R. Ferenc do powiatu - Strona 19 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/07/26 07:32 #271

  • Fan koalicji pana Popiela
  • Fan koalicji pana Popiela Avatar Autor
  • Gość
W przypadku szanownego radnego Ferenca z koalicji pana Popiela słowa szanownego Winstona Churchilla " Psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie" pasują idealnie do tej barwnej postaci.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/07/27 09:23 #272

  • JAN
  • JAN Avatar Autor
  • Gość

Fan koalicji pana Popiela napisał: W przypadku szanownego radnego Ferenca z koalicji pana Popiela słowa szanownego Winstona Churchilla " Psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie" pasują idealnie do tej barwnej postaci.

ferenc rysio to jest nad przydupas Popiela ale dzieki temu ma co chce.... Chlop wie ze zyje...... A co go obchodza inni !!!!! No moze za wyjatkiem ksiedza tomaszka...TAK TRZYMAJ rysiu!!!!!! Tak jak w piosence( MOZE TO RAZ OSTATNI)......! ZA TO CIE KOCHAM rysiu....! PA rysienku.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/07/29 09:05 #273

  • informator
  • informator Avatar Autor
  • Gość
rysiu jest w bażynach interes do zrobienia stara remiza niedługo będzie wolna po co ma się marnować może kupisz po cichu ?
REKLAMA

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/07/29 11:22 #274

  • pośrednik nieruchomości
  • pośrednik nieruchomości Avatar Autor
  • Gość

informator napisał: rysiu jest w bażynach interes do zrobienia stara remiza niedługo będzie wolna po co ma się marnować może kupisz po cichu ?


ale ty jesteś głupi co ty myślisz że bażyński diler o tym nie wie on już pracuje nad tą sprawą pół roku świetlica i remiza to ostanie nieruchomości w bażynach do przejęcia pozostanie kościół i plebania ale znając pomysłowość rysia to możliwe że znajdzie z tomaszkiem sposób i na to

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/07/31 13:52 #275

  • rysio akwizytor
  • rysio akwizytor Avatar Autor
  • Gość
Wszystkie ryśki to swoje chłopy takie to nie zginą

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/02 19:32 #276

  • ciekawy
  • ciekawy Avatar Autor
  • Gość
Ciekawe jak policja doszła że pomówienia to Ferencowa pisała?

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/03 09:39 #277

  • jakub
  • jakub Avatar Autor
  • Gość

ciekawy napisał: Ciekawe jak policja doszła że pomówienia to Ferencowa pisała?

A czy znasz kogos kto by tak profesjonalnie obrabiał dupe znajomym czy sąsiadom !!!!!!

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/03 20:34 #278

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Rysio nie kupi remizy z jednej renciny i skromnej dietki radnego nie stać go na poważne inwestycje w nieruchomości. Co najwyżej zabawi się w pośrednika nieruchomości.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/04 15:02 #279

  • podwórkowa elita
  • podwórkowa elita Avatar Autor
  • Gość
Ferenc uważa że grzecznie należy mu czapkować bo uczepił się 30 lat temu z różnych stron do żłoba i nadal mocno się trzyma. Skumplował z Popielem i cwaniaczy myśli że wszystko może ujść mu na sucho. Kilku przydupasów ze wsi mu przytakuje myśląc że coś usiorbią dla siebie z gminnego korytka. Cała wiejska słomiana elita. Sprzedać, budować, zamieniać, przenosić z miejsca na miejsce, jest ruch, jest KASA dla Rysia. Ja tego nie pamiętam że tak mówiłem - motto mega radnego Ferenca.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/04 16:21 #280

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Stara to prawda ze kanalia zawsze znajdzie uzasadnienie dla podłości. Opluwany mówi że to przelotny deszcz pada.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/05 08:36 #281

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Już naszemu wieloletniemu wybrańcowi znudziło się byciem tylko radnym. Teraz będzie PREZESEM !!!! Trwają przygotowania do przejęcia świetlicy i szkoły. To bardzo źle wróży ponieważ do czego się Ferenc nie dotknie to zaraz upada albo zostanie sprzedane.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/05 15:18 #282

  • czlowiek
  • czlowiek Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Już naszemu wieloletniemu wybrańcowi znudziło się byciem tylko radnym. Teraz będzie PREZESEM !!!! Trwają przygotowania do przejęcia świetlicy i szkoły. To bardzo źle wróży ponieważ do czego się Ferenc nie dotknie to zaraz upada albo zostanie sprzedane.

Ja słyszałem że rysio ma być proboszczem, tomaszek wyjeżdża do RZYMU na praktyki,może zostanie PAPIEZEM..!!!...rysio to jest gość bierze wszystko co tylko możliwe,każdą propozycje rozważy..... A tak naprawde po 30 latach bycia radnym,POWINIEN ZOSTAC POSŁEM...wybory,tuż,tuż.

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/05 16:13 #283

  • święty
  • święty Avatar Autor
  • Gość
Rysio papieżem ha ha ha rok albo dwa i bazylika św. Piotra do cichego przetargu. Nie daj boże takiego papieża.
REKLAMA

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/06 17:41 #284

  • głos sumienia
  • głos sumienia Avatar Autor
  • Gość

czlowiek napisał:

anonim napisał: Już naszemu wieloletniemu wybrańcowi znudziło się byciem tylko radnym. Teraz będzie PREZESEM !!!! Trwają przygotowania do przejęcia świetlicy i szkoły. To bardzo źle wróży ponieważ do czego się Ferenc nie dotknie to zaraz upada albo zostanie sprzedane.

Ja słyszałem że rysio ma być proboszczem, tomaszek wyjeżdża do RZYMU na praktyki,może zostanie PAPIEZEM..!!!...rysio to jest gość bierze wszystko co tylko możliwe,każdą propozycje rozważy..... A tak naprawde po 30 latach bycia radnym,POWINIEN ZOSTAC POSŁEM...wybory,tuż,tuż.

Tomaszek do Rzymu na praktyki? Niezły dowcip, bo biskup powinien go chyba raczej wysłać na zamknięte rekolekcje na temat celibatu i zgorszenia jakie można dać wiernym przez niewłaściwy dobór niewiast przebywających na plebanii lub częste zmiany samochodów. A tak w ogóle to uważam, że mieszkańcy zamiast tylko narzekać powinni pokazać, że też mają we wsi coś do powiedzenia i na najbliższym festynie 21.08. jako dodatkową atrakcję zorganizowali dla rysia i tomaszka np. przejażdżkę na taczkach poza wioskę. To dałoby im sporo do myślenia. Zachęcam też do przeczytania komentarzy na tym portalu pod ogłoszeniem o festynie.
REKLAMA

Odp: R. Ferenc do powiatu 2011/08/06 20:40 #285

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
o tomaszku głośno jest w internecie po tym jak go studentka opisała w gazecie

ornecianka.pl/forum/86-nasze-qniusyq/611...masz-w-nie.html#6119