Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor - Strona 6 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 20:29 #76

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

z miasta napisał:
za co komisja bierze kase za wstrzymywanie się od głosowania po kiego ciorta nam taka komisja darmozjady wstrzymał się od głosu a w kościele siedział w pierwszym rzędzie co to mam być pytam się szopka noworoczna czy rada miejska z porządnymi ludźmi jeden z drugim nie wie czy jest za czy przeciw :cry: za co kase biorą za niewiedzę darmozjady za podwyżką diety wiedzą jak głosować darmozjady nie ma wstrzymujących się od głosu :evil:
pozdro dla znachorki


Fałszywe argumenty zwalcza się najlepiej nie przeszkadzając w ich wykładaniu. Czekamy na dalsze interpretacje od "radnego" :lol:
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 21:00 #77

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

nie popieram napisał:

z miasta napisał: za co komisja bierze kase za wstrzymywanie się od głosowania po kiego ciorta nam taka komisja darmozjady wstrzymał się od głosu a w kościele siedział w pierwszym rzędzie co to mam być pytam się szopka noworoczna czy rada miejska z porządnymi ludźmi jeden z drugim nie wie czy jest za czy przeciw :cry: za co kase biorą za niewiedzę darmozjady za podwyżką diety wiedzą jak głosować darmozjady nie ma wstrzymujących się od głosu :evil:
pozdro dla znachorki


Fałszywe argumenty zwalcza się najlepiej nie przeszkadzając w ich wykładaniu. Czekamy na dalsze interpretacje od "radnego" :lol:


... jeżeli Radny ma nadal interpretować swoją teorie na temat głosowania .... to ja potrzebuję tłumacza! :shock: bo nic z tego nie rozumiem...i może jestem... jak to napisał Radny -niemotą :mrgreen: + dodam od siebie,że ciągle chodzę roztrzepana +
/jak mama mawia/ nikt się we mnie nie zakocha....... to i tak jestem szczęśliwa bo kieruję się w życiu zasadami

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 21:36 #78

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Znachorka napisał:

... jeżeli Radny ma nadal interpretować swoją teorie na temat głosowania .... to ja potrzebuję tłumacza! :shock: bo nic z tego nie rozumiem...i może jestem... jak to napisał Radny -niemotą :mrgreen: + dodam od siebie,że ciągle chodzę roztrzepana +
/jak mama mawia/ nikt się we mnie nie zakocha....... to i tak jestem szczęśliwa bo kieruję się w życiu zasadami



Wygląda na to że wszyscy oprócz wybranych radnych jesteśmy niemotami którzy mają czelność przeszkadzać wybranym radnym w obradowaniu.

Ustawa z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym mówi:

Art. 1. 1. Mieszkańcy gminy tworzą z mocy prawa wspólnotę samorządową.

Art. 11. 1. Mieszkańcy gminy podejmują rozstrzygnięcia w głosowaniu powszechnym (poprzez wybory i referendum) lub za pośrednictwem organów gminy.

Art. 11b. 1. Działalność organów gminy jest jawna.

Art. 23. 1. Radny obowiązany jest kierować się dobrem wspólnoty samorządowej gminy. Radny utrzymuje stałą więź z mieszkańcami oraz ich organizacjami, a w szczególności przyjmuje zgłaszane przez mieszkańców gminy postulaty i przedstawia je organom gminy do rozpatrzenia, nie jest jednak związany instrukcjami wyborców.

Art. 23a. 1. Przed przystąpieniem do wykonywania mandatu radni składają ślubowanie:
"Ślubuję uroczyście jako radny pracować dla dobra i pomyślności gminy, działać zawsze zgodnie z prawem oraz z interesami gminy i jej mieszkańców - godnie i rzetelnie reprezentować swoich wyborców, troszczyć się o ich sprawy oraz nie szczędzić sił dla wykonania zadań gminy."
REKLAMA

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/08 09:12 #79

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

zosia napisał: Ślubuję uroczyście jako radny pracować dla dobra i pomyślności gminy, działać zawsze zgodnie z prawem oraz z interesami gminy i jej mieszkańców - godnie i rzetelnie reprezentować swoich wyborców, troszczyć się o ich sprawy oraz nie szczędzić sił dla wykonania zadań gminy.


panowie którzy wstrzymali się od głosu godnie reprezentują swoich wyborców :lol: nic tylko pogratulować :evil:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/08 10:24 #80

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Znachorka napisał:

... jeżeli Radny ma nadal interpretować swoją teorie na temat głosowania .... to ja potrzebuję tłumacza! :shock: bo nic z tego nie rozumiem...i może jestem... jak to napisał Radny -niemotą :mrgreen:


radny ma za idiotów tych którzy myślą inaczej niż on typowe podejście do życia działaczy samorządowych starej daty

