R. Ferenc do powiatu - Strona 21 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/05 20:03 #301

  • zdumiony
  • zdumiony Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

wyborca z Dąbrówki napisał: Pan Jaroń robił identycznie, swoją córkę upchnął w komisji. Niestety żony nie mógł bo przepisy stanęły na drodze. Więc pan Ryszard Ferenc nie jest w Ornecie wyjątkiem, że upycha rodzinkę w komisjach wyborczych


to jest temat o radnym Ferencu proszę admina o skasowanie poprzedniego postu który nic nie wnosi te tego tematu
co ma piernik do wiatraka wyborco z Dąbrówki , puknij się w swój głupi łeb!

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/05 20:38 #302

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

anonim napisał: to jest temat o radnym Ferencu proszę admina o skasowanie poprzedniego postu który nic nie wnosi te tego tematu


Nie ma usuwania postów, co najwyżej można przenieść do innego tematu. Moim zdaniem ten post jest na ten temat więc tu pozostanie. Sprawdziłem i faktyczne córka pana Jaronia była w komisji więc nie ma w tym przypadku mowy o pomawianiu. Tak samo zresztą z panem Ferencem.

Przypominam o głosowanie na plac zabaw




Zagłosuj !!!
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/13 21:07 #303

  • wiejski głupek
  • wiejski głupek Avatar Autor
  • Gość
Niedojrzały emocjonalnie. Swoje nieumiejętności przedstawia jako ogromne zasługi. Wyolbrzymia swoje osiągnięcia. Styl mówienia oparty na szablonie - my zrobiliśmy. Eksploatuje innych samemu spijąc śmietankę. Wierzy że jest kimś szczególnym. Notoryczny kłamca. Częste depresje i manię. Brak kompetencji. Proszę dopisywać inne zalety radnego.
REKLAMA

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/13 21:32 #304

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Kiedyś jeden taki Leszek Miller powiedział:
....jest pan zerem.....

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/14 06:19 #305

  • bodo
  • bodo Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Kiedyś jeden taki Leszek Miller powiedział:
....jest pan zerem.....


kiedyś jeden taki piosenkarz zaśpiewał:
....... mniej niż zero oho, mniej niż zero.....

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/15 19:42 #306

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Stracił ostatnio pewność, że nikt się nie dowie i nie oburzy :lol: Takaaaa szkoda.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/19 11:32 #307

  • bażyniak
  • bażyniak Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Stracił ostatnio pewność, że nikt się nie dowie i nie oburzy :lol: Takaaaa szkoda.








Pamiętajcie wszyscy jeszcze za rysiem złota rybka tęsknić będziecie.....

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/20 07:30 #308

  • hodowca świń
  • hodowca świń Avatar Autor
  • Gość
Wiecie czemu hodowla świń w Bażynach jest nieopłacalna? Bo radnego od koryta nie można oderwać.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/21 08:42 #309

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

hodowca świń napisał: Wiecie czemu hodowla świń w Bażynach jest nieopłacalna? Bo radnego od koryta nie można oderwać.


BRAWO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/21 10:24 #310

  • knur
  • knur Avatar Autor
  • Gość

hodowca świń napisał: Wiecie czemu hodowla świń w Bażynach jest nieopłacalna? Bo radnego od koryta nie można oderwać.


Ja się przez 30 lat nie nachlapał to już się nie nachlapie. Świnia to świnia.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/11/14 22:32 #311

  • kasa dla wm.pl
  • kasa dla wm.pl Avatar Autor
  • Gość
Wyślijcie SMS by poprzeć naszego dzielnego radnego kilku kadencji honorowego mieszkańca gminy Orneta.
Aby zagłosować na TAK trzeba na numer 7148 wysłać sms o treści: gl.38.TAK

Koszt wysłania 1 sms to TYLKO 1 zł+VAT=1,23 złotego.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/11/15 14:47 #312

  • głosujący
  • głosujący Avatar Autor
  • Gość

kasa dla wm.pl napisał: Wyślijcie SMS by poprzeć naszego dzielnego radnego kilku kadencji honorowego mieszkańca gminy Orneta.
Aby zagłosować na TAK trzeba na numer 7148 wysłać sms o treści: gl.38.TAK

Koszt wysłania 1 sms to TYLKO 1 zł+VAT=1,23 złotego.


:woohoo: mam płacić za to że jestem na NIE w sprawie bażyńskiego radnego chyba was pogieło :evil:

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/11/29 18:03 #313

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Ze smutkiem widzę, że wypełnia się po raz kolejny prawda z Ewangelii. Zło ma zawsze dużo do powiedzenia i lubi krzyczeć. Takie małe ZŁO
REKLAMA

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/11/29 22:12 #314

  • katolik
  • katolik Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Ze smutkiem widzę, że wypełnia się po raz kolejny prawda z Ewangelii. Zło ma zawsze dużo do powiedzenia i lubi krzyczeć. Takie małe ZŁO


TO PRAWDA,OJ TO PRAWDA !!!!!!!!!!! TO JEST NAJWIĘKSZE ZŁO......... MASZ RACJE ANONIM.
REKLAMA

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/12/02 20:41 #315

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Nie wygrzebiemy się z cywilizacyjnego upadku i moralnej degrengolady, jeśli nie przywrócimy znaczenia takim zapomnianym słowom, jak: przyzwoitość, uczciwość, honor czy godność.

Nie ja jeden wierzyłem, że po upadku komunizmu tej prawości będzie w Polsce przybywać. Stało się inaczej. Zbudowano Polskę, która, mimo formalnej zmiany ustroju, nigdy nie odcięła się od bandyckich zasad rządzących gnijącym socjalizmem. Zbrodniarze, kanalie i karierowicze z komunistycznych sitw i mafii pozostali „właścicielami" III RP, tak jak byli „właścicielami" peerelu. Draństwo nie przestało popłacać, a uczciwość nie przestała być frajerstwem



Rafał A. Ziemkiewicz