geodeta - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

geodeta 2011/01/20 19:05 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
do nowo otwieranego biura obsługi geodezyjnej przyjmę.

Re: geodeta 2011/01/20 20:17 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

LUKASZ_MICHALKIEWICZ napisał: do nowo otwieranego biura obsługi geodezyjnej przyjmę.


o nareszcie będzie konkurencja w Ornecie dla mister Frankowskiego

Re: geodeta 2011/01/21 13:52 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Konkurencja w zakresie wykorzystywanego sprzętu, szybkości roboty i ewentualnej jakości przekazywanej dokumentacji. Zaniżania i tak już śmiesznie niskich cen za usługi geodezyjne nie będzie.
REKLAMA

Re: geodeta 2011/01/21 17:24 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

LUKASZ_MICHALKIEWICZ napisał: Konkurencja w zakresie wykorzystywanego sprzętu, szybkości roboty i ewentualnej jakości przekazywanej dokumentacji. Zaniżania i tak już śmiesznie niskich cen za usługi geodezyjne nie będzie.

Kowalczyk i frankowski nie dopuszczą.

Re: geodeta 2011/01/21 20:40 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
ale do czego nie dopuszczą? przy zawieraniu ewentualnych umów z moją firmą kontrachęci nie muszą sie pytać nikogo o zgodę. Moja firma działa od 4 lat. Obsługujemy budowe trasy S7. Obslugiwalismy przez ponad 2 lata trase DK16 o setkach "małych robótek" nie wspominając. Prowadzilismy prace w wielu miejscach w kraju min Bialystok, Gdansk,Poznań. dysponuemy najnowocześniejszymi urządzeniami pomiarowymi 2 tachimetry firmy TOPCON służace do wykonywania prostych prac typu mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków itp, 2 najwyższej jakości GPS-y R6 i R8 firmy TRIMBLE, jeden z lepszych na rynku niwelator kodowy DINI firmy TRIMBLE pozwalający unikać błedów odczytu przez oko ludzkie ( odczytuje wynik elektronicznie z kodu krekowego ). Posiadamy jedoosobową stajcję pomiarową Trimble S8 której bardzo wysokie dokładności pozwalają szybką, bezbłędną obsługę najbardziej zaawansowanych konstrukcji inzynieryjnych, pomiarów zintegrowanych, skanowania powierzchni. Tworzymy modele 3D, sporządzamy szczegółowe pomiary objętości mas ziemnych itp. Przeprowadzmy prace związane z podziałami nieruchomości prywatnych właścicieli jaki i prace związane z specustawą drogową. Mysle, że czasy pytania o zgode mineły 22 lata temu. Otwarcie nowego biura geodezyjnego da mozliwość wyboru czy prace zlecimy temu czy innemu geodecie.

Re: geodeta 2011/01/24 21:38 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
DLA EWENTUALNIE ZAINTERESOWANYCH OSÓB:

PROSZĘ O PRZESŁANIE CV NA ADRES Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PODSTAWOWE WYMAGANIA:
PRAWO JAZDY ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ PROWADZENIA AUTA
UKOŃCZONE STUDIA GEODEZYJNE BĄDŹ W TRAKCIE STUDIÓW ZAOCZNYCH EWENTUALNIE POTWIERDZONA MIN. ROCZNA PRAKTYKA ZAWODOWA W INNEJ JEDNOSTCE WYKONAWSTWA GEODEZYJNEGO.

Re: geodeta 2011/01/27 15:55 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

TEL DO BIURA W OLSZTYNIE
89-612 63 96

Re: geodeta 2011/01/28 15:21 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Kowalczyk i frankowski nie dopuszczą.

:lol: :lol: coś mi się zdaje że konkurencja sama się wykosi z tego co słychać

Re: geodeta 2011/01/28 21:51 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
NIEKTORZY MALO PRECYZYJNIE WYPOWIADAJA SWOJE MYŚLI.....MOZESZ DOKLADNIEJ WYJASNIC "CO POETA CHIAŁ POWIEDZIEC"?

Re: geodeta 2011/03/14 12:31 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Chodzi o to, ż efirmę kolego masz zarejestrowaną w Olsztynie, a to wiąże sie z tym, ż eewentualne podatki będą właśnie tam szły a nie do kasy Ornety. Więc na miejscu ornecianina wolę dać grosz firmie z Ornety i mieć pewność, że część pójdzie na budżet Ornety a nie Olsztyna.
Tyle w temacie.

