AKTYWNI KOALICJANCI ! - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/19 11:19 #16

  • JESTEM
  • JESTEM Avatar Autor
  • Gość

Jowita napisał: :ohmy: Byłam radną jeszcze za komuny i wówczas nie płacono za posiedzenie rady.Mało tego paliwo było na kartki i na sesję jeździłam z kartki prywatnej.Wówczas posłem, radnym zostawali ludzie o nie poszlakowanej opinii.Dziś zbieraninaa niekiedy szumowina.Kandydat do senatu A.Słomka złapany na beszczeszczeniu pomnika.Krukowa wielka katoliczka w Radiu Maryja dba o moją moralność pijaczka zmanierowana.Hazardowej nie było ! Do naszej Rady też nie roznoszono "rybek" co? Cała klasa polityczna po 89r razem z kościołem katolickm to jedno wielkie szabo.


JOWITA NAPISAŁAŚ PRAWDĘ O DZISIEJSZEJ DEMOKRACJI....ILU JEST TAK MYŚLĄCYCH JAK TY? TERAZ JAK BĘDĄ ZBLIŻAŁY SIĘ WYBORY DO SAMORZĄDU, TO I JA STAW WYKOPIE. A CO MI TAM!!!!!!!! RADNYM ZA RYBĘ ZOSTAĆ CHCE......

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/19 12:26 #17

  • chudy
  • chudy Avatar Autor
  • Gość
Przed wyborami jeden rozdaje ryby drugi prace interwencyjne. Co do do groma za demokracja ? Czy solidarność o taką Polskę kolesi walczyła ? :angry:

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/09/19 16:28 #18

  • dziewczyna z PRL
  • dziewczyna z PRL Avatar Autor
  • Gość

Jowita napisał: :ohmy: Byłam radną jeszcze za komuny i wówczas nie płacono za posiedzenie rady.Mało tego paliwo było na kartki i na sesję jeździłam z kartki prywatnej.Wówczas posłem, radnym zostawali ludzie o nie poszlakowanej opinii.Dziś zbieraninaa niekiedy szumowina.Kandydat do senatu A.Słomka złapany na beszczeszczeniu pomnika.Krukowa wielka katoliczka w Radiu Maryja dba o moją moralność pijaczka zmanierowana.Hazardowej nie było ! Do naszej Rady też nie roznoszono "rybek" co? Cała klasa polityczna po 89r razem z kościołem katolickm to jedno wielkie szabo.


jak komuna miała takich radnych jak ty to nie dziwne że upadła :lol: :lol: :lol:
REKLAMA

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/10/21 08:28 #19

  • była radna
  • była radna Avatar Autor
  • Gość

dziewczyna z PRL napisał:

Jowita napisał: :ohmy: Byłam radną jeszcze za komuny i wówczas nie płacono za posiedzenie rady.Mało tego paliwo było na kartki i na sesję jeździłam z kartki prywatnej.Wówczas posłem, radnym zostawali ludzie o nie poszlakowanej opinii.Dziś zbieraninaa niekiedy szumowina.Kandydat do senatu A.Słomka złapany na beszczeszczeniu pomnika.Krukowa wielka katoliczka w Radiu Maryja dba o moją moralność pijaczka zmanierowana.Hazardowej nie było ! Do naszej Rady też nie roznoszono "rybek" co? Cała klasa polityczna po 89r razem z kościołem katolickm to jedno wielkie szabo.


jak komuna miała takich radnych jak ty to nie dziwne że upadła :lol: :lol: :lol:

komuna była lepsza w porównaniu do dzisiejszej władzy,brali prawie wszystko! A WŁADZA DZISIEJSZA BIERZE WSZYSTKO!!!! W Ornecie władza jest w jednym ręku...I CO WY MOŻECIE NARODZIE?

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/10/23 09:16 #20

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Przy korycie kradli i będą kradli. Taka kolej rzeczy.Porządni ludzie nie pchają się do władzy.

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/10/27 06:01 #21

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Tam gdzie o wielu sprawach decyduje kilka osób musi być różnica poglądów. Byłoby nienaturalne, gdyby wszyscy zgadzali się na wszystko bez przedstawienia swoich racji i poglądu na daną sprawę. Może w Ornecie, krainie bezkrytycznego przytakiwania, pojednania i miłości jest inaczej ;)
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/10/27 12:17 #22

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał: Tam gdzie o wielu sprawach decyduje kilka osób musi być różnica poglądów. Byłoby nienaturalne, gdyby wszyscy zgadzali się na wszystko bez przedstawienia swoich racji i poglądu na daną sprawę. Może w Ornecie, krainie bezkrytycznego przytakiwania, pojednania i miłości jest inaczej ;)


W ORNECIE JEST TAK , ŻE MIŁOŚĆ RADY MIASTA DO BURMISTRZA JEST BEZGRANICZNA !!!!!!!!!!! PRAWIE ZAWSZE JEST 15 GŁOSÓW ZA.....TO JEST RZĄDZENIE , TAK ZWANE BEZKRYTYCZNE.

