Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz: V sesja - 26 styczeń 2011

Nazwa
Tytuł
Załączniki

Historia tematu : V sesja - 26 styczeń 2011

Maks. pokazywanych 2 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2011/02/14 09:45 #7

Anonymous

 Avatar

Gość napisał: Czy ktokolwiek zastanowił się nad kosztami utrzymania szkół w Bażynach a zwłaszcza w Mingajnach? Jakoś mieszkańcy nie kwapią się w dopłacaniu do tych kosztów Może więc zamiast krzyczeć poprosić o przedstawienie rzetelnego rachunku ekonomicznego a potem dopiero zabierać głos?
Tylko że u nas ciągle pokutuje mentalność Kalego. Jak sąsiad cierpi to dobrze jemu, ale jak ja musze ponieść jakieś koszty - to zgroza i niesprawiedliwość.
Ma być dobrze - a jak to zrobić? a co mnie to obchodzi - ale na pewno nie moim kosztem.


Jakoś mieszkańców Bażyn i Mingajn nikt nie pyta czy chcą dokładać do MKS Błękitni lub MDK. Może gość będzie sponsorem wymienionych placówek czy to już by była niesprawiedliwość ? Tylko że u nas pokutuje mentalność Kalego.
2011/02/14 06:39 #6

Anonymous

 Avatar

Gdy jest w końcu pierwszy burmistrz który zabrał się naprawdę za uzdrawianie budżetu gminy a nie za tworzenie dalszego deficytu - na zasadzie - a po mnie to choćby potop - to znowu niedobrze.
Parafrazując słowa amerykańskiego prezydenta trzeba powiedzieć: ekonomia - przede wszystkim ekonomia.

Czy ktokolwiek zastanowił się nad kosztami utrzymania szkół w Bażynach a zwłaszcza w Mingajnach? Jakoś mieszkańcy nie kwapią się w dopłacaniu do tych kosztów Może więc zamiast krzyczeć poprosić o przedstawienie rzetelnego rachunku ekonomicznego a potem dopiero zabierać głos?
Tylko że u nas ciągle pokutuje mentalność Kalego. Jak sąsiad cierpi to dobrze jemu, ale jak ja musze ponieść jakieś koszty - to zgroza i niesprawiedliwość.
Ma być dobrze - a jak to zrobić? a co mnie to obchodzi - ale na pewno nie moim kosztem.