odkryty basen termalny - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

odkryty basen termalny 2012/05/02 07:40 #1

  • makak
  • makak Avatar Autor
  • Gość
w Ornecie powinien powstać odkryty basen termalny "ciepłe źródło" czynny cały rok, coś na wzór ciepłych żródeł w Japoni

Odp: odkryty basen termalny 2012/05/02 11:02 #2

  • ciekawa?
  • ciekawa? Avatar Autor
  • Gość

makak napisał: w Ornecie powinien powstać odkryty basen termalny "ciepłe źródło" czynny cały rok, coś na wzór ciepłych żródeł w Japoni


Kolega na sponsorów?

Odp: odkryty basen termalny 2012/05/02 12:09 #3

  • makak
  • makak Avatar Autor
  • Gość
Taki basen to żaden koszt wybudowanie na początek coś na podobieństwo basenu strażackiego, ciepłe źrudło było by zdrowotne choroby reumatyczne itp wejście by było płatne cała inwestycja szybko by się zwróciła na całej Warmi nie ma czegoś takiego napewno przyciągnie do miasta wielu turystów

www.wykop.pl/link/1040579/sniezne-makaki...acych-zrodlach-zima/
Załączniki:
REKLAMA

Odp: odkryty basen termalny 2012/05/03 09:30 #4

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
miasto ozyskało tereny byłej jednostki wojskowej. Może przywrócić niewielkimi kosztami były basen letni który funkcjonował na terenie jednostki. Byłoby gdzie pójść się zrelaksować latem. Nie wiem w jakim jest stanie , ale troszkę betonu, wody i ratownik i radość mieszkańców nieopisana .

Odp: odkryty basen termalny 2013/05/21 21:13 #5

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: miasto ozyskało tereny byłej jednostki wojskowej. Może przywrócić niewielkimi kosztami były basen letni który funkcjonował na terenie jednostki. Byłoby gdzie pójść się zrelaksować latem. Nie wiem w jakim jest stanie , ale troszkę betonu, wody i ratownik i radość mieszkańców nieopisana .

OBECNA WŁADZA MOŻE ZAFUNDOWAĆ NAM BASEN, ALE PRZY ŁÓŻKU !!!!

Odp: odkryty basen termalny 2013/05/21 22:00 #6

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: miasto ozyskało tereny byłej jednostki wojskowej. Może przywrócić niewielkimi kosztami były basen letni który funkcjonował na terenie jednostki. Byłoby gdzie pójść się zrelaksować latem. Nie wiem w jakim jest stanie , ale troszkę betonu, wody i ratownik i radość mieszkańców nieopisana .




To nie takie proste a zreszta po co marzyć najpierw trzeba spalarnie zablokować bo po co iść na basen jak spalarnia zacznie działać ,powieje silny wiatr i w smogu bedziemy siedzieć nad basenem i bedzie tak siwo że nawet ratownik nas nie zobaczy ;)

odkryty basen termalny 2013/05/22 10:23 #7

  • trma
  • trma Avatar Autor
  • Gość
jestem za odkryty basen termalny otoczony tężniami to coś realnego w Ornecie

odkryty basen termalny 2013/05/22 12:58 #8

  • Madzia
  • Madzia Avatar Autor
  • Gość

trma napisał: jestem za odkryty basen termalny otoczony tężniami to coś realnego w Ornecie





Ty nie myśl o basenie tylko pomyśl o spalarni .Basen to nie priorytetowa sprawa na dzień dzisiejszy

odkryty basen termalny 2013/05/22 14:12 #9

  • Tadzik
  • Tadzik Avatar Autor
  • Gość
A może by wybudować basen na lotnisku. Spalarnia by go podgrzewała i nie byłoby zadymy. Tylko nie wiem czy zajączek by się ucieszył, ale popielaty napewno.

odkryty basen termalny 2014/07/31 08:49 #10

  • August pierwszy
  • August pierwszy Avatar Autor
  • Gość
odkrywcza terminologia basenotwórcza..... gdy już żaba padnie z braku, ( ) zauważą .....coś wyłazi z krzaków...... spalić skręta, dmuchnąć gazem pełna rura to jest ba SENS !!!!! Odkryta ......od koryta......odkop

odkryty basen termalny 2014/08/03 14:26 #11

  • sierp pień .
  • sierp pień . Avatar Autor
  • Gość

August pierwszy napisał: odkrywcza terminologia basenotwórcza..... gdy już żaba padnie z braku, ( ) zauważą .....coś wyłazi z krzaków...... spalić skręta, dmuchnąć gazem pełna rura to jest ba SENS !!!!! Odkryta ......od koryta......odkop

.......drogi Auguście (pierwsi będą ostatnimi) zjawisko wchodzenia do jeziora najlepiej widoczne jest w pobliżu biblioteki i poczty. Przygotowany betonowy silos na beczki z kapustą, oraz ogorkami wykorzystany zostanie jako park linowy oraz cyrkowe popisy . Straż pożarna zaś wykorzysta to miejsce (zjawisko) do ćwiczeń płetownurków. Przepompowanie całego jeziora mieczowego w poszukiwaniu wejścia skończy się zapewne na oczyszczalni ścieków.
  • Strona:
  • 1