700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/15 01:37 #1

  • Widz
  • Widz Avatar Autor
  • Gość
700 Lecie Ornety parada

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/15 10:26 #2

  • ree
  • ree Avatar Autor
  • Gość
i ujawnił się przydupas pana R. .... jednak chyb trzeba sposób nagrywania troszke zmienic bo rączka się trzesie hahahha

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/15 11:40 #3

  • Widz
  • Widz Avatar Autor
  • Gość

ree napisał: i ujawnił się przydupas pana R. .... jednak chyb trzeba sposób nagrywania troszke zmienic bo rączka się trzesie hahahha




Niestety z Panem R... nie mam nic wspólnego nawet go nie znam i proszę liczyć się ze słowami.
A jak film nie podobał się trzeba było go nie oglądać.
REKLAMA

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/15 12:42 #4

  • ree
  • ree Avatar Autor
  • Gość
a to przepraszam zwracam honor.... ;) oglądać glądałem bo musiałem jeszcze raz ujrzeć Pana Makowskiego ;)

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/18 12:28 #5

  • Były Radny Rady Miejskiej w Ornecie
  • Były Radny Rady Miejskiej w Ornecie Avatar Autor
  • Gość
Ornecianie obudźcie się!!!!
Sposób w jaki Pan Burmistrz Popiel obchodził 700-lecie Ornety pokazuje że wszystkich ma gdzieś.

Zabrakło uszanowania wielu ludzi którzy w minionych latach będąc Radnymi poświęcali swój czas i przyczyniali się do rozwoju Ornety. Wstyd mi bardzo że pominięto byłych Radnych Rady Miejskiej Ornety i byłych Naczelników Miasta i ich Zastępców w tym byłych Burmistrzów Miasta i Zastępców. Po prostu tylko się wstydzić za takie postępowanie. Po doświadczeniu tego jako były Radny Rady Miejskiej w Ornecie podpiszę się pod listą za referendum i będę jeszcze namawiał ludzi do popierania tej inicjatywy. Panie Burmistrzu Popiel wstyd mi za Pana postępowanie!!! Po co się Pan pchał na to stanowisko ??? Pokazał Pan że nie powinien Pan być Burmistrzem

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/18 12:51 #6

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Były Radny Rady Miejskiej w Ornecie napisał: Ornecianie obudźcie się!!!!
Sposób w jaki Pan Burmistrz Popiel obchodził 700-lecie Ornety pokazuje że wszystkich ma gdzieś.

Zabrakło uszanowania wielu ludzi którzy w minionych latach będąc Radnymi poświęcali swój czas i przyczyniali się do rozwoju Ornety. Wstyd mi bardzo że pominięto byłych Radnych Rady Miejskiej Ornety i byłych Naczelników Miasta i ich Zastępców w tym byłych Burmistrzów Miasta i Zastępców. Po prostu tylko się wstydzić za takie postępowanie. Po doświadczeniu tego jako były Radny Rady Miejskiej w Ornecie podpiszę się pod listą za referendum i będę jeszcze namawiał ludzi do popierania tej inicjatywy. Panie Burmistrzu Popiel wstyd mi za Pana postępowanie!!! Po co się Pan pchał na to stanowisko ??? Pokazał Pan że nie powinien Pan być Burmistrzem




tak sobie myślę,że ma Pan racje bo w piątkowym przemarszu powinni byli zostać zaproszeni wszyscy byli radni różnych kadencji, burmistrzowie osoby które przyczyniły się do rozwoju miasta ,emerytowani dyrektorzy szkół,placówek itp to powinna być impreza wszystkich ja bynajmniej tych osób nie widziałam a może byli?

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/18 21:45 #7

  • 1234
  • 1234 Avatar Autor
  • Gość
Co do parady to jeszcze jak żyję tyle lat to takiego czegoś nie widziałam, brak organizacji ze strony komitetu organizacyjnego na czele, którego stoi Pani Elżbieta Suchodolska. Co niektórym zarzucają komunę a sami przypomnieli sobie o obchodach 1 Maja. Zamiast miasto się rozwijać to się uwstecznia i wraca do początków 700 lecia. Wstyd i porażka

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/18 21:48 #8

  • Jam
  • Jam Avatar Autor
  • Gość

1234 napisał: Co do parady to jeszcze jak żyję tyle lat to takiego czegoś nie widziałam, brak organizacji ze strony komitetu organizacyjnego na czele, którego stoi Pani Elżbieta Suchodolska. Co niektórym zarzucają komunę a sami przypomnieli sobie o obchodach 1 Maja. Zamiast miasto się rozwijać to się uwstecznia i wraca do początków 700 lecia. Wstyd i porażka

To prawda wstyd, ogromny wstyd !