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/08 13:04 #81

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
dlaczego radni z komisji nie poparli wniosku ? nie widzę żadnego racjonalnego wytłumaczenia poza zwykłą strategią bycia przeciw

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/08 14:36 #82

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał: dlaczego radni z komisji nie poparli wniosku ? nie widzę żadnego racjonalnego wytłumaczenia poza zwykłą strategią bycia przeciw


może wstali lewą nogą :lol:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/08 16:16 #83

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

zosia napisał:

Gość napisał: dlaczego radni z komisji nie poparli wniosku ? nie widzę żadnego racjonalnego wytłumaczenia poza zwykłą strategią bycia przeciw


może wstali lewą nogą :lol:


Ciekawe jak dzis glosowali w sprawie pan sprzataczek? wie ktos?

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/08 18:27 #84

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
tylko popiel jako burmistrz jest w stanie poprawić byt najbiedniejszych mieszkańców gminy Kogut i Ołtuszewski dają wyłącznie kiełbasę wyborczą

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/08 18:44 #85

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

popieram popiela napisał: tylko popiel jako burmistrz jest w stanie poprawić byt najbiedniejszych mieszkańców gminy Kogut i Ołtuszewski dają wyłącznie kiełbasę wyborczą



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jaki żal

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/08 18:48 #86

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał:

popieram popiela napisał: tylko popiel jako burmistrz jest w stanie poprawić byt najbiedniejszych mieszkańców gminy Kogut i Ołtuszewski dają wyłącznie kiełbasę wyborczą



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jaki żal
wcale ich nie żal

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/08 18:57 #87

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
mi ciebie żal :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Wniosek o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta 2010/11/09 07:52 #88

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
W dniu 31 października odbyła sie uroczysta sesja związana z nadaniem honorowego obywatela Gminy Orneta Kardynałowi Henrykowi Gulbinowiczowi. Stało się tak za sprawą uchwały podjętej jednogłośnie (15 radnych za) kilka dni wcześniej. Odpowiedźcie sobie Państwo jaki cel ma administratorka wypisując bez przrwy o komisji z 20 maja, która nie miała żadnego wpływu na to, czy kardynał tytuł otrzyma lub nie???? Bez żadnej dyskusji kardynał Gulbinowicz, zgodnie i jednogłośnie otrzymał w/w tytuł. Paranoja!!!
REKLAMA

Re: Wniosek o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta 2010/11/09 08:40 #89

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

Radny napisał: W dniu 31 października odbyła sie uroczysta sesja związana z nadaniem honorowego obywatela Gminy Orneta Kardynałowi Henrykowi Gulbinowiczowi. Stało się tak za sprawą uchwały podjętej jednogłośnie (15 radnych za) kilka dni wcześniej. Odpowiedźcie sobie Państwo jaki cel ma administratorka wypisując bez przrwy o komisji z 20 maja, która nie miała żadnego wpływu na to, czy kardynał tytuł otrzyma lub nie???? Bez żadnej dyskusji kardynał Gulbinowicz, zgodnie i jednogłośnie otrzymał w/w tytuł. Paranoja!!!


Może by tak szanowny radny raczył zobaczyć, że mój post został napisany 27 maja. Może interesuje mnie co kierowało wówczas szanownymi radnymi. Może dla ciebie szanowny radny nie ma to żadnego znaczenia. Dla mnie ma. Czy to tak trudno zrozumieć ? To dobrze że jak piszesz szanowni radni poszli po rozum do głowy i 31 października uchwała przeszła jednogłośnie. Czy to automatycznie oznacza że wyborcy nie muszą wiedzieć i rozmawiać o głosowaniu z 20 maja ? I co najważniejsze poznać motywy jakimi kierowali się szanowni radni podczas głosowania z 20 maja. Czuje że masz coś do ugrania.
REKLAMA

Re: Wniosek o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta 2010/11/09 09:14 #90

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Radny napisał: W dniu 31 października odbyła sie uroczysta sesja związana z nadaniem honorowego obywatela Gminy Orneta Kardynałowi Henrykowi Gulbinowiczowi. Stało się tak za sprawą uchwały podjętej jednogłośnie (15 radnych za) kilka dni wcześniej. Odpowiedźcie sobie Państwo jaki cel ma administratorka wypisując bez przrwy o komisji z 20 maja, która nie miała żadnego wpływu na to, czy kardynał tytuł otrzyma lub nie???? Bez żadnej dyskusji kardynał Gulbinowicz, zgodnie i jednogłośnie otrzymał w/w tytuł. Paranoja!!!


towarzystwo się nawróciło ? :lol: prawdziwy cud boży