Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/05 12:47 #31

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

zosia napisał:
Np honorowy obywatel Ornety Ryszard Ferenc był przeciwko :evil:


a kto to jest ten ferenc ? biskup ?

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/05 15:31 #32

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

zosia napisał: W dniu 20 maja pod przewodnictwem Elżbiety Fijarczyk ? Przewodniczącej Komisji - odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych Rady Miejskiej. W posiedzeniu udział wzięli jej członkowie: Ryszard Ferenc, Tadeusz Fiodorowicz, Adam Karczmarek, Józef Uzar, Mirosław Zaobidny. Jednym z punktów porządku obrad było zaopiniowanie wniosku o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta Kardynałowi Henrykowi Romanowi Gulbinowiczowi. Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta złożył Proboszcz Ks Prałat Leszek Niedźwiedź i Burmistrz Ornety Andrzej Ołtuszewski. Wniosek został poparty tylko przez pana Tadeusza Fiodorowicza. Cała reszta szanownej komisji czyli Ryszard Ferenc, Adam Karczmarek, Józef Uzar i Mirosław Zaobidny nie poparła wniosku. Dodam że głosowanie było jawne. Czy to było zrobione na zasadzie że na złość mamie odmrożę sobie uszy ?

więcej na ten temat www.orneta.pl/aktualnosci/239/



Skoro pan Zaobidny był przeciwny to zastanawiam się co robił w kościele i to w pierwszym rzędzie?

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/05 17:09 #33

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał:

zosia napisał: W dniu 20 maja pod przewodnictwem Elżbiety Fijarczyk ? Przewodniczącej Komisji - odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych Rady Miejskiej. W posiedzeniu udział wzięli jej członkowie: Ryszard Ferenc, Tadeusz Fiodorowicz, Adam Karczmarek, Józef Uzar, Mirosław Zaobidny. Jednym z punktów porządku obrad było zaopiniowanie wniosku o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta Kardynałowi Henrykowi Romanowi Gulbinowiczowi. Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta złożył Proboszcz Ks Prałat Leszek Niedźwiedź i Burmistrz Ornety Andrzej Ołtuszewski. Wniosek został poparty tylko przez pana Tadeusza Fiodorowicza. Cała reszta szanownej komisji czyli Ryszard Ferenc, Adam Karczmarek, Józef Uzar i Mirosław Zaobidny nie poparła wniosku. Dodam że głosowanie było jawne. Czy to było zrobione na zasadzie że na złość mamie odmrożę sobie uszy


Skoro pan Zaobidny był przeciwny to zastanawiam się co robił w kościele i to w pierwszym rzędzie?



no tak chyba chodzi o zdięcie 008 :!: faktycznie co on robi w 1 rzedzie? :lol:
REKLAMA

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/05 17:27 #34

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: słyszałam że nie wszyscy radni byli za tytułem dla gulbinowicza


Cała reszta szanownej komisji czyli Ryszard Ferenc, Adam Karczmarek, Józef Uzar i Mirosław Zaobidny nie poparła wniosku :evil:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/05 17:35 #35

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: słyszałam że nie wszyscy radni byli za tytułem dla gulbinowicza


Cała reszta szanownej komisji czyli Ryszard Ferenc, Adam Karczmarek, Józef Uzar i Mirosław Zaobidny nie poparła wniosku :evil:

W szoku jestem że pan Fiodorowicz był za :shock:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/05 20:56 #36

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
krótki filmik

[youtube:4juxk3of]aY9r9yGuAd4[/youtube:4juxk3of]

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/05 21:19 #37

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
jak głosowała w sprawie wniosku pani Fijarczyk ?

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/06 09:48 #38

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: jak głosowała w sprawie wniosku pani Fijarczyk ?


z tego co słyszałem to w pierwszym głosowaniu była na NIE! więc czemu wręczała kwiaty kardynałowi nie kumam tego?

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/06 10:44 #39

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: jak głosowała w sprawie wniosku pani Fijarczyk ?


z tego co słyszałem to w pierwszym głosowaniu była na NIE! więc czemu wręczała kwiaty kardynałowi nie kumam tego?

jedno nie przeszkadza drugiemu pan Zaobidny siedział w pierwszym rzędzie :lol: a głosował przeciwko kardynałowi

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/06 11:13 #40

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
a wielce szanowani obywatele ornety w osobach pana Ryszarda Ferenca, Adama Karczmarka i Józefa Uzara zaszczycili uroczystości z panem Gulbinowiczem ?

