WSMUTNY WYBORCA. - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/15 08:49 #1

  • idealista
  • idealista Avatar Autor
  • Gość
Irek, tak ci mówię jak się spotkamy, pozwolę sobie tak mówić i teraz.Jesteś burmistrzem i dobrze ja się ciesze bo sam na ciebie głosowałem, ale coraz mniej podoba mi się to jak rządzisz..LUDZIE SZEPCZĄ PO KĄTACH........1/3 elektoratu nie jest już za tobą!!! RESZTA SIĘ ZASTANAWIA. Myślę że trochę za wcześnie.LUDZIE GADAJĄ ŻE SAM NIE RZĄDZISZ , ŻE MASZ WSPANIAŁYCH DORADCÓW!!!!!!!!!!!!! Oby to twoje rządzenie trwało, tego ci życzę z serca. Szukanie oszczędności na najuboższych splendoru ci nie przynosi , to są ludzie którzy długo pamiętają , a cztery lata miną szybko i co wtedy?Nie będę wymieniał kwot , ale powiem tylko, że pensja burmistrza, zastępcy, sekretarza,skarbniczki i wielu jeszcze innych urzędników są na poziomie UNIJNYM i tu oszczędności się nie szuka, DLACZEGO? Radni są wybrani przez społeczeństwo,niech też pracują społecznie i będą oszczędności... SAM JESTEM CIEKAWY ILU BYŁO BY SPOŁECZNIKÓW!!!!! Tracimy zwolenników, przykładem tego niech będzie ostatnia impreza przy ratuszu, śmiech, po prostu śmiech!!! Twoi poprzednicy popełniali błędy które i ty dziś popełniasz I GDZIE ONI SĄ...? Przed wyborami mówiło się by nie popełniać błędów, popełnionych przez poprzedników i co zostało z tego mówienia!TO BYŁY TYLKO SŁOWA, PO TO BY WYGRAĆ.Daruj mi kolego burmistrzu, że wyraziłem swoją opinie na temat twego rządzenia, ponieważ uważnie słucham co mówi ulica. BO TO WŁAŚNIE JEST ELEKTORAT, KTÓRY WYBRAŁ CIEBIE I TWOICH RADNYCH.....Życzę powodzenia.

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/15 10:03 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Przyzwolenie na poczynania nowego burmistrza spada. Ugrupowanie "wspaniałe" zasiadające w radzie gminy nie dba o stały kontakt z mieszkańcami i nie angażuje się w sposób widoczny w życie publiczne gminy. Dobrym przykładem ostatni festyn totalnie olany przez radnych.

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/15 10:46 #3

  • wściekły
  • wściekły Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Przyzwolenie na poczynania nowego burmistrza spada. Ugrupowanie "wspaniałe" zasiadające w radzie gminy nie dba o stały kontakt z mieszkańcami i nie angażuje się w sposób widoczny w życie publiczne gminy. Dobrym przykładem ostatni festyn totalnie olany przez radnych.


czego oczekujesz po tych radnych anonim? Jaki kontakt ! Jacy mieszkańcy ! PAMIĘTAJ KOCHASIU, JAKI WÓDZ TAKA ARMIA........Wszyscy mają to za przeproszeniem w D....!
REKLAMA

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/15 12:05 #4

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Z przyzwoitości mogą chociaż przy dzieciach udawać że są z mieszkańcami.

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/15 15:07 #5

  • Do idealisty
  • Do  idealisty Avatar Autor
  • Gość
Jaśnie Panie idealisto ,akurat impreza czyli Orneckie forum inicjatyw pozytywnych zorganizowana w sobote przed ratuszem ruszyla tylko dlatego ze stowarzyszenia organizacjeURZĄD M, SPOTYKALI SIE OD DŁUZSZEGO CZASU POSWIECALI SWOJ CZAS ITD ZEBY NASZE FORUM SIE ODBYLO.I NIECH MI PAN TU NIE BIADOLI ZE SMIECH BO STAWALISMY NA RZĘSACH ZEBY WSZYSTKO DOGRAC , JA Z PRZYJACI,OLMI WIECZORAMI CALKOWICIE SPOLECZNIE MONTOWALISMY SMOKA ZEBY DZIECI MIALY FRAJDE , OWSZEM POSTARALISMY SIE O SPONSOROW , ALE PRZEDE WSZYSTKIM BYL TO NASZ CZAS POSWIECONY NASZEJ WSPOLNEJ IMPREZIE .NIESTETY JEST TAK W ORNECIE , ZE LUDZIE NIE KORZYSTAJA Z OKAZJI , ZA TO W NARZEKANIU PRZODUJĄ . IDR

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/15 15:56 #6

  • idealista
  • idealista Avatar Autor
  • Gość

Do idealisty napisał: Jaśnie Panie idealisto ,akurat impreza czyli Orneckie forum inicjatyw pozytywnych zorganizowana w sobote przed ratuszem ruszyla tylko dlatego ze stowarzyszenia organizacjeURZĄD M, SPOTYKALI SIE OD DŁUZSZEGO CZASU POSWIECALI SWOJ CZAS ITD ZEBY NASZE FORUM SIE ODBYLO.I NIECH MI PAN TU NIE BIADOLI ZE SMIECH BO STAWALISMY NA RZĘSACH ZEBY WSZYSTKO DOGRAC , JA Z PRZYJACI,OLMI WIECZORAMI CALKOWICIE SPOLECZNIE MONTOWALISMY SMOKA ZEBY DZIECI MIALY FRAJDE , OWSZEM POSTARALISMY SIE O SPONSOROW , ALE PRZEDE WSZYSTKIM BYL TO NASZ CZAS POSWIECONY NASZEJ WSPOLNEJ IMPREZIE .NIESTETY JEST TAK W ORNECIE , ZE LUDZIE NIE KORZYSTAJA Z OKAZJI , ZA TO W NARZEKANIU PRZODUJĄ . IDR


Jaśnie pani, czy panie zgadzam się stowarzyszenia spisały się na szóstkę i smok był przecudny,chodziło mi o nieobecność radnych,wszędzie ich pełno, a na takich imprezach ich nie widać, ludzie chcieli by poznać nasze władze, ludzi odpowiedzialnych za to co się w Ornecie zadziewa.....

