Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 26 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/30 16:55 #376

  • pod Polo
  • pod Polo Avatar Autor
  • Gość

tv napisał:

wyniki napisał: Założę się że odpowiedni ludzie monitorowali kto wchodził głosować.


Widziałem urzędową TV pod lokalem wyborczym. Być może to przypadek.

widziałam szpiega z krainy deszczowców w czapeczce z daszkiem pod lokalem wyborczym i to na pewno nie był pzypadek...

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/30 17:06 #377

  • kurde
  • kurde Avatar Autor
  • Gość
Nagrywali osoby które głosowały przeciwko kolesiom? To się nie dziwie że ludzie czuli się zastraszeni.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/30 17:09 #378

  • 3 x TAK
  • 3 x TAK Avatar Autor
  • Gość
Chromański się odwołał od decyzji burmistrza Popiela. Ktoś tu grał na czas.
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/30 18:06 #379

  • rety
  • rety Avatar Autor
  • Gość
Kłamstwo ma krótkie nogi panie Radzicki


Załączniki:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/30 20:53 #380

  • oj tobIE
  • oj tobIE Avatar Autor
  • Gość
No tak...jaka cisza tutaj...
GRZESIEEEEEK!!!! masz ogień?
Czy może wszystkie zapalniczki rozdałeś?
A tak btw to ile mogła ta impreza kosztować?tzn.zapalniczki, plakaty, bus i co tam jeszcze.
Bo o koszcie referendum nie wspomnę

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/30 22:24 #381

  • jam
  • jam Avatar Autor
  • Gość
Towarzystwo zostało na stołeczkach. No to do szkoły na jednego.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/01 08:38 #382

  • radca
  • radca Avatar Autor
  • Gość
No i wszystko się dobrze skończyło. Grubba na sesjach nie będzie fikał a Radzicki nie będzie przychodził. Wielkie brawa dla pana Burmistrza za sprawne zażegnanie buntu w Ornecie.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/01 14:57 #383

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość
Gratuluję Panie Burmistrzu!!!
Sugerowalbym zmusić inicjatorów do pokrycia 50% kosztów referendum, a ich przedstawiciela - pana R zajechać procesami sądowymi za takie potraktowanie mieszkańców Ornety, za te plakaty, i generalnie za tą prywatną wojenkę naszym kosztem stoczoną...

jeszcze raz gratuluję!

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/01 18:08 #384

  • zlew kamikadza trep relikt komuny:)
  • zlew kamikadza trep relikt komuny:) Avatar Autor
  • Gość
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :ohmy: słoik w dup..!!!!!!!!!!!!

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/01 19:37 #385

  • przeciwlotnik z Wierzbin
  • przeciwlotnik z Wierzbin Avatar Autor
  • Gość

"zlew napisał: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :ohmy: słoik w dup..!!!!!!!!!!!!

To się nazywa siła wypowiedzi :lol:
Zlew, trep-coś mi to przypomina :whistle: wiem już -POLIGON!
Poligon na północy.Okonek? Nie, ale też na ,,O":-) No właśnie.No co za wspomnienia-aż się wzruszyłem :P
Niestety tekst jest niezrozumiały dla niewtajemniczonych.Wybaczcie ale tak pozostanie.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/01 21:03 #386

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał: Gratuluję Panie Burmistrzu!!!
Sugerowalbym zmusić inicjatorów do pokrycia 50% kosztów referendum, a ich przedstawiciela - pana R zajechać procesami sądowymi za takie potraktowanie mieszkańców Ornety, za te plakaty, i generalnie za tą prywatną wojenkę naszym kosztem stoczoną...

jeszcze raz gratuluję!




Zastanawiam się po co gratulować tu na forum idźcie i pogratulujcie osobiście ,to by było bardziej kulturalnie. O czym Pan pisze? jak można kogoś zmusić do pokrycia kosztów referendum skoro to było zgodne z prawem. Co do procesów sądowych to nie rozumiem stwierdzenia " za takie potraktowanie mieszkańców Ornety". Za jakie potraktowanie? przecież byli również tacy którzy byli za odwołaniem. Ja tak się zastanawiam niektórzy albo nie znają się na prawie i piszą aby popisać albo robią to pod publikę?

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/01 21:08 #387

  • Olkaa
  • Olkaa Avatar Autor
  • Gość

zlew kamikadza trep relikt komuny:) napisał: nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :ohmy: słoik w dup..!!!!!!!!!!!!




tekst dziwny-szyfr? trep to wojskowy ale reszta to zagadka :unsure:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/01 22:37 #388

  • .
  • . Avatar Autor
  • Gość
Jakaś cisza na forum. Proponuję składkę na taczki dla inicjatorów, bo na czym wyjadą ;)
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/01 22:44 #389

  • 1234
  • 1234 Avatar Autor
  • Gość

. napisał: Jakaś cisza na forum. Proponuję składkę na taczki dla inicjatorów, bo na czym wyjadą ;)


Sam wyjedziesz z miasta przed dużym kominem z wyziewami
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/10/01 22:51 #390

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Inwestor moim zdaniem wygrał referendum. Jemu zależało żeby została ta władza. Jak spalarnia powstanie to mam nadzieję że wszyscy zwolennicy Popiela wyjadą razem z nim.