GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/09/25 08:35 #1

  • ciekaw
  • ciekaw Avatar Autor
  • Gość
Czemu jest tak że ciągle narzekamy na wybrane przez nas władze? Przecież to zależy od wyborców , kto będzie reprezentował nas na posiedzeniach komisji czy sesjach....Uderzmy się w piersi, i dajmy sobie spokój !!! N.p. w gminie jest tak,że gruba lechu reprezentuje cały swój okręg,widerski krzychu swój okręg, skowyr swój okręg, A rychu feręncio tylko BAŻYNY. I gdzie tu logika? Narzekamy, narzekamy a za trzy lata znowu go wybierzemy.

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/09 10:29 #2

  • głupek
  • głupek Avatar Autor
  • Gość

ciekaw napisał: Czemu jest tak że ciągle narzekamy na wybrane przez nas władze? Przecież to zależy od wyborców , kto będzie reprezentował nas na posiedzeniach komisji czy sesjach....Uderzmy się w piersi, i dajmy sobie spokój !!! N.p. w gminie jest tak,że gruba lechu reprezentuje cały swój okręg,widerski krzychu swój okręg, skowyr swój okręg, A rychu feręncio tylko BAŻYNY. I gdzie tu logika? Narzekamy, narzekamy a za trzy lata znowu go wybierzemy.


To prawda. Co Ferenc zrobił dla Osetnika czy Chwalęcina. Jego te miejscowości nie interesują. Tam nie ma nic do sprzedania gminnego. Nie ma klubu, świetlicy, remizy, szkoły. Martwy rejon na pośrednictwo :lol:

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/10 18:22 #3

  • rozbawiony
  • rozbawiony Avatar Autor
  • Gość

głupek napisał:

ciekaw napisał: Czemu jest tak że ciągle narzekamy na wybrane przez nas władze? Przecież to zależy od wyborców , kto będzie reprezentował nas na posiedzeniach komisji czy sesjach....Uderzmy się w piersi, i dajmy sobie spokój !!! N.p. w gminie jest tak,że gruba lechu reprezentuje cały swój okręg,widerski krzychu swój okręg, skowyr swój okręg, A rychu feręncio tylko BAŻYNY. I gdzie tu logika? Narzekamy, narzekamy a za trzy lata znowu go wybierzemy.


To prawda. Co Ferenc zrobił dla Osetnika czy Chwalęcina. Jego te miejscowości nie interesują. Tam nie ma nic do sprzedania gminnego. Nie ma klubu, świetlicy, remizy, szkoły. Martwy rejon na pośrednictwo :lol:

Pamiętajcie wyborcy że rysio wygrał dzięki głosom,Osetnika,Chwalęcina,Augustyn i pamiętajcie że nic nigdy wam nie pomógł i nie pomoże.....! No może opitoli kościół w Chwalęcinie.A za trzy lata już bez kościoła i tak go wybierzecie!!!! MA NA WAS SPOSÓB.
REKLAMA

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/10 19:33 #4

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

rozbawiony napisał:

głupek napisał:

ciekaw napisał: Czemu jest tak że ciągle narzekamy na wybrane przez nas władze? Przecież to zależy od wyborców , kto będzie reprezentował nas na posiedzeniach komisji czy sesjach....Uderzmy się w piersi, i dajmy sobie spokój !!! N.p. w gminie jest tak,że gruba lechu reprezentuje cały swój okręg,widerski krzychu swój okręg, skowyr swój okręg, A rychu feręncio tylko BAŻYNY. I gdzie tu logika? Narzekamy, narzekamy a za trzy lata znowu go wybierzemy.


To prawda. Co Ferenc zrobił dla Osetnika czy Chwalęcina. Jego te miejscowości nie interesują. Tam nie ma nic do sprzedania gminnego. Nie ma klubu, świetlicy, remizy, szkoły. Martwy rejon na pośrednictwo :lol:

Pamiętajcie wyborcy że rysio wygrał dzięki głosom,Osetnika,Chwalęcina,Augustyn i pamiętajcie że nic nigdy wam nie pomógł i nie pomoże.....! No może opitoli kościół w Chwalęcinie.A za trzy lata już bez kościoła i tak go wybierzecie!!!! MA NA WAS SPOSÓB.

A kogo mieli wybrać ? Nie ma w okręgu porządnych ludzi zdecydowanych kandydować. Jak mam wybór między Jaroniem a Ferencem to wybieram mniejsze zło.