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/06 14:17 #41

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Gość napisał:

Skoro pan Zaobidny był przeciwny to zastanawiam się co robił w kościele i to w pierwszym rzędzie?


Pan Zaobidny być może myśli że nie wszyscy wiedzą o tym jak głosował czyli przeciwko kardynałowi. Obecność na mszy może zasugerować wyborcom że jest za kardynałem.

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/06 14:31 #42

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
... często pojawia się pytanie : kto nadał tytuł honorowego mieszkańca Ornety p.Ferencowi? i na czyj wniosek?...o ile mnie pamięć nie zawodzi to Przewodniczący H.Kaczmarek na wniosek / ówczesnego burmistrza / p J.Koguta nadał tytuł honorowego mieszkańca p.Ferencowi.
...i teraz moja mina :shock: dlaczego p.Ferenc nie poparł wniosku o nadanie kardynałowi tak zaszczytnego tytułu ?

zosia napisał(a):
W dniu 20 maja pod przewodnictwem Elżbiety Fijarczyk ? Przewodniczącej Komisji - odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Spraw Społecznych Rady Miejskiej. W posiedzeniu udział wzięli jej członkowie: Ryszard Ferenc, Tadeusz Fiodorowicz, Adam Karczmarek, Józef Uzar, Mirosław Zaobidny. Jednym z punktów porządku obrad było zaopiniowanie wniosku o nadanie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta Kardynałowi Henrykowi Romanowi Gulbinowiczowi. Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honorowego Obywatela Gminy Orneta złożył Proboszcz Ks Prałat Leszek Niedźwiedź i Burmistrz Ornety Andrzej Ołtuszewski. Wniosek został poparty tylko przez pana Tadeusza Fiodorowicza. Cała reszta szanownej komisji czyli Ryszard Ferenc, Adam Karczmarek, Józef Uzar i Mirosław Zaobidny nie poparła wniosku. Dodam że głosowanie było jawne. Czy to było zrobione na zasadzie że na złość mamie odmrożę sobie uszy ?

więcej na ten temat www.orneta.pl/aktualnosci/239/

...kardynał Gulbinowicz /za czasów kleryckich i kapłańskich/ współpracował z księdzem Szulborskim, pomagał mu w pracy duszpasterskiej zarówno w Ornecie jak i w Krośnie....Osobiście bardzo się cieszę,że p.Ołtuszewski wystąpił z wnioskiem o nadanie tak zaszczytnego tytułu- właśnie kardynałowi. Sami oceńcie kto bardziej zasługuje na ten tytuł: p.Ferenc czy kardynał Gulbinowicz

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/06 14:50 #43

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

Znachorka napisał: ... często pojawia się pytanie : kto nadał tytuł honorowego mieszkańca Ornety p.Ferencowi? i na czyj wniosek?...o ile mnie pamięć nie zawodzi to Przewodniczący H.Kaczmarek na wniosek / ówczesnego burmistrza / p J.Koguta nadał tytuł honorowego mieszkańca p.Ferencowi.


Dzięki znachorka za cenne informacje. Zastanawiałam się kto był tak mądry żeby zasugerować i nadać tytuł dla Ferenca. To nawet nie jest śmieszne :evil: Tytuł Ferenc odebrał przed aferą ze stawami. Jednym słowem zdążył.


Znachorka napisał: ...kardynał Gulbinowicz /za czasów kleryckich i kapłańskich/ współpracował z księdzem Szulborskim, pomagał mu w pracy duszpasterskiej zarówno w Ornecie jak i w Krośnie....Osobiście bardzo się cieszę,że p.Ołtuszewski wystąpił z wnioskiem o nadanie tak zaszczytnego tytułu- właśnie kardynałowi. Sami oceńcie kto bardziej zasługuje na ten tytuł: p.Ferenc czy kardynał Gulbinowicz


chyba dla wszystkich jest jasne że dla Ferenca ;)
REKLAMA

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/06 15:47 #44

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Ferenc coś dla miasta i gminy zrobił a co zrobił dla Ornety Gulbinowicz ?
REKLAMA

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/06 16:30 #45

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: Ferenc coś dla miasta i gminy zrobił a co zrobił dla Ornety Gulbinowicz ?



...a widzisz bo rada powinna "podzielić" tytuł na :

1. zasłużony mieszkaniec Ornety
2. zasłużony mieszkaniec dla Ornety

...według mnie taki tytuł powinna otrzymać osoba godna tego tytułu ...a co takiego zrobił p.Ferenc dla Miasta i Gminy Orneta? akurat tego nie wiem więc proszę napisz...z góry dziękuję