Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor - Strona 5 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 16:07 #61

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Radny napisał: Jeszcze raz powtarzam głos wstrzymujący na komisji nie jest głosem sprzeciwu. Na sesji rady miejskiej 15 radnych głosowało za przyznaniem tytułu dla kardynała Gulbinowicza. Czy trudno pojąć, że nikt nie był przeciwny? Rada jednogłośnie, bez dyskusji na ten temat to przegłosowała! Ale ty będziesz dalej bił pianę i udowadniał rzeczy w które sam chyba nie wierzysz!!!



...a jaką mam gwarancję,że piszesz prawdę ? nie znalazłam takiej informacji na necie więc jak sam napisałeś to mogą być "wyssane z palca fakty" poza tym napisałeś,że radni jednogłośnie poparli tą decyzję... czy wstrzymanie się od głosu oznacza akceptację decyzji? jeżeli akceptuję daną decyzję to głosuję na TAK/ bo w 100% jestem przekonana o jej słuszności/...jeżeli wszyscy radni byliby na TAK to wtedy stwierdzam ,że jednogłośnie poparli inicjatywę więc jak widzisz różnimy się od siebie- inaczej interpretujemy pojęcie "wstrzymania się od głosu"

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 16:30 #62

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0
gość podający się za radnego ( równie dobrze może podawać się z burmistrza, biskupa lub prezydenta ) specjalnie ściemnia. Dobrze wie, że ten temat jest o głosowaniu na posiedzeniu komisji a nie na sesji całej rady. Robi z premedytacją wodę z mózgu wyborcom. Jeśli to prawdziwy "radny", jest zapewne jednym z tych którzy głosowali na posiedzeniu komisji przeciwko wnioskowi. Przed wyborami źle to wygląda, więc trzeba przekręcić całą sytuację na swoją stronę. Niedługo się okaże, że wszyscy radni byli za podwyżką dla sprzątaczek :lol: Radny mądry po głosowaniu ? :lol:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 16:53 #63

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

zosia napisał: gość podający się za radnego ( równie dobrze może podawać się z burmistrza, biskupa lub prezydenta ) specjalnie ściemnia. Dobrze wie, że ten temat jest o głosowaniu na posiedzeniu komisji a nie na sesji całej rady. Robi z premedytacją wodę z mózgu wyborcom. Jeśli to prawdziwy "radny", jest zapewne jednym z tych którzy głosowali na posiedzeniu komisji przeciwko wnioskowi. Przed wyborami źle to wygląda, więc trzeba przekręcić całą sytuację na swoją stronę. Niedługo się okaże, że wszyscy radni byli za podwyżką dla sprzątaczek :lol: Radny mądry po głosowaniu ? :lol:



przyjmijmy,że wstrzymanie się od głosu jest równoznaczne akceptacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...w takim wypadku jestem ciekawa... gdyby odbyło się głosowanie za np podwyżką dla radnych w kwocie hmmm 500 zł miesięcznie /załóżmy,że tylko i wyłącznie radni mają prawo do głosowania/czy gdyby wszyscy radni wstrzymali się od głosowania oznaczałoby to,że jednogłośnie poparli podwyżkę? :lol:
REKLAMA

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 17:29 #64

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Jeszcze takich niemot to niewidziałem. Przecież na Komisji wniosek przeszedł! Został zaopiniowany pozytywnie, a administratorka tej strony, z uporem maniaka pisze, że wszyscy byli przeciwni oprócz Pana Fiodorowicza. Pozostali członkowie komisji się wstrzymali!!! Nie byli przeciw!!! Jeżeli Pani nie wie to tryb głosowania składa sie z trzech elementów i pytań: kto jest za wnioskiem, kto jest przeciw wnioskowi i kto się wstrzymał? Głosów przeciw wnioskowi nie było. Jest to kolejny dowód na wymyslanie swoich teorii spiskowych i wkładanie ludziom w usta i ręce tego czego nie powiedzieli lub nie zrobili. Jeszcze raz powtarza, że komisja nie decyduje o projektach uchwał tylko je opiniuje. I tak co by nie udawadniać i nie napisać wy jak starta płyta będziecie powtarzali swoje. To jest świadectwo o was. Nie jestem członkiem rady miejskiej, a jeśli chodzi o odwage cywilną, to dlaczego nie pyta Pani innych osób wypisujących obraźliwe, wręcz karygodne rzeczy oczerniające porządnych ludzi. Rozumiem. Ta strona ma tak działać. Dyskredytować jednych i pochlebiać drugim. Kto jest kim w tej grze i na czyją potrzebe jest to robione nie muszę wskazywać. Pozdrawiam!!!

