Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę - Strona 24 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/27 20:39 #346

  • tak dla demokracji
  • tak dla demokracji Avatar Autor
  • Gość
Referendum to święto demokracji. Burmistrz nawołując do bojkotu zachowuje się jak chłopaczek w krótkich spodenkach. Myślał że w Ornecie jest Białoruś a on sam jest nietykalny. Mieszkańcy miasta poznali się na nauczycielskiej klice. Przywrócimy demokracje w mieście. Mamy nadzieje że pan Popiel dotrzyma słowa i wyjedzie z miasta wraz ze swą świtą.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/27 21:41 #347

  • wietrzenie
  • wietrzenie Avatar Autor
  • Gość
Tak jak pewien sklep ogłasza wietrzenie magazynów - referendum to takie wietrzenie urzędu. klienci z wietrzenia mają korzyść, społeczeństwo może też będzie mieć. Ja chętnie bym przewietrzyła kilka krzeseł, żeby powiało świeżością bo w tej Ornecie nic się nie zmienia i od lat te same twarze. Jedynie co ostatnio coś w mopsie się odświeżyło ale to akurat z korzyścią, bo po mieście chodzą słuchy że w zasiłkach nowa pracowniczka i kobiety ją sobie chwalą. Co dziwne, bo przeważnie słyszałam krytyczne głosy.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/27 23:42 #348

  • przeciąg
  • przeciąg Avatar Autor
  • Gość
Krytyczne głosy na jaki temat? Na tej nowej temat? Czy na temat ogólnie pracujących urzędników orneckich? Weż się ogarnij a najlepiej się przewietrz, bo piszesz tak, że ciężko zrozumieć.
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/28 07:24 #349

  • jak to jest
  • jak to jest Avatar Autor
  • Gość
Zalóżmy że uda się Popiela odwołać-i co dalej?
Do przyszłorocznych wyborów będzie miastem rządził komisarz?
Bo Jeśli tak to ten rokbędzie dla miasta stracony

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/28 07:49 #350

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar Autor
  • Gość

jak to jest napisał: Zalóżmy że uda się Popiela odwołać-i co dalej?
Do przyszłorocznych wyborów będzie miastem rządził komisarz?
Bo Jeśli tak to ten rokbędzie dla miasta stracony

Najważniejsze to go odwołać a co dalej to się zobaczy.Kiedy odzyskamy władzę nadrobimy ten rok

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/28 13:10 #351

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość

Grzesiek napisał: Najważniejsze to go odwołać a co dalej to się zobaczy.Kiedy odzyskamy władzę nadrobimy ten rok


No nie przekonuje mnie to zupełnie!!!! Jak to się zobaczy? Na jakiej więc zasadzie działają inicjatorzy?? To co z hasłami referendalnymi żeby w Ornecie działo się dobrze???

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/28 15:46 #352

  • Grzesiek
  • Grzesiek Avatar Autor
  • Gość
To nie takie proste.Nikt nie jest czarodziejem żeby od ręki coś się w mieście zmieniło.

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/28 17:59 #353

  • sobota18:00
  • sobota18:00 Avatar Autor
  • Gość

Grzesiek napisał: To nie takie proste.Nikt nie jest czarodziejem żeby od ręki coś się w mieście zmieniło.

Nie, no coś ty, a ja myślałam, głupia, że jak się zmieni władzę to od razu gruszki na wierzbie urosną i będziemy mieć eldorado w Ornecie- wszystkie darmozjady roszczeniowe będą miały jak pączki w maśle i pieniążki same do kieszeni będą wpadać ... a co do programu burmistrza to większość została zrealizowana lub jest realizowana- o co między innymi czepiają się referendyści-jednostka wojskowa jest, strefa przedsiębiorczości jest, basenu nie ma, ale za to przez cały zeszły rok szkolny można było do DM jeździć za ogromną kwotę 7 zł z dowozem pod sam basen (2godz) i z powrotem pod OSIR- myślę, że nawet jakby powstał basen w Ornecie, to taniej i tak by nie było... niestety, ale z pustego i Salomon nie naleje, a poprzednia ekipa miała już parę lat na zmiany w Ornecie i co? ciśnie mi się w odpowiedzi rym "i g...o".

