Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor - Strona 8 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/11 09:19 #106

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Jowita napisał: Taki sam cud jak Sokółce,jak cudownie w wyborach prezyd. przemieniony Kaczyński ! Właśnie wybory powinny eliminować osoby chore na władzę !!!! Intencje głoszone nie pokrywają się z rzeczywistością ! Narazie szczególnie nawróconych oglądamy na ekranie tv,i od nas zależy czy ta zaraza przeniesie się do Ornety.





Nie tylko chore na władze ale i takie które za wszelka cene narzucają nam poglądy polityczne i na kogo głosować np ta osoba pod nazwa popieram popiela. Ten ktoś ciągle pisze głosujcie na popiela to jedyny słuszny wybó, tylko poiel itp jak dla mnie koleś przegina :evil:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/11 09:36 #107

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

młody napisał:


Nie tylko chore na władze ale i takie które za wszelka cene narzucają nam poglądy polityczne i na kogo głosować np ta osoba pod nazwa popieram popiela. Ten ktoś ciągle pisze głosujcie na popiela to jedyny słuszny wybó, tylko poiel itp jak dla mnie koleś przegina :evil:


albo wychwalają obecnego burmistrza który się nie nadaje :evil:

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/11 09:57 #108

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał:

młody napisał: Nie tylko chore na władze ale i takie które za wszelka cene narzucają nam poglądy polityczne i na kogo głosować np ta osoba pod nazwa popieram popiela. Ten ktoś ciągle pisze głosujcie na popiela to jedyny słuszny wybó, tylko poiel itp jak dla mnie koleś przegina :evil:


albo wychwalają obecnego burmistrza który się nie nadaje :evil:


Kazdy wychwala kogo chce ale nie kazdy narzuca swoje racje innym :geek:
REKLAMA

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/11 20:18 #109

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał:

młody napisał:


Nie tylko chore na władze ale i takie które za wszelka cene narzucają nam poglądy polityczne i na kogo głosować np ta osoba pod nazwa popieram popiela. Ten ktoś ciągle pisze głosujcie na popiela to jedyny słuszny wybó, tylko poiel itp jak dla mnie koleś przegina :evil:


albo wychwalają obecnego burmistrza który się nie nadaje :evil:

A dlaczego się nie nadaje dlatego,że mówi prawdę, chce kontynuować zmiany w Ornecie. Orneta się zmienia i tym torem powinniśmy pójść. Pan Popiel obiecuje basen, Pan Kogut pogotowie a jako wicestarosata nic nie zrobił wtym kierunku. Jak wiesz sa to zadania powiatu jak nie zrobił jako wicestarosata to napewno nie zrobi jako burmistrz. Nie bądź naiwny. Głosujmy na tego co się czymś wykazał. Głosując na Pana Popiela będziemy mieli szkołę zamiast miasta.

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2010/11/14 14:13 #110

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
W dniu nadania kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honorowego Mieszkańca Ornety przez przypadek nastąpił jeden z bardziej wzruszających momentów w moim życiu. Kardynał pobłogosławił moją córkę Helenę. Cieszę się ,że znalazłam się o tej godzinie przed kościołem ( pomimo faktu, że został zmieniony czas na zimowy o czym zapomniałam).

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2020/11/12 20:57 #111

  • marek-d
  • marek-d Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Po nałożeniu przez Watykan kar na kard. H. Gulbinowicza za jego homoseksualne i pedofilskie zachowania oraz za współpracę z SB czy Orneta stanie na wysokości zadania i odbierze kardynałowi honorowe obywatelstwo. To jasne, że kiedy nadawano mu tytuł, Ornecianie nie mieli wiedzy o drugiej twarzy kardynała. Teraz jednak powinni mu odebrać honorowe obywatelstwo, ponieważ na nie absolutnie on nie zasługuje.

Re: Wniosek o przyznanie Kardynałowi Gulbinowiczowi tytułu Honor 2020/11/24 19:14 #112

  • odebrać!
  • odebrać! Avatar
  • Gość
W Białymstoku i Wrocławiu już odebrali. I tyle w temacie.