsztynka - Artura Wrochna. Kim jest Pan Wrochna ?

Gazeta Wyborcza" ujawniła, iż w hotelu Krasicki, wybudowanym za unijne pieniądze, których przyznawanie nadzoruje Urząd Marszałkowski, gabinety kosmetyczne prowadzi żona marszałka i jednocześnie działaczka Platformy.

Pokazowa inwestycja jaką miała być budowa lotniska w Szymanach jest co najmniej "zagrożona" Zmieniono koncepcję a końcowy termin ukończenia budowy to 2015. Ile kasy możemy na tym stracić ? My w Ornecie dobrze znamy PO z inwestycji "Termy Warmińskie" z wodą do podgrzewania. Ile kasy możemy na tym stracić ?

Jednym słowem wygrana PO w Ornecie nie dziwi.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Piotr Cieśliński 2011/10/29 20:53 #11

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał:

rm napisał: Gość z Lidzbarka dla Lidzbarka, a Orneta znowu kopa w d........


Gościa z Lidzbarka, poparło dużo mieszkańców gminy Orneta. W Honorowym Komitecie Poparcia Posła Piotra Cieślińskiego znajdziemy kilka dobrze znanych nazwisk:

Jarosław Kogut – Wicestarosta Powiatu Lidzbarskiego
Ireneusz Popiel – Burmistrz Miasta Orneta
Zbigniew Fijarczyk – Właściciel Przedsiębiorstwa An-Ter-Fijarczyk
Piotr Butkiewicz – Właściciel Firmy Handlowo-Usługowej
Stanisław Kogowski – Właściciel Auto Centrum „Kogowski”
Henryk Kaczmarek – Prezes Miejsko-Gminnego Zarządu Ochotniczych Straży Pożarnych w Ornecie

Ciekawe towarzystwo popiera POlityków :evil: Koguta rozumiem, dostał stołek vicestarosty, Popiele nie rozumiem. Biznesmenów rozumiem bo PO rozdaje karty przy funduszach strukturalnych.

Odp: Piotr Cieśliński 2011/11/04 21:52 #12

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Piotr Cieśliński - poseł z Lidzbarka. Przypomniał sobie przed wyborami, że jest takie miasto jak Orneta i postanowił się tu pojawić. Wpadł na sesję rady miejskiej :sick:


Jaki prawem Rada Miejska zrobiła dla Cieślińskiego darmową kampanię wyborczą w czasie sesji rady.

Odp: Piotr Cieśliński 2011/11/05 22:02 #13

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

anonim napisał: Piotr Cieśliński - poseł z Lidzbarka. Przypomniał sobie przed wyborami, że jest takie miasto jak Orneta i postanowił się tu pojawić. Wpadł na sesję rady miejskiej :sick:


Jaki prawem Rada Miejska zrobiła dla Cieślińskiego darmową kampanię wyborczą w czasie sesji rady.

Jakim prawem zabierasz głos w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia
REKLAMA

Odp: Piotr Cieśliński 2011/12/04 12:03 #14

  • wyborca PIS
  • wyborca PIS Avatar Autor
  • Gość
Cóż, taka jest polityka - kiedy nie da się przeleźć, trzeba przepełznąć. Zastanawiające są ostatnie zachwyty miejscowych notabli nad wspaniałą współpracą z PO i zarządem powiatu :evil:
REKLAMA

Odp: Piotr Cieśliński 2011/12/20 22:14 #15

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

wyborca PIS napisał: Cóż, taka jest polityka - kiedy nie da się przeleźć, trzeba przepełznąć. Zastanawiające są ostatnie zachwyty miejscowych notabli nad wspaniałą współpracą z PO i zarządem powiatu :evil:



Załączniki:
  • Strona:
  • 1