MASZYNKI DO GŁOSOWANIA - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2011/09/25 09:56 #1

  • rozczarowana
  • rozczarowana Avatar Autor
  • Gość
Nigdy nie interesowałam się posiedzeniami rady na sesjach, z ciekawości i z nudów zajrzałam i śmiech na sali proszę państwa! Jest burmistrz jego świta i maszynki do głosowania! Jeżeli tak ma wyglądać demokracja. WSZYSTKO GŁOSOWANE JEST PRAWIE JEDNOGŁOŚNIE !!! 13 do2...............TO JEST KOALICJA. TO JEST DYSCYPLINA... Edzio z kiepskich powiedziałby, ale jaja,ale jaja.

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2011/09/26 07:02 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

rozczarowana napisał: Nigdy nie interesowałam się posiedzeniami rady na sesjach, z ciekawości i z nudów zajrzałam i śmiech na sali proszę państwa! Jest burmistrz jego świta i maszynki do głosowania! Jeżeli tak ma wyglądać demokracja. WSZYSTKO GŁOSOWANE JEST PRAWIE JEDNOGŁOŚNIE !!! 13 do2...............TO JEST KOALICJA. TO JEST DYSCYPLINA... Edzio z kiepskich powiedziałby, ale jaja,ale jaja.


O co ci chodzi? Dobrze że nie ma oszołomów. Wyborcy zrobili właściwą selekcje. Jednostki niewłaściwe zostały za burtą :cheer: :cheer: :cheer:

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2011/09/26 07:23 #3

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

rozczarowana napisał: Nigdy nie interesowałam się posiedzeniami rady na sesjach, z ciekawości i z nudów zajrzałam i śmiech na sali proszę państwa! Jest burmistrz jego świta i maszynki do głosowania! Jeżeli tak ma wyglądać demokracja. WSZYSTKO GŁOSOWANE JEST PRAWIE JEDNOGŁOŚNIE !!! 13 do2...............TO JEST KOALICJA. TO JEST DYSCYPLINA... Edzio z kiepskich powiedziałby, ale jaja,ale jaja.


Brak prawdziwej opozycji w dłuższej perspektywie nie jest dobry dla gminy. Co to np za komisja rewizyjna w której są "sami swoi" Kontrola "swoich" mija się z celem. Prawie jednomyślne głosowania ukazują tak naprawdę że rada w takiej formie to kosztowny i zbyteczny twór.
Prawda? Nie ma takiej.
REKLAMA

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2011/09/27 11:15 #4

  • wybrany
  • wybrany Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał:

rozczarowana napisał: Nigdy nie interesowałam się posiedzeniami rady na sesjach, z ciekawości i z nudów zajrzałam i śmiech na sali proszę państwa! Jest burmistrz jego świta i maszynki do głosowania! Jeżeli tak ma wyglądać demokracja. WSZYSTKO GŁOSOWANE JEST PRAWIE JEDNOGŁOŚNIE !!! 13 do2...............TO JEST KOALICJA. TO JEST DYSCYPLINA... Edzio z kiepskich powiedziałby, ale jaja,ale jaja.


Brak prawdziwej opozycji w dłuższej perspektywie nie jest dobry dla gminy. Co to np za komisja rewizyjna w której są "sami swoi" Kontrola "swoich" mija się z celem. Prawie jednomyślne głosowania ukazują tak naprawdę że rada w takiej formie to kosztowny i zbyteczny twór.

masz racje ziutek, jak adaś będzie kontrolował rysia,przecież nie wypada............A juzek, adaśa też nie wypada............

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2011/10/06 22:14 #5

  • ciekawe
  • ciekawe Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał: Co to np za komisja rewizyjna w której są "sami swoi" Kontrola "swoich" mija się z celem.


Adaś został szefem komisji rewizyjnej :blink: :blink: :blink: SAMOKONTROLA???

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2011/10/07 19:11 #6

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Tragedia. Szkoda prądu na oglądanie tych sesji.

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2011/10/16 19:37 #7

  • obywatel
  • obywatel Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Tragedia. Szkoda prądu na oglądanie tych sesji.



Oglądałem ostatnie dwie sesje,żenada ludzie!!!!!!!!!!!!!! zawsze 15.....CO ZA ZGODNOŚĆ.

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2011/10/17 13:57 #8

  • obywatel
  • obywatel Avatar Autor
  • Gość

obywatel napisał:

Anonim napisał: Tragedia. Szkoda prądu na oglądanie tych sesji.



Oglądałem ostatnie dwie sesje,żenada ludzie!!!!!!!!!!!!!! zawsze 15.....CO ZA ZGODNOŚĆ.


Jeżeli niema opozycji,to będzie po koalicji...........Poczekajmy już nie długo, zaraz się pokłócą,niech tylko ferenc nie dostanie tego czego zażąda.On zacznie pierwszy..............!

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2011/10/17 15:08 #9

  • poinformowany
  • poinformowany Avatar Autor
  • Gość

obywatel napisał:

obywatel napisał:

Anonim napisał: Tragedia. Szkoda prądu na oglądanie tych sesji.



Oglądałem ostatnie dwie sesje,żenada ludzie!!!!!!!!!!!!!! zawsze 15.....CO ZA ZGODNOŚĆ.


