okradają nas !!! - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

okradają nas !!! 2012/02/20 10:10 #1

  • robol
  • robol Avatar Autor
  • Gość
Moim zdaniem to największe oszustwo. 47 lat dzielenia się wynagrodzeniem pół na pół w zamian 5lat nędznej emerytury. Tusk chce nasz jeszcze bardziej okradać. Rostowski mówił żeby taki pracownik najlepiej za długo nie żył. Czy ten rząd jest jeszcze polski???

Odp: okradają nas !!! 2012/02/20 11:24 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

robol napisał: Moim zdaniem to największe oszustwo. 47 lat dzielenia się wynagrodzeniem pół na pół w zamian 5lat nędznej emerytury. Tusk chce nasz jeszcze bardziej okradać. Rostowski mówił żeby taki pracownik najlepiej za długo nie żył. Czy ten rząd jest jeszcze polski???


Jaki chłop dożyje do 67 ? Niektóre baby może. Wszyscy wpieprzamy chemię z biedronek, nie ma na leki. Nie ma szans na emeryturę.

Odp: okradają nas !!! 2012/02/20 12:37 #3

  • by żyło się lepiej
  • by żyło się lepiej Avatar Autor
  • Gość
Myślę że PO jeszcze pokażę na co ich stać. Puszczą Polskę w skarpetkach. Przywileje dla swoich, bieda dla reszty. By żyło im się lepiej.
REKLAMA

Odp: okradają nas !!! 2012/02/20 18:17 #4

  • mariusz
  • mariusz Avatar Autor
  • Gość

by żyło się lepiej napisał: Myślę że PO jeszcze pokażę na co ich stać. Puszczą Polskę w skarpetkach. Przywileje dla swoich, bieda dla reszty. By żyło im się lepiej.

PO czy SRO,PiS czy SRYS-to wszystko jedno.
Problem leży głębiej. System demokratyczny już jest przeżytkiem.I to na całym świecie
A kolesiostwo, nepotyzm i złodziejstwo rządzących to dzisiaj norma nie tylko u nas.
Wiecie dlaczego do dymisji podał się prezydent Niemiec? To tylko jeden przykład.
Demokracja jaką znamy dożywa swoich dni.System się zmieni

Odp: okradają nas !!! 2012/02/20 18:41 #5

  • ali mac kwak
  • ali mac kwak Avatar Autor
  • Gość

mariusz napisał:

by żyło się lepiej napisał: Myślę że PO jeszcze pokażę na co ich stać. Puszczą Polskę w skarpetkach. Przywileje dla swoich, bieda dla reszty. By żyło im się lepiej.

PO czy SRO,PiS czy SRYS-to wszystko jedno.
Problem leży głębiej. System demokratyczny już jest przeżytkiem.I to na całym świecie
A kolesiostwo, nepotyzm i złodziejstwo rządzących to dzisiaj norma nie tylko u nas.
Wiecie dlaczego do dymisji podał się prezydent Niemiec? To tylko jeden przykład.
Demokracja jaką znamy dożywa swoich dni.System się zmieni

Dość odważna teza aczkolwiek bardzo prawdopodobna. W Polsce ciągle daje znać o sobie brak lustracji po 89. Kolesie z kwadratowego stołu podzielili się krajem. Robotnicy są w sytuacji takiej samej jak za komuny. Kilku gości uwłaszczyło się na wspólnym majątku, zawładnęli dla siebie media. Jest pozamiatane. Sytuację zmienić może tylko nowy bunt oddolny i rozliczenie "solidarnościowych" malwersantów. Konieczna lustracja wymiaru niesprawiedliwości, wojska, milicji i dziennikarzy.

Odp: okradają nas !!! 2012/02/21 17:44 #6

  • spokojnie
  • spokojnie Avatar Autor
  • Gość
Ponad 7 mln zł odprawy dla ustępującego przed dwoma laty z funkcji prezesa Pekao Jana Krzysztofa Bieleckiego to nie dużo według specjalistów. 570 tys. zł premii przy opóźnieniach i niedoróbkach podczas budowy stadionu narodowego – to dużo czy mało dla Rafała Kaplera? Najbardziej haniebne jest to że ci panowie maja pełne gęby gadania o kryzysie ,niezbednych reformach ograniczających wydatki ,wyższym wieku emerytalnym ,zaciskaniu pasu i oszczedzaniu na wszystkim i na wszystkich ,za wyjątkiem siebie oczywiście a pan Tusk z uśmiechem dalej wymyśla ustawy by biedni ludzie pracowali na te premie.

Odp: okradają nas !!! 2012/02/22 10:08 #7

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Łobuzy !!! To co robią z polskim narodem przekracza wszelkie normy światowe. Zwierzęta w zoo mają więcej praw i lepsze warunki bytowe niż obywatele Polski. Systemowe niszczenie, finansowa eutanazja to realizowany od lat spiek masoński mający na celu przejęcie kontroli nad światem.

Odp: okradają nas !!! 2012/02/22 12:35 #8

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Każdy europoseł z Polski będzie miał za każdy rok pobytu na wakacjach w UE parlamencie ponad 1200 zł więcej do emerytury. To że sami przyznają iż nie wiedzą nad czym głosują to mały szczegół.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: okradają nas !!! 2012/02/24 16:31 #9

  • wiem ja
  • wiem ja Avatar Autor
  • Gość
Owszem, Polacy żyją coraz dłużej. W ciągu ostatnich 10 lat przeciętna długość życia wzrosła o 2 lata. Ale zamiast podnoszenia wieku emerytalnego jest jeszcze wiele innych, mniej szkodliwych społecznie reform do przeprowadzenia. Wystarczy powiedzieć, że w ciągu zaledwie 4 lat rządów PO liczba urzędników wzrosła o 98 tys. (administracja państwowa, samorządowa oraz ZUS, NFZ i KRUS). Pensja urzędnicza skoczyła z 3288 zł do 4283 zł (średnia dla wszystkich Polaków to ok. 3493 zł). Rocznie na dodatkowe etaty urzędnicze, które pojawiły się za rządów PO - PSL, wydajemy (wraz ze wszystkimi składkami) ponad 6 miliardów złotych. A to przecież nie wszystko. Ciągle sfera publiczna może poszczycić się nieuzasadnionym przywilejem, jakim są trzynastki.

Odp: okradają nas !!! 2012/02/24 16:44 #10

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Przecież jeść na emeryturze trzeba co najmniej co drugi dzień. Ja się pytam Tuska z czego ma jeść co drugi dzień ?

Odp: okradają nas !!! 2012/03/14 20:10 #11

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Przecież jeść na emeryturze trzeba co najmniej co drugi dzień. Ja się pytam Tuska z czego ma jeść co drugi dzień ?


Podobno od lipca ma wejść ustawa, że jak ktoś umrze przed 67 rokiem życia to potem rodzina musi płacić składki, aż nieboszczyk osiągnie wiek emerytalny.

Odp: okradają nas !!! 2012/03/18 11:24 #12

  • antek z Krosna
  • antek z Krosna Avatar Autor
  • Gość
Partia miłości.Mafia z cmentarza. Robią Wszystko by "Żyło się lepiej" mordo ty moja.Na wiosnę lewactwo dla młodych proponuje ( Marychę) a dla starszych PAWULON.I taki program mają do zaoferowania Polakom.

