Rozdawanie darów w Ornecie - Strona 4 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Rozdawanie darów w Ornecie 2011/01/20 10:50 #46

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Twórcą ?polskiego cudu? został komunista Balcerowicz, były wykładowca na w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu i Leninizmu
Cudu, który na pokolenia wyłączył cale obszary po PGR-owskie z udziału w przemianach polskiej rzeczywistości i który stworzył obszary biedy i wykluczenia istniejące do dzisiaj mimo 20 lat przemian.


Następny cud gospodarczy w Ornecie będzie dziełem nowego Burmistrza. Kolejka po dary już niedługo znacznie się wydłuży

Re: Rozdawanie darów w Ornecie 2011/01/20 18:50 #47

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: Twórcą ?polskiego cudu? został komunista Balcerowicz, były wykładowca na w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu i Leninizmu
Cudu, który na pokolenia wyłączył cale obszary po PGR-owskie z udziału w przemianach polskiej rzeczywistości i który stworzył obszary biedy i wykluczenia istniejące do dzisiaj mimo 20 lat przemian.


Następny cud gospodarczy w Ornecie będzie dziełem nowego Burmistrza. Kolejka po dary już niedługo znacznie się wydłuży
trzeba wziąść sie do roboty a nie czekac na dary

Re: Rozdawanie darów w Ornecie 2011/01/20 20:15 #48

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: trzeba wziąść sie do roboty a nie czekac na dary


jakiej roboty skoro burmistrz zwalnia pracujących ?
REKLAMA

Re: Rozdawanie darów w Ornecie 2011/01/20 20:39 #49

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

jakiej roboty skoro burmistrz zwalnia pracujących ?


Zwalnia udających pracujących :lol:

Re: Rozdawanie darów w Ornecie 2011/01/21 08:42 #50

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
ale śmieszne111111111111111

Odp: Re: Rozdawanie darów w Ornecie 2011/07/17 09:24 #51

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
pierwszy i najważniejszy problem wpływającym na to jak jest w Ornecie to zła infrastuktura. Nie ma dobrej drogi , nie ma inwestorów . Brak też osób - turystów, którzy się zatrzymają żeby kupić "batonik" . Będzie inwestor , będzie miajsce pracy. Będzie praca , zmniejszą się kolejki po dary

Odp: Re: Rozdawanie darów w Ornecie 2011/07/17 12:48 #52

  • on
  • on Avatar Autor
  • Gość
Infrastruktura to jedno a nie odpowiedni ludzie na stołkach w opiece to druga sprawa??

Rozdawanie darów w Ornecie 2013/03/15 06:10 #53

  • korzystam
  • korzystam Avatar Autor
  • Gość
Znowu można się zapisać na dary. Byłam zapisałam się. A panie i pan bardzo mile. Mam na myśli tych zapisujacych. Jakaś nowa pani jest.

Rozdawanie darów w Ornecie 2013/03/15 09:17 #54

  • Ali
  • Ali Avatar Autor
  • Gość
Jak miłe to chyba nie z Opieki!???????

Rozdawanie darów w Ornecie 2013/03/16 19:33 #55

  • nie narzekać
  • nie narzekać Avatar Autor
  • Gość
Ja teraz byłam w tygodniu się zapisałam i dobrze. I nie wiem czemu narzekacie na pracowników stamtąd bo byli uprzejmi dla mnie. Tą nową widziałam pierwszy raz w Opiece miła dla ludzi i grzeczna dziewczyna i ładna a pan piotr i pani kasia starają się pomuc ludziom Jak mogą . Mojej koleżance też pomogli i doradzili jej też co ma zrobić bo miała kłopot i nie wiedzala Jak ma problem rozwiązać.

Rozdawanie darów w Ornecie 2013/03/16 19:40 #56

  • elll
  • elll Avatar Autor
  • Gość
A ktoś kto brał tę żywność wie jakiej jest ona jakości np:puszki mięsne których nie chce jeść nawet pies,konserwy tłuszczem oblane,aż niedobrze się robi,pies tez nie tknie.Ale widocznie ludzie jedzą ,bo muszą.Bo inne artykuły typu cukier ,olej ,koncentraty czy słodycze ok.Wiem ,bo brałam taką zywnośc jakiś czas znajomym..nie wspomnę o zbyt niskiej kulturze osobistej ludzi,stojących w kolejce...Masakra.