Jeżeli niema opozycji,to będzie po koalicji...........Poczekajmy już nie długo, zaraz się pokłócą,niech tylko ferenc nie dostanie tego czego zażąda.On zacznie pierwszy..............!

Ryszard F. w radzie miejskiej to kukiełka. Za sznurki pociągają nauczyciele. Dobrze wie że bez ich poparcia nie dostał by mandatu dlatego cicho siedzi i śpiewa jak mu zagrają. Nic nie robi dla swego okręgu wyborczego. Szkołę mają zamknąć a on nic. Żadnej inicjatywy. Po co nam taki radny.

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2011/10/18 11:14 #10

  • siema
  • siema Avatar Autor
  • Gość

poinformowany napisał:

obywatel napisał:

obywatel napisał:

Anonim napisał: Tragedia. Szkoda prądu na oglądanie tych sesji.



Oglądałem ostatnie dwie sesje,żenada ludzie!!!!!!!!!!!!!! zawsze 15.....CO ZA ZGODNOŚĆ.


Jeżeli niema opozycji,to będzie po koalicji...........Poczekajmy już nie długo, zaraz się pokłócą,niech tylko ferenc nie dostanie tego czego zażąda.On zacznie pierwszy..............!

Ryszard F. w radzie miejskiej to kukiełka. Za sznurki pociągają nauczyciele. Dobrze wie że bez ich poparcia nie dostał by mandatu dlatego cicho siedzi i śpiewa jak mu zagrają. Nic nie robi dla swego okręgu wyborczego. Szkołę mają zamknąć a on nic. Żadnej inicjatywy. Po co nam taki radny.



Ferenc to i z diabłem się ułoży,byle wygrać i zostać radnym......Przecież jest dieta! Gdyby jej nie było to klapa.TERAZ POPARLI GO NAUCZYCIELE I KOŚCIÓŁ, POTEM POPRZE GO KOŚCIÓŁ I NAUCZYCIELE, NO I JESZCZE NASZE KOCHANE BAŻYNY!!!!!!!!!!!! Ferenc to wieczny radny proszę państwa , nic i nikt tego nie zmieni.

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2012/02/02 19:57 #11

  • ojciec
  • ojciec Avatar Autor
  • Gość

obywatel napisał:

Anonim napisał: Tragedia. Szkoda prądu na oglądanie tych sesji.



Oglądałem ostatnie dwie sesje,żenada ludzie!!!!!!!!!!!!!! zawsze 15.....CO ZA ZGODNOŚĆ.
JESTEM CIEKAWY JAK KLIKA ZAGŁOSUJE PRZY LIKWIDACJI SZKOŁY NR 4.MYŚLĘ ŻE 14 DO 1.................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JAKBY INACZEJ ? ZGODA I PONAD PODZIAŁAMI TO ZAWSZE PODKREŚLA BURMISTRZ IRENEUSZ...

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2012/02/02 21:05 #12

  • ale
  • ale Avatar Autor
  • Gość
Ponad podziałami TAK jak chce P&U. To straszne co się dzieje na sesjach. Radni sparaliżowani strachem siedzą przed burmistrzem jak na spowiedzi. W radnym Gruba nadzieja

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2012/02/06 19:43 #13

  • tak ma być
  • tak ma być Avatar Autor
  • Gość

ale napisał: Ponad podziałami TAK jak chce P&U. To straszne co się dzieje na sesjach. Radni sparaliżowani strachem siedzą przed burmistrzem jak na spowiedzi. W radnym Gruba nadzieja

Co ten Gruba sam biedny zrobi !!!!!!!!!!!! RESZTA RADNYCH DO WYMIANY.
REKLAMA

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2012/02/07 11:00 #14

  • STRACH
  • STRACH Avatar Autor
  • Gość

tak ma być napisał:

ale napisał: Ponad podziałami TAK jak chce P&U. To straszne co się dzieje na sesjach. Radni sparaliżowani strachem siedzą przed burmistrzem jak na spowiedzi. W radnym Gruba nadzieja

Co ten Gruba sam biedny zrobi !!!!!!!!!!!! RESZTA RADNYCH DO WYMIANY.
TRZEBA PAMIĘTAĆ PSALM UTWORZONY PRZEZ ZACNEGO BURMISTRZA IRENEUSZA I JEGO PRZYDUPASÓW.........BRZYDZĘ SIĘ TYM KTÓRY DONOSI, CZY PONAD PODZIAŁAMI....ILE W TYCH SŁOWACH JEST ZAKŁAMANIA !!!!!!!!!!!!! NA SZCZĘŚCIE JEDEN GRUBA NIE UWIERZYŁ.
REKLAMA

Odp: MASZYNKI DO GŁOSOWANIA 2012/02/08 23:32 #15

  • jestem
  • jestem Avatar Autor
  • Gość

ciekawe napisał:

ziutek napisał: Co to np za komisja rewizyjna w której są "sami swoi" Kontrola "swoich" mija się z celem.


Adaś został szefem komisji rewizyjnej :blink: :blink: :blink: SAMOKONTROLA???
Jestem przekonana , że Adaś będąc szefem komisji rewizyjnej będzie pracował uczciwie i ponad podziałami , Adaś to jest gość powiadam wam drodzy wyborcy.......A SAMOKONTROLA PRZEDE WSZYSTKIM.