MASZYNKI DO GŁOSOWANIA - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2012/02/13 08:51 #16

  • ANIA
  • ANIA Avatar Autor
  • Gość

jestem napisał:

ciekawe napisał:

ziutek napisał: Co to np za komisja rewizyjna w której są "sami swoi" Kontrola "swoich" mija się z celem.


Adaś został szefem komisji rewizyjnej :blink: :blink: :blink: SAMOKONTROLA???
Jestem przekonana , że Adaś będąc szefem komisji rewizyjnej będzie pracował uczciwie i ponad podziałami , Adaś to jest gość powiadam wam drodzy wyborcy.......A SAMOKONTROLA PRZEDE WSZYSTKIM.
Boże jak można było do tego co się dzieje dopuścić !!!!!!!!! Pluje pod wiatr , a ślina wraca....

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2012/04/01 14:10 #17

  • SMUTNA
  • SMUTNA Avatar Autor
  • Gość

tak ma być napisał:

ale napisał: Ponad podziałami TAK jak chce P&U. To straszne co się dzieje na sesjach. Radni sparaliżowani strachem siedzą przed burmistrzem jak na spowiedzi. W radnym Gruba nadzieja

Co ten Gruba sam biedny zrobi !!!!!!!!!!!! RESZTA RADNYCH DO WYMIANY.
Przyglądałam się poczynaniom naszych radnych na ostatniej sesji,żal ogarnia jak się to ogląda , nie wiem czy się śmiać czy płakać ! Ludzie jak zaprogramowani ! Pytania niewygodne dla burmistrza zadaje L.G. wygodne koalicja. Wszystko aranżacja...! OCZY W PIASEK SCHOWAĆ TRZEBA .

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2014/05/21 12:13 #18

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość

SMUTNA napisał:

tak ma być napisał:

ale napisał: Ponad podziałami TAK jak chce P&U. To straszne co się dzieje na sesjach. Radni sparaliżowani strachem siedzą przed burmistrzem jak na spowiedzi. W radnym Gruba nadzieja

Co ten Gruba sam biedny zrobi !!!!!!!!!!!! RESZTA RADNYCH DO WYMIANY.
Przyglądałam się poczynaniom naszych radnych na ostatniej sesji,żal ogarnia jak się to ogląda , nie wiem czy się śmiać czy płakać ! Ludzie jak zaprogramowani ! Pytania niewygodne dla burmistrza zadaje L.G. wygodne koalicja. Wszystko aranżacja...! OCZY W PIASEK SCHOWAĆ TRZEBA .

Apeluje do wszystkich WYBORCÓW ,kobiet i mężczyzn nie wybierajcie już nigdy takiej rady miejskiej ! Wszystko to co się stało w tej kadencji to ich zasługa (spalarnia śmieci , jednostka wojskowa , zwolnienia z pracy , zastraszenie ludzi, poniżanie opozycji i.t.d.to za ich przyzwoleniem ! Niech nieroby wezmą się do roboty.
REKLAMA

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2014/05/22 12:56 #19

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

SMUTNA napisał:

tak ma być napisał:

ale napisał: Ponad podziałami TAK jak chce P&U. To straszne co się dzieje na sesjach. Radni sparaliżowani strachem siedzą przed burmistrzem jak na spowiedzi. W radnym Gruba nadzieja

Co ten Gruba sam biedny zrobi !!!!!!!!!!!! RESZTA RADNYCH DO WYMIANY.
Przyglądałam się poczynaniom naszych radnych na ostatniej sesji,żal ogarnia jak się to ogląda , nie wiem czy się śmiać czy płakać ! Ludzie jak zaprogramowani ! Pytania niewygodne dla burmistrza zadaje L.G. wygodne koalicja. Wszystko aranżacja...! OCZY W PIASEK SCHOWAĆ TRZEBA .

Obserwując sesje rady miejskiej to dobra komedia szczególnie bardzo podobają mi sie pytania Pana radnego Adama Kaczmarka skierowane do burmistrza sa tak dziecinne i naiwne,że chyba lepszej komedii nie wymyślił by mistrz komedii Bareja.

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2014/05/22 20:01 #20

  • Jam
  • Jam Avatar Autor
  • Gość
NAWET PISAĆ MI SIĘ NIE CHCE ! RADA OBECNEJ KADENCJI TO PORAŻKA ! ALE JAKI PAN TAKI KRAM.

