Wigilia miejska przy ratuszu - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wigilia miejska przy ratuszu 2013/12/18 13:44 #1

  • Wigilia miejska przy ratuszu
  • Wigilia miejska przy ratuszu Avatar Autor
  • Gość
Chciałabym podziękować urzędowi miejskiemu, burmistrzom i całej radzie miejskiej za piękną wigilię miejską która miała miejsce dnia dzisiejszego. Mały gest a cieszy że władza jest z mieszkańcami.

Wigilia miejska przy ratuszu 2013/12/18 15:01 #2

  • radca
  • radca Avatar Autor
  • Gość
Wigilia została zorganizowana przez stowarzyszenie Ornecianie. Proszę nie wprowadzać internautów w błąd!!! Z tego co wiem to elita miała wigilie u radnego w Bażynach.

Wigilia miejska przy ratuszu 2013/12/18 16:04 #3

  • rumcjas
  • rumcjas Avatar Autor
  • Gość
Fajna impreza w miłej atmosferze. Szkoda że tak mało mieszkańców przyszło pod ratusz.
REKLAMA

Wigilia miejska przy ratuszu 2013/12/18 18:16 #4

  • bo pod wieczór się robi
  • bo pod wieczór się robi Avatar Autor
  • Gość
a ilu miało przyjść o godz. 12.00 ? urlop brać na Wigilię pod ratuszem na poł godziny? pod wieczór w fajnym oświetleniu, przy choince, kolędach i pierogach byłby efekt. można szopkę zrobić ze zwierzątkami. a od rana puszczać głośno kolędy z ratusza, a młodzież w przebraniach aniolków chodzi i zaprasza na wieczór. można wziąć lampiony. co wy na to?

Wigilia miejska przy ratuszu 2013/12/18 23:19 #5

  • byłem w pracy o 12
  • byłem w pracy o 12 Avatar Autor
  • Gość
Jaka władza taka wigilia. Żenada i kpina z ludzi. Zrobili o 12 by tak kolesiom z ratusza wygodniej. Ludzie w pracy, dzieci w szkole. Dla kogo Pan Popiel zrobił wigilię samo południe? Dla siebie i swoich przydupasów?

Wigilia miejska przy ratuszu 2013/12/19 12:58 #6

  • razy
  • razy Avatar Autor
  • Gość
Z godziną 12 to faktycznie przegięcie. Komuś zabrakło w urzędzie miejskim wyobraźni.

Wigilia miejska przy ratuszu 2013/12/19 16:27 #7

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20

rumcjas napisał: Fajna impreza w miłej atmosferze. Szkoda że tak mało mieszkańców przyszło pod ratusz.


Wcale nie tak mało. Godzina 12 to rzeczywiście nietrafiony pomysł.




fot - MDK Orneta
Załączniki:

Wigilia miejska przy ratuszu 2013/12/19 17:07 #8

  • a.a.
  • a.a. Avatar Autor
  • Gość

razy napisał: Z godziną 12 to faktycznie przegięcie. Komuś zabrakło w urzędzie miejskim wyobraźni.


Wszystkim nie dogodzisz. Na 18 ta ja bym nie poszła, za ciemno. Dzieci też nie skrzykniesz, bo są po lekcjach.
W takim razie, jak tacy mądrzy jesteście, to KTRÓRA godzina byłaby odpowiednia? Wystapcie z wnioskiem na przyszły rok.

Wigilia miejska przy ratuszu 2013/12/19 17:30 #9

  • gra
  • gra Avatar Autor
  • Gość
Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. W Ornecie matłochowi wiecznie coś nie pasuje. Szkoda tylko Pana Burmistrza że musi się użerać z hołotą.

Wigilia miejska przy ratuszu 2013/12/19 17:44 #10

  • mało, mało
  • mało, mało Avatar Autor
  • Gość
ok 4 klasy szkół podst. - to dużo? mieszkańców garstka. na palcach policzyć, do tego zespół ornecianie i kilku urzędników. po pracy to ludzie decydują, czy pójdą. poza tym, gdyby od rana wprowadzać w nastrój świąteczny, to mieszkańcy skorzystają z możliwości.
ktoś brzydko podsumował i pisze "motłoch ornecki". pewnie czasami też masz jakieś inne zdanie i co motłochem też jesteś?
  • Strona:
  • 1