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/28 22:05 #354

  • Monika
  • Monika Avatar Autor
  • Gość
Jestem na NIE dla REFERENDUM, NIE dla ŻÓŁTEJ CZAPECZKI :P !!! Pan Radzicki za wszelką cenę chce się stać osobą medialną gdzie się pojawia telewizja tam i ON po-prostu ŻENADA!!! Wykorzystuje on sprawę spalarni od swoich nikczemnych planów rozdaje zapalniczki NIE DLA SPALARNI... REFERENDUM 29 WRZEŚNIA itd... (REFERENDUM NIE JEST W SPRAWIE SPALARNI!!!!!).
Obecny Burmistrz najlepszy z dotychczasowych!!!! Kto tyle zrobił dla miasta co on....wielka afera bo basenu nie będzie.... i co z tego.... zrobił dużo pozytywnego... NIE URODZIŁ SIĘ JESZCZE TAKI ABY WSZYSTKIM DOGODZIŁ.......
CZEPIACIE SIĘ O SAMOCHÓD ŻE KASY TYLE DOSTAJE(JAK KAŻDY RZĄDZĄCY WCZEŚNIEJ MIASTEM)
NIKT NIE PATRZY ILE UPOKORZENIA OSZCZERSTW I GIEREK OSÓB KTÓRZY NIE POGODZILI SIĘ Z PRZEGRANĄ MUSI ZNOSIĆ BURMISTRZ.....

DEMOKRACJA OCZAMI RADZICKIEGO IDŹ I GŁOSUJ NA TAK
DEMOKRACJA - MASZ PRAWO DO WŁASNEGO WYBORU I GŁOSU JA MÓWIĘ NIE DLA REFERENDUM

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/29 00:11 #355

  • eNDżi
  • eNDżi Avatar Autor
  • Gość

sobota18:00 napisał: jednostka wojskowa jest


Jest... martwa. Nic się nie zmieniło, sukcesywnie i konsekwentnie nadal niszczeje.

sobota18:00 napisał: strefa przedsiębiorczości jest=


Brzydko mówiąc: no ku*wa rzeczywiście.



Szkoda, że pusta.

sobota18:00 napisał: jeździć za ogromną kwotę 7 zł z dowozem pod sam basen (2godz) i z powrotem pod OSIR- myślę, że nawet jakby powstał basen w Ornecie, to taniej i tak by nie było...


Byłoby, bo z Ornety do Ornety raczej autobusem nie dojeżdżasz. A jak ktoś traktuje pływanie trochę poważniej i jest tam 5 razy w tygodniu, to w miesiącu daje to oszczędność 140zł (zakładając zarobki rzędu 1200zł na rękę to już jest jakaś kwota), nie wspominając już o straconym czasie. Ale ok, najlepiej twierdzić, że to w sumie dobrze, że w Ornecie nie wybudowano basenu.

sobota18:00 napisał: poprzednia ekipa miała już parę lat na zmiany w Ornecie i co? ciśnie mi się w odpowiedzi rym "i g...o".


Dlatego trzeba kogoś innego niż poprzednią ekipę... i aktualną. Ogólnie czytając większość argumentów popierających aktualną władze na myśl przychodzi mi jeden obrazek:

http://zapodaj.net/79c56855da10f.jpg.html

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/29 14:01 #356

  • Marysia
  • Marysia Avatar Autor
  • Gość
Tak Grzesiu, jak się odwoła to się zobaczy co da się zmienić..... czyli te wasze robienie to będzie znowu 4 lata a wypłata i tak wpływać będzie. Toć mi zagwozdka..... i odsunąć darmozjadów? Darmozjady to się tam właśnie pchają............. czy wszyscy są ślepi.......? Popiel zredukował tak budżet w tym Urzędzie, że sie starej gwardii to nie podoba bo jak byli komuniści to każdy miał więcej i każdy siedział cicho ważne, że pieniążki były. Oj nie nie!

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/29 14:45 #357

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość

Marysia napisał: Tak Grzesiu, jak się odwoła to się zobaczy co da się zmienić..... czyli te wasze robienie to będzie znowu 4 lata a wypłata i tak wpływać będzie. Toć mi zagwozdka..... i odsunąć darmozjadów? Darmozjady to się tam właśnie pchają............. czy wszyscy są ślepi.......? Popiel zredukował tak budżet w tym Urzędzie, że sie starej gwardii to nie podoba bo jak byli komuniści to każdy miał więcej i każdy siedział cicho ważne, że pieniążki były. Oj nie nie!



BRAWO!!!

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/29 20:46 #358

  • oj tobIE
  • oj tobIE Avatar Autor
  • Gość
GRZESIEEEEEK!!!Masz ognia??? :woohoo: :woohoo:
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/29 21:28 #359

  • oj tobIE
  • oj tobIE Avatar Autor
  • Gość
Jak masz to weź ze sobą Grupę i idźcie se zapalcie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
REKLAMA

Referendum odwołać Burmistrza i całą Radę 2013/09/30 01:43 #360

  • bożena
  • bożena Avatar Autor
  • Gość
referendum czy nie ja chce basen i ch..!!! Obiecano i ma być!!! składać wniosek o dofinansowanie i budować!!! :angry: