Tusk zaciska pasa - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Tusk zaciska pasa 2012/02/28 23:44 #31

  • SB
  • SB Avatar Autor
  • Gość
III RP od samego początku była państwem łajdackim. To najlepiej widać w każdym małym miasteczku, gdzie łajdacy z SB i ich rodziny opływają w dostatki, a ich ofiary nie mają nic.

Odp: Tusk zaciska pasa 2012/02/29 06:49 #32

  • ciekawa
  • ciekawa Avatar Autor
  • Gość
A któż to tak oplywa w dostatki w Ornecie?

Odp: Tusk zaciska pasa 2012/02/29 08:11 #33

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

ciekawa napisał: A któż to tak oplywa w dostatki w Ornecie?


Poszukaj kto był SB i PZPR i po 89 się sprywatyzował :cheer: To działa w całym kraju na takich samych zasadach.
REKLAMA

Odp: Tusk zaciska pasa 2012/04/01 08:25 #34

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Jestem hedonistą i niezależnie od bieżących, przejściowych problemów mam satysfakcję, że Polską nie rządzi PiS, a Kaczyński nie jest premierem. Świadomość, że demokracja w naszym kraju nie jest zagrożona, że Polska jest szanowana za granicą, że nawet prasa na Jamajce pisze o nas DOBRZE, daje mi codzienną dawkę szczęścia. Nie muszę dużo jeść, mogę jeździć rowerem, żeby nie wydawać na benzynę, mogę ubierać się w lump-exach, chodzić trzy lata w tych samych butach, słowem, mogę żyć oszczędnie a nawet ubogo, ale przynajmniej jestem człowiekiem szczęśliwym.

Odp: Tusk zaciska pasa 2012/04/06 09:16 #35

  • głosowałem na PO
  • głosowałem na PO Avatar Autor
  • Gość
DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PLATFORMY

Polska zasługuje na cud gospodarczy

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki,
zwiększymy emerytury i renty
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych,
mostów i obwodnic
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
zlikwidujemy NFZ
5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować
w Polsce
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.


Załączniki:

Odp: Tusk zaciska pasa 2012/04/06 09:38 #36

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

głosowałem na PO napisał: 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
zlikwidujemy NFZ


Szczególnie ten punkt Donaldowi Tuskowi udało się skutecznie zrealizować. Krańcowa nieodpowiedzialność czy zimna kalkulacja przedwyborcza?
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Tusk zaciska pasa 2012/04/06 09:41 #37

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

głosowałem na PO napisał: 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet



wprowadzając po cichu ACTA, by żyło się lepiej.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Tusk zaciska pasa 2012/04/06 09:44 #38

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

głosowałem na PO napisał: 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.



rzeczywiście za rządów PO walczy się z korupcją rzeczywiście :cheer:
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Tusk zaciska pasa 2012/06/22 13:45 #39

  • za
  • za Avatar Autor
  • Gość
WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ! Jestem przedstawicielem polskiej elity intelektualnej - doskonale wykształconym ( 10 fakultetów ), nowoczesnym i z dużego miasta. To oczywiste, że popieram najlepszą po 89 roku koalicję Panów Premierów Donalda Franciszka Tuska i Waldemara Pawlaka. Cieszę się, że coraz więcej Polaków stawia na nowoczesność, zamożność, uczciwość i wrażliwość społeczną w zarządzaniu naszym krajem. Polacy to jeden z najmądrzejszych narodów w Europie. Doceniają rozsądek i skuteczność fachowców-patriotów z niezwykłej koalicji PO-PSL w administrowaniu Polską. My, nowocześni i doskonale wykształceni Polacy cenimy sobie mądre i europejskie rozwiązania. Dlatego cieszymy się, iż Panowie Donald Franciszek Tusk, Waldemar Pawlak i Janusz Marian Palikot podarowali nam możliwość pracowania do 67 roku życia. Dzięki doskonałej reformie emerytalnej możemy liczyć na dostatnie życie w czasie emerytury. Poprzez wzrost poparcia dla koalicji PO-PSL Polacy - jeden z najmądrzejszych narodów w Europie - dziękują Panu Premierowi Donaldowi F. Tuskowi za wysoki poziom zamożności społeczeństwa. Praca w Polsce zaczęła się opłacać zaś przemyślana polityka prorodzinna sprawiła, że pragniemy mieć potomstwo. Panie Premierze, my tj. ta lepiej wykształcona część społeczeństwa, z niecierpliwością oczekujemy kolejnej nowoczesnej i mądrej reformy - tym razem w systemie podatkowym. Prosimy o podatek katastralny w wysokości 2 % od wartości nieruchomości. Wiadomo, że, jak to zgrabnie ujmuje Pan Profesor Marszałek Stefan Konstanty Myszkiewicz Niesiołowski, obrzydliwi zbrodniarze z PiS i inny ciemnogród nie są w stanie zrozumieć jak nowoczesne i mądre jest to rozwiązanie.

Odp: Tusk zaciska pasa 2012/06/25 09:37 #40

  • mit
  • mit Avatar Autor
  • Gość
kilka słów prawdy o Polsce