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/18 22:23 #9

  • Aga
  • Aga Avatar Autor
  • Gość
Nie uczestniczyłam w paradzie ale z tego nagrania z parady to Pan Burmistrz chyba mówił za cicho albo było słabe nagłośnienie bo ludzie kompletnie moim zdaniem nie reagowali na to co mówi albo mi się tak wydaje to wygladało jakby mówił sam do siebie

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/19 09:29 #10

  • Prąd
  • Prąd Avatar Autor
  • Gość

1234 napisał: Co do parady to jeszcze jak żyję tyle lat to takiego czegoś nie widziałam, brak organizacji ze strony komitetu organizacyjnego na czele, którego stoi Pani Elżbieta Suchodolska. Co niektórym zarzucają komunę a sami przypomnieli sobie o obchodach 1 Maja. Zamiast miasto się rozwijać to się uwstecznia i wraca do początków 700 lecia. Wstyd i porażka


Kto to jest ta Suchodolska to najlepiej wiedzą byli pracownicy Posterunku Energetycznego w Ornecie........oj działo się działo........a co to popytajcie......to się dowiecie!
A swoją drogą to Suchodolska ma tupet że chciała zostać radną..........

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/19 11:15 #11

  • jurek
  • jurek Avatar Autor
  • Gość
Oglądałem, to był piękny pochód 1 Majowy tylko data się nie zgadzała. A i trybuna też była tylko nie w tym miejscu co zawsze. Ciekaw jestem, kto to organizował, bo może bym organizotorowi podpowiedział czego jeszcze w pochodzie nie było?

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/19 12:33 #12

  • Zyga
  • Zyga Avatar Autor
  • Gość
Od pewnego czasu Orneta ma problem z organizacją wszystkich imprez dla mieszkańców. Szkoda że organizatorzy PARADY nie zerknęli do materiałów archiwalnych z poprzedniego Jubileuszu i lat poprzednich może by się czegoś nauczyli. Brak szacunku dla byłych radnych, byłych dyrektorów jednostek organizacyjnych i innych którzy powinni być zaproszeni do udziału w paradzie ,a gdzie nasze wszystkie STOWARZYSZENIA. Organizacja do kitu, organizatorom zabrakło wyobraźni i polotu. Wystąpienie Burmistrza marnej jakości, brak „klasy”. Pewnych rzeczy „ przypadkowych ludzi ” się nie nauczy. Uraaaa zawołała Grażynka jak wódz wojska rosyjskiego.

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/19 14:22 #13

  • Majka
  • Majka Avatar Autor
  • Gość

Prąd napisał:

1234 napisał: Co do parady to jeszcze jak żyję tyle lat to takiego czegoś nie widziałam, brak organizacji ze strony komitetu organizacyjnego na czele, którego stoi Pani Elżbieta Suchodolska. Co niektórym zarzucają komunę a sami przypomnieli sobie o obchodach 1 Maja. Zamiast miasto się rozwijać to się uwstecznia i wraca do początków 700 lecia. Wstyd i porażka


Kto to jest ta Suchodolska to najlepiej wiedzą byli pracownicy Posterunku Energetycznego w Ornecie........oj działo się działo........a co to popytajcie......to się dowiecie!
A swoją drogą to Suchodolska ma tupet że chciała zostać radną..........

A o co chodzi z tą całą Suchodolską??? Bo ja nie jestem w temacie.
REKLAMA

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/06/25 10:30 #14

  • Aniela Bonkowska
  • Aniela Bonkowska Avatar Autor
  • Gość
Po tym co pokazał Pan Popiel Burmistrz Ornety na 700-lecie Ornety to istny brak wyczucia i brak kultury. Orneta i okoliczne miejscowości rozwijały się dzięki wielu mieszkańcom!!!
REKLAMA

700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady 2013/08/06 08:37 #15

  • Zenona Borkowska
  • Zenona Borkowska Avatar Autor
  • Gość
A kto to jest ten Pan Popiel ?