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2014/09/02 21:54 #21

  • Ania
  • Ania Avatar Autor
  • Gość
Ciekawa jestem czy wszyscy ci co nie odezwali się przez cztery lata na sesjach będą kandydować do rady miasta , no ale maszynki do głosowania potrzebni są do podnoszenia ręki na sesjach, wstyd i hańba , niema rada !

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2014/09/17 09:37 #22

  • nowe wybory
  • nowe wybory Avatar Autor
  • Gość

Ania napisał: Ciekawa jestem czy wszyscy ci co nie odezwali się przez cztery lata na sesjach będą kandydować do rady miasta , no ale maszynki do głosowania potrzebni są do podnoszenia ręki na sesjach, wstyd i hańba , niema rada !


Najbardziej zaskakujące jest to, że ludzie idąc do rady miejskiej chyba nie do końca zastanawiają się że będą na świeczniku przez kilka lat? To co zrobią lub nie zrobią będzie im pamiętane przez kolejne lata. Dla paru groszy pokazują swoje prawdziwe oblicze. Zastanawiające jest tylko to, że w tym gronie nie ludzi poukładanych, konkretnych i doświadczonych. Przez ostatnie lata w Ornecie wygrywają ludzie oddający się na służbę włodarzom mogącym robić wszystko bo radni to przyklepią. Tak nie powinno być, bo to przypomina system który w Polsce się już raz nie sprawdził. Czy w nowym rozdaniu wyborcy wezmą to pod uwagę?

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2014/09/17 10:22 #23

  • jak zostać
  • jak zostać Avatar Autor
  • Gość
Jak można zostać radną, bo bym chciała ale nie wiem ja.k. Kto by mnie musiał zgłosić???

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2014/09/17 22:56 #24

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość

nowe wybory napisał:

Ania napisał: Ciekawa jestem czy wszyscy ci co nie odezwali się przez cztery lata na sesjach będą kandydować do rady miasta , no ale maszynki do głosowania potrzebni są do podnoszenia ręki na sesjach, wstyd i hańba , niema rada !


Najbardziej zaskakujące jest to, że ludzie idąc do rady miejskiej chyba nie do końca zastanawiają się że będą na świeczniku przez kilka lat? To co zrobią lub nie zrobią będzie im pamiętane przez kolejne lata. Dla paru groszy pokazują swoje prawdziwe oblicze. Zastanawiające jest tylko to, że w tym gronie nie ludzi poukładanych, konkretnych i doświadczonych. Przez ostatnie lata w Ornecie wygrywają ludzie oddający się na służbę włodarzom mogącym robić wszystko bo radni to przyklepią. Tak nie powinno być, bo to przypomina system który w Polsce się już raz nie sprawdził. Czy w nowym rozdaniu wyborcy wezmą to pod uwagę?

Ta kadencja pokazała że grono nauczycieli wprowadziło system P.Z.P.R.Jeden dla wszystkich , wszyscy dla jednego !!!! Opozycji brak ,kontroli brak !!!! Wyborcy apeluje nigdy więcej nauczycieli przy władzy !!!!!! Dość maszyn do głosowania.

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2014/09/24 10:44 #25

  • Anka
  • Anka Avatar Autor
  • Gość
Prześledziłam sesje które odbyły się w obecnej kadencji rady miasta , nie mogłam uwierzyć, że radni w naszym mieście to takie niemoty!!! Przydupasy obecnego burmistrza, nie mający własnego zdania !!! Wstyd i hańba proszę państwa , kogo wybieramy do władzy !!! PRAWDZIWE MASZYNY DO GŁOSOWANIA .Proszę się opamiętać przy kolejnych wyborach .....

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2014/09/24 10:48 #26

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość

Anka napisał: Prześledziłam sesje które odbyły się w obecnej kadencji rady miasta , nie mogłam uwierzyć, że radni w naszym mieście to takie niemoty!!! Przydupasy obecnego burmistrza, nie mający własnego zdania !!! Wstyd i hańba proszę państwa , kogo wybieramy do władzy !!! PRAWDZIWE MASZYNY DO GŁOSOWANIA .Proszę się opamiętać przy kolejnych wyborach .....

Popieram zdanie Anki , rzeczywiście to wstyd że mamy takich radnych bez swego zdania.