Re: geodeta 2011/03/16 11:26 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

były mieszkaniec Ornety napisał: Chodzi o to, ż efirmę kolego masz zarejestrowaną w Olsztynie, a to wiąże sie z tym, ż eewentualne podatki będą właśnie tam szły a nie do kasy Ornety. Więc na miejscu ornecianina wolę dać grosz firmie z Ornety i mieć pewność, że część pójdzie na budżet Ornety a nie Olsztyna.
Tyle w temacie.


no fakt...jak ktos chce kupic np...wanne....to oczywiscie kupi ja od producenta z ornety zeby podatki szly do kasy gminy...bez wzgledu na cene tejze wanny i bez wzgledu na to w jakiej jakosci bedzie wykonana:).....

Re: geodeta 2011/03/16 12:10 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Nie mogę zrozumieć toku myślenia BYŁEGO MIESZKAŃCA ORNETY. Jak wskazuje nick- jest były. Czemu wyjechał z tego miasta szczęśliwości? :)

Re: geodeta 2011/03/16 13:25 #13

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Jeżeli różnica w zakupie wanny wynosi 50 - 100 zł to wolałbym kupić w Ornecie mając na uwadze koszty podróży.
Michale nie chodzi mi o to, żeby mieszkańcy nie korzystali z Twoich usług, wręcz przeciwnie. Cieszę sie, że jest konkurencja, ale konkurencja ma to do siebie, że ceny spadają za wykonanie takiej samej lub podobnej pracy. A znając trochę ten fach to wiem, że wielkich różnic nie ma, a dług Ornety jest jeden z najwyższych w Polsce (zgodnie z rankingiem najbardzoiej zadłużonych gmin w Polsce jesteśmy w pierwszej 10). Ornecianom grozi Komisarz, a wtedy wydatki będą cięte bez patrzenia na inwestycji, prośby innych itp. Dlatego Ty jako też były mieszkaniec i rozumiem lokalny patriota powinieneś otworzyć firmę w Ornecie, przecież jak mozna wyczytac między wierszami siedziba firmy nie ma dla Ciebei nzaczenia. Dlaczego nie Orneta?,a filia w Olsztynie?

Co do gościa to i tak nie zrozumiesz dlaczego były.
REKLAMA

Re: geodeta 2011/03/16 17:29 #14

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

były mieszkaniec Ornety napisał: Jeżeli różnica w zakupie wanny wynosi 50 - 100 zł to wolałbym kupić w Ornecie mając na uwadze koszty podróży.
Michale nie chodzi mi o to, żeby mieszkańcy nie korzystali z Twoich usług, wręcz przeciwnie. Cieszę sie, że jest konkurencja, ale konkurencja ma to do siebie, że ceny spadają za wykonanie takiej samej lub podobnej pracy. A znając trochę ten fach to wiem, że wielkich różnic nie ma, a dług Ornety jest jeden z najwyższych w Polsce (zgodnie z rankingiem najbardzoiej zadłużonych gmin w Polsce jesteśmy w pierwszej 10). Ornecianom grozi Komisarz, a wtedy wydatki będą cięte bez patrzenia na inwestycji, prośby innych itp. Dlatego Ty jako też były mieszkaniec i rozumiem lokalny patriota powinieneś otworzyć firmę w Ornecie, przecież jak mozna wyczytac między wierszami siedziba firmy nie ma dla Ciebei nzaczenia. Dlaczego nie Orneta?,a filia w Olsztynie?

Co do gościa to i tak nie zrozumiesz dlaczego były.


od marca 2007 do czerwca 2010 firma byla zarejestrowana w Ornecie i co dzieki temu mialem?........wycieczki do Lidzbarka i Bartoszyc aby cokolwiek zalatwic w zusie i skarbowce. niestety z samego "lokalnego pariotyzmu" dzieci nie udalo sie wykarmic.
REKLAMA

Re: geodeta 2011/03/16 18:42 #15

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Co do gościa to i tak nie zrozumiesz dlaczego były.

Myślę, że gdybyś BYŁY MIESZKAŃCU zechciał mi wyjaśnić dlaczego jesteś BYŁY, zebrałabym się w sobie i postarała się Ciebie zrozumieć.
Jeśli przemawiałaby za tym ekonomia- zrozumiałabym tym bardziej, bo jestem na 3 roku studiów doktoranckich z ekonomii właśnie.
Jeśli powody są inne, przetwarzałabym podany materiał do skutku ;)