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/10/30 13:43 #23

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Toć to jakieś uśpione mumie podnoszące łapki na znak pana :cheer:

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2011/10/31 19:44 #24

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Toć to jakieś uśpione mumie podnoszące łapki na znak pana :cheer:


rączki do góry powiada pan !!!!!!!!!! i oni to czynią. TO JEST LOJALNOŚĆ.

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2012/02/20 19:32 #25

  • JA
  • JA Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Toć to jakieś uśpione mumie podnoszące łapki na znak pana :cheer:

Przyjdzie taki czas że te mumie odpowiedzą za swe czyny !!! Doczekać się nie mogę, by odbyło się głosowanie nad decyzją zamknięcia szkoły 4.....Wtedy zobaczymy komu zaufaliśmy.

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2012/02/20 19:58 #26

  • pijak
  • pijak Avatar Autor
  • Gość

JA napisał:

anonim napisał: Toć to jakieś uśpione mumie podnoszące łapki na znak pana :cheer:

Przyjdzie taki czas że te mumie odpowiedzą za swe czyny !!! Doczekać się nie mogę, by odbyło się głosowanie nad decyzją zamknięcia szkoły 4.....Wtedy zobaczymy komu zaufaliśmy.

"Nie takie rzeczy żeśmy ze szwagrem robili po pijaku!"

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2012/02/22 18:10 #27

  • uważaj sobie
  • uważaj sobie Avatar Autor
  • Gość

Jowita napisał: Do naszej Rady też nie roznoszono "rybek" co?


O czym panie mówi jakie rybki jaka rada. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Nikt nikogo nie złapał za ręce. Nie ma świadków. Nie ma więc sprawy. Proszę więcej takich oszczerstw nie powtarzać. Nikt w internecie nie jest anonimowy i bezkarny.

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2012/02/22 20:08 #28

  • ojoj
  • ojoj Avatar Autor
  • Gość

uważaj sobie napisał:

Jowita napisał: Do naszej Rady też nie roznoszono "rybek" co?


O czym panie mówi jakie rybki jaka rada. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Nikt nikogo nie złapał za ręce. Nie ma świadków. Nie ma więc sprawy. Proszę więcej takich oszczerstw nie powtarzać. Nikt w internecie nie jest anonimowy i bezkarny.
Prawda boli !!! No i nienawiść w oczach.
REKLAMA

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2012/02/27 21:26 #29

  • widz
  • widz Avatar Autor
  • Gość

ojoj napisał:

uważaj sobie napisał:

Jowita napisał: Do naszej Rady też nie roznoszono "rybek" co?


O czym panie mówi jakie rybki jaka rada. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Nikt nikogo nie złapał za ręce. Nie ma świadków. Nie ma więc sprawy. Proszę więcej takich oszczerstw nie powtarzać. Nikt w internecie nie jest anonimowy i bezkarny.
Prawda boli !!! No i nienawiść w oczach.
Przyglądam się uważnie rządom PO i widzę jak ich notowania spadają,to samo będzie z koalicją POpiela...Czas pokaże.
REKLAMA

Odp: AKTYWNI KOALICJANCI ! 2012/04/19 19:18 #30

  • CIEKAWA
  • CIEKAWA Avatar Autor
  • Gość

widz napisał:

ojoj napisał:

uważaj sobie napisał:

Jowita napisał: Do naszej Rady też nie roznoszono "rybek" co?


O czym panie mówi jakie rybki jaka rada. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Nikt nikogo nie złapał za ręce. Nie ma świadków. Nie ma więc sprawy. Proszę więcej takich oszczerstw nie powtarzać. Nikt w internecie nie jest anonimowy i bezkarny.
Prawda boli !!! No i nienawiść w oczach.
Przyglądam się uważnie rządom PO i widzę jak ich notowania spadają,to samo będzie z koalicją POpiela...Czas pokaże.
CZY KTOŚ BYŁ NA PRELEKCJI PANA BURMISTRZA POPIELA W M.D.K. PROSZĘ O KOMENTARZ .