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 17:29 #65

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Radny napisał: Jeszcze raz powtarzam głos wstrzymujący na komisji nie jest głosem sprzeciwu. Na sesji rady miejskiej 15 radnych głosowało za przyznaniem tytułu dla kardynała Gulbinowicza. Czy trudno pojąć, że nikt nie był przeciwny? Rada jednogłośnie, bez dyskusji na ten temat to przegłosowała! Ale ty będziesz dalej bił pianę i udowadniał rzeczy w które sam chyba nie wierzysz!!!



20 maja wszyscy radni byli za? chyba ci sie cos pomylilo piszesz chyba o drugim glosowaniu a nie o tym z 20 maja

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 17:32 #66

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Nie napisałem, że wszyscy radni byli za, tylko, że wniosek został zaopiniowany pozytywnie. Nikt nie był przeciw jak twierdzicie. Komisja jako ciało kolegialne była za. Czy to trudno zrozumieć???????

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 17:52 #67

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Radny napisał: Nie napisałem, że wszyscy radni byli za, tylko, że wniosek został zaopiniowany pozytywnie. Nikt nie był przeciw jak twierdzicie. Komisja jako ciało kolegialne była za. Czy to trudno zrozumieć???????


chodzi ci o to ze wniosek zostal zaopiniowany pozytywnie w dniu 20 maja?

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 18:04 #68

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

Radny napisał: Ta strona ma tak działać. Dyskredytować jednych i pochlebiać drugim.


Zgadza się. To ma tak działać. Każdy może napisać co myśli o władzy samorządowej. Każdy ma prawo do krytyki władzy samorządowej. Każdy ma prawo, również pan / pani napisać tutaj swój punkt widzenia. Żaden post nie został i nie zostanie usunięty niezależnie od poglądów piszącego pod warunkiem że nie zawiera wulgaryzmów i innych rzeczy zapisanych w regulaminie. Każdy sam bierze odpowiedzialność za swoje słowa napisane na forum. Najlepiej jeśli posty były by podpisane z imienia i nazwiska. Niestety kto odważy się zadrzeć z władzą i urzędnikami ? Jeśli ktoś z władzy samorządowej został bezpodstawnie oczerniony, po prostu zgłasza sprawę o zniesławienie i naruszenie dobrego imienia do odpowiednich organów. Po to mamy niezawisłe sądy.

Radny napisał: Jeszcze raz powtarzam głos wstrzymujący na komisji nie jest głosem sprzeciwu.


przypomina to znane prezydenckie "jestem za a nawet przeciw" jeśli komisja była by "za" to by głosowała "za"

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 18:09 #69

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Radny napisał: Nie napisałem, że wszyscy radni byli za, tylko, że wniosek został zaopiniowany pozytywnie. Nikt nie był przeciw jak twierdzicie. Komisja jako ciało kolegialne była za. Czy to trudno zrozumieć???????


Panie Radny jeżeli sie radni wstrzymali od głosowania to nie mogli brać udziału w głosowaniu. Sam pan robisz ludzim wodę z mózgu. Wniosek mógł wtedy przejść nawet jednym głosem. Chyba sam pan nie rozumiesz co piszesz.

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 18:22 #70

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
kto nie był za był przeciwko to proste jak drut nie wiem po co ta jałowa dyskusja tylko dzięki Fiodorowiczowi wniosek przeszedł koniec kropka