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/15 17:00 #7

  • ewa
  • ewa Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Ale najważniejsze osoby w mieście były na forum i chwała im za to. Co do reszty macie rację. Dzień później na dożynkach frekwencja była znacznie lepsza. Nie wierzę że raptem wszystkim radnym coś w sobotę wypadło. Jak już ktoś wcześniej zauważył zaczną się publicznie angażować 2 miesiące przed wyborami.

Załączniki:

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/16 20:50 #8

  • wiem
  • wiem Avatar Autor
  • Gość

ewa napisał: Ale najważniejsze osoby w mieście były na forum i chwała im za to. Co do reszty macie rację. Dzień później na dożynkach frekwencja była znacznie lepsza. Nie wierzę że raptem wszystkim radnym coś w sobotę wypadło. Jak już ktoś wcześniej zauważył zaczną się publicznie angażować 2 miesiące przed wyborami.


przed wyborami wszędzie będzie ich pełno, tak już jest od wyborów do wyborów!

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/21 18:05 #9

  • studentka III wieku
  • studentka III wieku Avatar Autor
  • Gość

Do idealisty napisał: impreza czyli Orneckie forum inicjatyw pozytywnych zorganizowana w sobote przed ratuszem ruszyla tylko dlatego ze stowarzyszenia organizacjeURZĄD


Chyba sobie żartujesz kolego. Cała zasługa mieści się w Elblągu u pani Ani dzięki której udało się zjednoczyć stowarzyszenia które ani myślały współpracować ze sobą. Najbardziej aktywne są dwa: Uniwersytet III wieku i Arkadia z Dąbrówki. Reszta się podczepiła i czeka na oklaski.

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/22 07:09 #10

  • Statler@Waldorf
  • Statler@Waldorf Avatar
  • Gość

idealista napisał: Irek, tak ci mówię jak się spotkamy, pozwolę sobie tak mówić i teraz.Jesteś burmistrzem i dobrze ja się ciesze bo sam na ciebie głosowałem, ale coraz mniej podoba mi się to jak rządzisz..LUDZIE SZEPCZĄ PO KĄTACH........1/3 elektoratu nie jest już za tobą!!! RESZTA SIĘ ZASTANAWIA. Myślę że trochę za wcześnie.LUDZIE GADAJĄ ŻE SAM NIE RZĄDZISZ , ŻE MASZ WSPANIAŁYCH DORADCÓW!!!!!!!!!!!!! Oby to twoje rządzenie trwało, tego ci życzę z serca. Szukanie oszczędności na najuboższych splendoru ci nie przynosi , to są ludzie którzy długo pamiętają , a cztery lata miną szybko i co wtedy?Nie będę wymieniał kwot , ale powiem tylko, że pensja burmistrza, zastępcy, sekretarza,skarbniczki i wielu jeszcze innych urzędników są na poziomie UNIJNYM i tu oszczędności się nie szuka, DLACZEGO? Radni są wybrani przez społeczeństwo,niech też pracują społecznie i będą oszczędności... SAM JESTEM CIEKAWY ILU BYŁO BY SPOŁECZNIKÓW!!!!! Tracimy zwolenników, przykładem tego niech będzie ostatnia impreza przy ratuszu, śmiech, po prostu śmiech!!! Twoi poprzednicy popełniali błędy które i ty dziś popełniasz I GDZIE ONI SĄ...? Przed wyborami mówiło się by nie popełniać błędów, popełnionych przez poprzedników i co zostało z tego mówienia!TO BYŁY TYLKO SŁOWA, PO TO BY WYGRAĆ.Daruj mi kolego burmistrzu, że wyraziłem swoją opinie na temat twego rządzenia, ponieważ uważnie słucham co mówi ulica. BO TO WŁAŚNIE JEST ELEKTORAT, KTÓRY WYBRAŁ CIEBIE I TWOICH RADNYCH.....Życzę powodzenia.



Moim zdaniem myślenie ma kolosalną przyszłość Panie Burmistrzu

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/22 07:38 #11

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Studentka mnie rozsmieszyła dzis bardzo zrana , widac , ze nie ma o niczym pojecia , akurat arkadia sie nie pojawiala na zadnych spotkaniach a uniwersytet owszem ale raczej pod koniec

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/22 08:59 #12

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Potwierdzam że Uniwersytet III Wieku był inicjatorem imprezy pod ratuszem. Śladowe zauważalne także Miasto i Wieś.

Odp: WSMUTNY WYBORCA. 2011/09/22 13:36 #13

  • śmiać mi się chce
  • śmiać mi się chce Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Studentka mnie rozsmieszyła dzis bardzo zrana , widac , ze nie ma o niczym pojecia , akurat arkadia sie nie pojawiala na zadnych spotkaniach a uniwersytet owszem ale raczej pod koniec


studentka mnie rozśmieszyła z rana...........To tak jak tuman goni tumana!!!!!!!!!!! JAKA ARKADIA? Oczywiście, że uniwersytet.
REKLAMA
  • Strona:
  • 1