R. Ferenc do powiatu - Strona 20 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/07 13:06 #286

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/15 10:03 #287

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Ferenc na prezydenta

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/20 17:53 #288

  • iogi
  • iogi Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Ferenc na prezydenta

RYSZARDZIE TY TO JESTES DEBEST!!!!!!! BIERZESZ WSZYSTKO...... TAK TRZYMAJ. DZIŚ TYLKO CWANIAKI ŻYJĄ. TY RYSZARDZIE BYŁBYŚ SPRAWIEDLIWYM PREZYDENTEM.
REKLAMA

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/28 09:29 #289

  • JULKA
  • JULKA Avatar Autor
  • Gość

iogi napisał:

anonim napisał: Ferenc na prezydenta

RYSZARDZIE TY TO JESTES DEBEST!!!!!!! BIERZESZ WSZYSTKO...... TAK TRZYMAJ. DZIŚ TYLKO CWANIAKI ŻYJĄ. TY RYSZARDZIE BYŁBYŚ SPRAWIEDLIWYM PREZYDENTEM.
rysio słyszałam że zwolniło się miejsce na zastępce dyrektora w B.SPÓŁDZIELCZYM w Ornecie................Należało by to wykorzystać!!!!!!! CO TAM SMAŻALNIA, TO NIE DLA CIEBIE, URODZONY PRZYWÓDCO.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/28 09:49 #290

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
O taaaaak Rysio do banku. Na kredytach i ekonomi chłop się zna.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/30 19:31 #291

  • jolita
  • jolita Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: O taaaaak Rysio do banku. Na kredytach i ekonomi chłop się zna.

Panie Ferenc ja na pana głosowałam,obiecał pan mi prace! Dzieci moje głodne chodzą. Już nigdy niedam się zmanipulować!

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/31 10:18 #292

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

jolita napisał:

anonim napisał: O taaaaak Rysio do banku. Na kredytach i ekonomi chłop się zna.

Panie Ferenc ja na pana głosowałam,obiecał pan mi prace! Dzieci moje głodne chodzą. Już nigdy niedam się zmanipulować!

Jeśli mu uwierzyłaś to tylko źle świadczy o tobie. Dla niego to komplement. Polityk musi umieć przekonywać ciemne masy do poparcia.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/31 19:08 #293

  • LOLA
  • LOLA Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

jolita napisał:

anonim napisał: O taaaaak Rysio do banku. Na kredytach i ekonomi chłop się zna.

Panie Ferenc ja na pana głosowałam,obiecał pan mi prace! Dzieci moje głodne chodzą. Już nigdy niedam się zmanipulować!

Jeśli mu uwierzyłaś to tylko źle świadczy o tobie. Dla niego to komplement. Polityk musi umieć przekonywać ciemne masy do poparcia.
Rysio wie co robi!!! Za trzy lata,elektorat pomnoży......A WY GŁUPIE GŁOSUJTA I RÓBTA CO CHCETA.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/31 19:30 #294

  • wielbiciel radnego
  • wielbiciel radnego Avatar Autor
  • Gość

jolita napisał: Panie Ferenc ja na pana głosowałam,obiecał pan mi prace! Dzieci moje głodne chodzą. Już nigdy niedam się zmanipulować!


Ty się babo do roboty weź miast przed kompem przebywać i bąki zbijasz. Dzieci pogonić matkę od komputera i do roboty sio !!!!!

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/01 11:09 #295

  • ZBYSZEK
  • ZBYSZEK Avatar Autor
  • Gość

wielbiciel radnego napisał:

jolita napisał: Panie Ferenc ja na pana głosowałam,obiecał pan mi prace! Dzieci moje głodne chodzą. Już nigdy niedam się zmanipulować!


Ty się babo do roboty weź miast przed kompem przebywać i bąki zbijasz. Dzieci pogonić matkę od komputera i do roboty sio !!!!!
Zastanawia mnie i moich przyjaciół stwierdzenie (wielbiciel radnego) i zastnawiam się za co ludzie tak go uwielbiają. co ten rysio ma takiego w sobie , kolejny raz nas oszukał , bo i ja na niego głoswałem ! dziś nawet mnie nie poznaje !!!! NIE WIEM CZY PŁAKAĆ CZY ŚMIAĆ SIĘ Z TEGO.DOBRZE MI TAK...

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/01 22:47 #296

  • zbysiu
  • zbysiu Avatar Autor
  • Gość

ZBYSZEK napisał:

wielbiciel radnego napisał:

jolita napisał: Panie Ferenc ja na pana głosowałam,obiecał pan mi prace! Dzieci moje głodne chodzą. Już nigdy niedam się zmanipulować!


Ty się babo do roboty weź miast przed kompem przebywać i bąki zbijasz. Dzieci pogonić matkę od komputera i do roboty sio !!!!!
Zastanawia mnie i moich przyjaciół stwierdzenie (wielbiciel radnego) i zastnawiam się za co ludzie tak go uwielbiają. co ten rysio ma takiego w sobie , kolejny raz nas oszukał , bo i ja na niego głoswałem ! dziś nawet mnie nie poznaje !!!! NIE WIEM CZY PŁAKAĆ CZY ŚMIAĆ SIĘ Z TEGO.DOBRZE MI TAK...

ZBYSZEK to nazwa nieroba, który siedzi przed komputerem i nie znając dokładnie tematu wypowiada się o dupie maryny

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/04 22:00 #297

  • ale jaja
  • ale jaja Avatar Autor
  • Gość
zbysio i rysio to jest naprawdę dobrany duet !!!! teraz jest do wzięcia świetlica i budynek straży...A potem się zobaczy.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/05 10:03 #298

  • UWAGA
  • UWAGA Avatar Autor
  • Gość

ale jaja napisał: zbysio i rysio to jest naprawdę dobrany duet !!!! teraz jest do wzięcia świetlica i budynek straży...A potem się zobaczy.

Zbliżają się wybory do sejmu i senatu,będzie powoływana komisja wyborcza w bażynach, trzeba uważnie się temu przyglądać!!! Jest okazja by zarobić parę groszy, powinni iść ci co najbardziej ich potrzebują.....Nie można pozwolić by radny rysio wsadził , swoje córeczki lub żonę.TAK ZAWSZE BYŁO!!!!! TERAZ JEST OKAZJA BY TEMU SIĘ PRZECIWSTAWIĆ!!!!!! TRZEBA BĘDZIE TO NAGŁOŚNIĆ W GAZETACH......LUDZIE CZAS NAJWYŻSZY TEMU SIĘ SPRZECIWIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rysio ma, niech im da.
REKLAMA

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/05 14:53 #299

  • wyborca z Dąbrówki
  • wyborca z Dąbrówki Avatar Autor
  • Gość
Pan Jaroń robił identycznie, swoją córkę upchnął w komisji. Niestety żony nie mógł bo przepisy stanęły na drodze. Więc pan Ryszard Ferenc nie jest w Ornecie wyjątkiem, że upycha rodzinkę w komisjach wyborczych
REKLAMA

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/09/05 15:44 #300

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

wyborca z Dąbrówki napisał: Pan Jaroń robił identycznie, swoją córkę upchnął w komisji. Niestety żony nie mógł bo przepisy stanęły na drodze. Więc pan Ryszard Ferenc nie jest w Ornecie wyjątkiem, że upycha rodzinkę w komisjach wyborczych


to jest temat o radnym Ferencu proszę admina o skasowanie poprzedniego postu który nic nie wnosi te tego tematu