Odp: okradają nas !!! 2012/03/18 17:30 #13

  • Lukasz Michalkiewicz
  • Lukasz Michalkiewicz Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 73
  • Otrzymane podziękowania: 2
Najgorsze jest to, ze społeczeństwo ponownie zaufało bandzie złodzieje z pseudo premierem Tuskiem na czele. Ludzie głosujący na PO są ubezwlasnowolnieni myslowo. Partia zlodzieji stara sie sprywatyzowac co sie da......rafinerie polskie koleje linowe ...mozna tak wymieniac bez konca. Powiedzcie co nam zostanie gdy wszystko oddamy w rece obcych panstw. Historia pokazuje, ze nikt nam nigdy nie pomagal mimo wczesniejszych obietnic, nikt nam nigdy nic nie dal. PO dorwalo sie do korytya i dopoki starczy ziarna to od koryta oderwać się nie dadzą....jak świnie........a patrząc lokalnie ---władze w powiecie ma PO i wraz z banda Judaszow i biznesowych pochlebcow wdrażaja swoje debilne pomysły typu termy. Orneta jest im potrzebna tylko do tego aby powiat istnial.Zaraz ktoś anonimowy nazwie mnie pisowcem itp. Przede wszystkim jestem patriota a jesli to znaczy bycie pisowcem to z duma stwierdzam ze nim jestem.
REKLAMA

Odp: okradają nas !!! 2012/03/18 18:23 #14

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

Lukasz Michalkiewicz napisał: Najgorsze jest to, ze społeczeństwo ponownie zaufało bandzie złodzieje z pseudo premierem Tuskiem na czele. Ludzie głosujący na PO są ubezwlasnowolnieni myslowo.


Efekt rozpętanej kampanii strachu przed gorszym złem. Media opanowane przez "udziałowców" złodziejskiej prywatyzacji. Etykieta oszołoma z prowincji przyklejana każdemu kto publicznie odważy się skrytykować platformę zwaną obywatelską.

Lukasz Michalkiewicz napisał: Partia zlodzieji stara sie sprywatyzowac co sie da......rafinerie polskie koleje linowe ...mozna tak wymieniac bez konca. Powiedzcie co nam zostanie gdy wszystko oddamy w rece obcych panstw..


To tylko kontynuacja grabieży zapoczątkowanej "pokojowym obaleniem komuny" Nie sądzę że to głupota polityków. Zalatuję to bardziej judaszowymi srebrnikami. Każda rozpalcerowana na spółeczki państwowa firma to nowe stołki dla znajomych królika. Prezesy, członkowie zarządu, rada nadzorcza. Od razu żyję się lepiej.

Lukasz Michalkiewicz napisał: PO dorwalo sie do korytya i dopoki starczy ziarna to od koryta oderwać się nie dadzą....jak świnie........a patrząc lokalnie ---władze w powiecie ma PO i wraz z banda Judaszow i biznesowych pochlebcow wdrażaja swoje debilne pomysły typu termy.


Koryta zaczynają się już na poziomie sołecko-gminnym. "Świnki" nie są zainteresowane zmianą. Tego nie zmieni przegrana PO. W każdej gminie istnieją "spółdzielnie" które scala judaszowy srebrnik. Za PO jest jedynie większe przyzwolenie na "oddolne inicjatywy biznesowe" Prawdziwe niebezpieczeństwo dla Polski kryję się na salonach III RP mające swe korzenie w dziwnych układach z byłą bezpieką. Jak inaczej można wytłumaczyć np. aferę solną trwającą od 10 lat.

Lukasz Michalkiewicz napisał: Orneta jest im potrzebna tylko do tego aby powiat istnial.


Według naszych władz współpraca z powiatem układa się idealnie na partnerskich warunkach.

Lukasz Michalkiewicz napisał: Zaraz ktoś anonimowy nazwie mnie pisowcem itp. Przede wszystkim jestem patriota a jesli to znaczy bycie pisowcem to z duma stwierdzam ze nim jestem.


Patriota według GW to niewykształcony starszy człowiek z małych miejscowości o poglądach skrajnie prawicowych, inspirowany złem płynącym z Torunia. Jednym słowem PISowiec.
Prawda? Nie ma takiej.
REKLAMA

Odp: okradają nas !!! 2012/03/18 19:05 #15

  • pisowka
  • pisowka Avatar Autor
  • Gość
Mohery atakują. Ratunku!!! Było się uczyć, skończyć studia. Umiecie tylko ujadać na forach. Be...