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/16 14:33 #5

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Rysio to jedyny kumaty gość w Bażynach. Obrotny i oblatany gdzie trzeba. Idealny radny lepszego nie trzeba

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/16 20:47 #6

  • bażyniak
  • bażyniak Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Rysio to jedyny kumaty gość w Bażynach. Obrotny i oblatany gdzie trzeba. Idealny radny lepszego nie trzeba



Są w bażynach tacy, że rysio im do pięt nie dorasta.........

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/17 09:32 #7

  • aha
  • aha Avatar Autor
  • Gość

bażyniak napisał:

anonim napisał: Rysio to jedyny kumaty gość w Bażynach. Obrotny i oblatany gdzie trzeba. Idealny radny lepszego nie trzeba



Są w bażynach tacy, że rysio im do pięt nie dorasta.........

są, są, siedzą cały dzień na forum i gorzkie żale wylewają.

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/17 09:53 #8

  • Fan
  • Fan Avatar Autor
  • Gość
Rysio sie stara jak moze zeby nie on w bazynach nic by sie nie działo to on jest głównym organizatorem wszystkich imprez. Nie siedzi na forum i głupot nie plecie tylko działa lata i załatwia wszystkie sprawy wsi :silly:

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/17 12:03 #9

  • fanek
  • fanek Avatar Autor
  • Gość

Fan napisał: Rysio sie stara jak moze zeby nie on w bazynach nic by sie nie działo to on jest głównym organizatorem wszystkich imprez. Nie siedzi na forum i głupot nie plecie tylko działa lata i załatwia wszystkie sprawy wsi :silly:


Rysio od siedzenia na forum to ma żonę :lol: :lol: :lol: :lol:

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/17 13:48 #10

  • bażyniak
  • bażyniak Avatar Autor
  • Gość

fanek napisał:

Fan napisał: Rysio sie stara jak moze zeby nie on w bazynach nic by sie nie działo to on jest głównym organizatorem wszystkich imprez. Nie siedzi na forum i głupot nie plecie tylko działa lata i załatwia wszystkie sprawy wsi :silly:


Rysio od siedzenia na forum to ma żonę :lol: :lol: :lol: :lol:


A KTO TO JEST TA rysia żona? JA SŁYSZAŁEM ŻE ONA TYLKO RYBY SMAŻYĆ POTRAFI.

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/17 16:26 #11

  • wujek
  • wujek Avatar Autor
  • Gość
Ryszard ma mój głos zapewniony. Tyle dobrego co ten facet zrobił dla Bażyn to się w głowie nie mieści. Są typy co mu zazdroszczą bogactwa i sławy wredne kanalie. A on do wszystkiego doszedł uczciwą i ciężką pracą. Tylko naśladować a nie pisać głupoty w internecie.

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/18 09:04 #12

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

bażyniak napisał:

fanek napisał:

Fan napisał: Rysio sie stara jak moze zeby nie on w bazynach nic by sie nie działo to on jest głównym organizatorem wszystkich imprez. Nie siedzi na forum i głupot nie plecie tylko działa lata i załatwia wszystkie sprawy wsi :silly:


Rysio od siedzenia na forum to ma żonę :lol: :lol: :lol: :lol:


A KTO TO JEST TA rysia żona? JA SŁYSZAŁEM ŻE ONA TYLKO RYBY SMAŻYĆ POTRAFI.

TO TA CO ZAPOMINA SIĘ PODPISAĆ NA FORUM

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/18 19:33 #13

  • ups
  • ups Avatar Autor
  • Gość
Obecnie Ryszard nie ma czasu dla wsi. Lata za korektą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowe swych działek. Szkoda chłopa taki zalatany :lol: :lol: :lol:

dzialki.nportal.pl/552069/?idw=1&pos=3
REKLAMA

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/19 12:31 #14

  • do anonimów wypominajacych anonimy
  • do anonimów wypominajacych anonimy Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

bażyniak napisał:

fanek napisał:

Fan napisał:
TO TA CO ZAPOMINA SIĘ PODPISAĆ NA FORUM


przyganiał kocioł garnkowi -ANONIM HAHA
REKLAMA

Odp: GŁUPOTA NIE BOLI!!!!!!!!!!! 2011/10/19 13:18 #15

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość

do anonimów wypominajacych anonimy napisał:

anonim napisał:

bażyniak napisał:

fanek napisał:

Fan napisał:
TO TA CO ZAPOMINA SIĘ PODPISAĆ NA FORUM


przyganiał kocioł garnkowi -ANONIM HAHA
Jak już coś piszesz to pisz poprawnie!!!!!!!!!! Nie pisze się przyganiał kocioł garnkowi, tylko PRZYGADAŁ kocioł garnkowi............! Mój ty anonimie.
  • Strona:
  • 1