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 18:29 #71

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Radny napisał: Jeszcze takich niemot to niewidziałem. Przecież na Komisji wniosek przeszedł! Został zaopiniowany pozytywnie, a administratorka tej strony, z uporem maniaka pisze, że wszyscy byli przeciwni oprócz Pana Fiodorowicza. Pozostali członkowie komisji się wstrzymali!!! Nie byli przeciw!!! Jeżeli Pani nie wie to tryb głosowania składa sie z trzech elementów i pytań: kto jest za wnioskiem, kto jest przeciw wnioskowi i kto się wstrzymał? Głosów przeciw wnioskowi nie było. Jest to kolejny dowód na wymyslanie swoich teorii spiskowych i wkładanie ludziom w usta i ręce tego czego nie powiedzieli lub nie zrobili. Jeszcze raz powtarza, że komisja nie decyduje o projektach uchwał tylko je opiniuje. I tak co by nie udawadniać i nie napisać wy jak starta płyta będziecie powtarzali swoje. To jest świadectwo o was. Nie jestem członkiem rady miejskiej, a jeśli chodzi o odwage cywilną, to dlaczego nie pyta Pani innych osób wypisujących obraźliwe, wręcz karygodne rzeczy oczerniające porządnych ludzi. Rozumiem. Ta strona ma tak działać. Dyskredytować jednych i pochlebiać drugim. Kto jest kim w tej grze i na czyją potrzebe jest to robione nie muszę wskazywać. Pozdrawiam!!!



...kompletnie się pogubiłeś bo sam sobie zaprzeczasz...napisałeś:

" Z mojej wiedzy wynika, że tytuł, który został przyznany kardynałowi nadawany jest przez Radę Miejską, a nie przez jakąś tam komisję. -jakąś tam komisje????? :shock:

po czy piszesz "Pozostali członkowie komisji się wstrzymali!!!...Jeszcze raz powtarza, że komisja nie decyduje o projektach uchwał tylko je opiniuje."...czyli co ? powoli dochodzisz do wniosku,że "jakaś tam komisja" jednak była
... a Twoim zdaniem kim są Ci porządni ludzie,których oczerniamy? -proszę podać nazwiska a ustosunkuje się/względem podanych nazwisk/ do moich wypowiedzi na forum!... napisałeś "anonimowi internauci"- sam nie podając imienia i nazwiska. ...charakteryzuje Cię przesadna uczuciowość wypowiedzi... czyżby to jeden z mechanizmów obronnych osobowości?.... ja również pozdrawiam i życzę więcej cierpliwości!

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 18:44 #72

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Radny napisał: Nie napisałem, że wszyscy radni byli za, tylko, że wniosek został zaopiniowany pozytywnie. Nikt nie był przeciw jak twierdzicie. Komisja jako ciało kolegialne była za. Czy to trudno zrozumieć???????


za co komisja bierze kase za wstrzymywanie się od głosowania po kiego ciorta nam taka komisja darmozjady wstrzymał się od głosu a w kościele siedział w pierwszym rzędzie co to mam być pytam się szopka noworoczna czy rada miejska z porządnymi ludźmi jeden z drugim nie wie czy jest za czy przeciw :cry: za co kase biorą za niewiedzę darmozjady za podwyżką diety wiedzą jak głosować darmozjady nie ma wstrzymujących się od głosu :evil:
pozdro dla znachorki

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 19:51 #73

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

z miasta napisał:

Radny napisał: Nie napisałem, że wszyscy radni byli za, tylko, że wniosek został zaopiniowany pozytywnie. Nikt nie był przeciw jak twierdzicie. Komisja jako ciało kolegialne była za. Czy to trudno zrozumieć???????


za co komisja bierze kase za wstrzymywanie się od głosowania po kiego ciorta nam taka komisja darmozjady wstrzymał się od głosu a w kościele siedział w pierwszym rzędzie co to mam być pytam się szopka noworoczna czy rada miejska z porządnymi ludźmi jeden z drugim nie wie czy jest za czy przeciw :cry: za co kase biorą za niewiedzę darmozjady za podwyżką diety wiedzą jak głosować darmozjady nie ma wstrzymujących się od głosu :evil:
pozdro dla znachorki


...ja również Ciebie pozdrawiam :D
REKLAMA

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 20:00 #74

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

antyradny napisał: kto nie był za był przeciwko to proste jak drut nie wiem po co ta jałowa dyskusja tylko dzięki Fiodorowiczowi wniosek przeszedł koniec kropka



...no właśnie... uważam,że p.Fiodorowicz poważnie podszedł do tematu, nie wstrzymał się od głosu ale zagłosował na TAk
REKLAMA

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/07 20:15 #75

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Znachorka napisał:
...no właśnie... uważam,że p.Fiodorowicz poważnie podszedł do tematu, nie wstrzymał się od głosu ale zagłosował na TAk


... reszta zachowała się jak wiejska cnotka która by chciała i boi się :lol: taki uzar z ferencem mogą mówić w zależności od potrzeb i sytuacji byłem za albo byłem przeciw normalnie porażka tacy radni