700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/08/06 11:21 #16

  • Marek
  • Marek Avatar Autor
  • Gość

Majka napisał:

Prąd napisał:

1234 napisał: Co do parady to jeszcze jak żyję tyle lat to takiego czegoś nie widziałam, brak organizacji ze strony komitetu organizacyjnego na czele, którego stoi Pani Elżbieta Suchodolska. Co niektórym zarzucają komunę a sami przypomnieli sobie o obchodach 1 Maja. Zamiast miasto się rozwijać to się uwstecznia i wraca do początków 700 lecia. Wstyd i porażka


Kto to jest ta Suchodolska to najlepiej wiedzą byli pracownicy Posterunku Energetycznego w Ornecie........oj działo się działo........a co to popytajcie......to się dowiecie!
A swoją drogą to Suchodolska ma tupet że chciała zostać radną..........

A o co chodzi z tą całą Suchodolską??? Bo ja nie jestem w temacie.

A która to ta Suchodolska, bo nie kojarzę?

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/08/06 16:20 #17

  • Sroka
  • Sroka Avatar Autor
  • Gość

Marek napisał:

Majka napisał:

Prąd napisał:

1234 napisał: Co do parady to jeszcze jak żyję tyle lat to takiego czegoś nie widziałam, brak organizacji ze strony komitetu organizacyjnego na czele, którego stoi Pani Elżbieta Suchodolska. Co niektórym zarzucają komunę a sami przypomnieli sobie o obchodach 1 Maja. Zamiast miasto się rozwijać to się uwstecznia i wraca do początków 700 lecia. Wstyd i porażka


Kto to jest ta Suchodolska to najlepiej wiedzą byli pracownicy Posterunku Energetycznego w Ornecie........oj działo się działo........a co to popytajcie......to się dowiecie!
A swoją drogą to Suchodolska ma tupet że chciała zostać radną..........

A o co chodzi z tą całą Suchodolską??? Bo ja nie jestem w temacie.

A która to ta Suchodolska, bo nie kojarzę?

To taka gruba chyba?

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2014/03/20 08:30 #18

  • Terzebaczasemorzestacmarudzic
  • Terzebaczasemorzestacmarudzic Avatar Autor
  • Gość
Jak zawsze... Orneciacie maja jakiś problem... Nie dość że Pan burmistrz robi jakieś atrakcje by umilić wam życie i dać trochę rozrywki w to szare miasto to wy jeszcze marudzicie ... Widać na tym filmiku że wszyscy biorący udział w paradzie dobrze się bawią, i nie mają żadnych zastrzeżeń. Musicie przestać marudzić, i zacząć pomagać burmistrzowi w jego decyzjach. PO prostu mi was szkoda ...
REKLAMA

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2014/03/20 20:29 #19

  • MieszkamTU
  • MieszkamTU Avatar Autor
  • Gość
Obchody jubileuszu to żenada, jaka władza taki jubileusz .Szkoda,ze Komitet nie pofatygował się aby wysłuchać ludzi. Mam wrażenie ,że Władze miasta potraktowały mieszkańców jak zgraję intelektualnie opóźnionych. Program artystyczny który zgotował nam burmistrz był wyjątkowy, ignorancja mieszkańców i bieganie z nimi po sądach, od czasu doczasu cośdla ducha i prezent na 700 lecie –dla wszystkich „spalarnia”. Dziękujemy burmistrzu, To był wyjątkowy jubileusz .Czy zasłużyliśmy ? :dry:

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2014/03/21 15:38 #20

  • a.a.
  • a.a. Avatar Autor
  • Gość

MieszkamTU napisał: Obchody jubileuszu to żenada, jaka władza taki jubileusz .Szkoda,ze Komitet nie pofatygował się aby wysłuchać ludzi. Mam wrażenie ,że Władze miasta potraktowały mieszkańców jak zgraję intelektualnie opóźnionych. Program artystyczny który zgotował nam burmistrz był wyjątkowy, ignorancja mieszkańców i bieganie z nimi po sądach, od czasu doczasu cośdla ducha i prezent na 700 lecie –dla wszystkich „spalarnia”. Dziękujemy burmistrzu, To był wyjątkowy jubileusz .Czy zasłużyliśmy ? :dry:


a czego, mieszkańcu, oczekiwałeś?
Może czas spojrzeć jak realista i powiedzieć, jaki budżet takie obchody?

Były zawody, wędkarze, mundurowi, łowczy, zawody, animacje,wędkarze, koncerty muzyki poważnej, dico polo, folk, pop, fajerwerki, piwo, parada, mecze, festy, brakowało Cyganów i helikoptera.
Wiecznie skwaszonym to źle, że słońce świeci.