Odbudowa lotniska - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Odbudowa lotniska 2011/08/25 16:35 #1

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
dlaczego radni nic nie robią aby odbudować lotnisko. Na Mazurach wiele się mówi o lokalnych lotniskach (Ełk,
Węgorzewo, Gołdap) a u nas się olewa. Jest infrastruktóra , jest firma która dowiezie ludzi z okolic (Radex). Au nas tylko się dyskutuje a to o basenie, a to o wodach termalnych. Mamy super miejsce i nie potrafimy tego wykorzystać. Klienci ltniska napedzali by nam obroty w sklepach .

Odp: Odbudowa lotniska 2011/08/25 16:37 #2

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
ups - infrastrukturę :-)

Odp: Odbudowa lotniska 2011/08/26 08:54 #3

  • MAM DOŚĆ
  • MAM DOŚĆ Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: dlaczego radni nic nie robią aby odbudować lotnisko. Na Mazurach wiele się mówi o lokalnych lotniskach (Ełk,
Węgorzewo, Gołdap) a u nas się olewa. Jest infrastruktóra , jest firma która dowiezie ludzi z okolic (Radex). Au nas tylko się dyskutuje a to o basenie, a to o wodach termalnych. Mamy super miejsce i nie potrafimy tego wykorzystać. Klienci ltniska napedzali by nam obroty w sklepach .

Anonim masz racje,władza jak władza,objecanki cacanki,tylko do wyborów !!!!!!można by zagospodarować lotnisko,a jak ? A OD CZEGO WŁADZA !!!! Teraz będą budować smażalnie ryb w bażynach, a co wszystko jest możliwe.....TAK MÓWIONO PRZED WYBORAMI !!!!!!!!! A smażalnia też się przyda. Ryba jest w stawach rysia, wiatka u tomka księdza,a obsługa? TEŻ JEST. rysio i tomaszek PRZY POMOCY WŁADZ zrobią z bażyn KURORT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TO SIĘ CHWALI.....CO TAM ORNETA........................ Z BAŻYN MIASTO ZROBIĄ I TAM BĘDZIE SIEDZIBA NASZYCH MOCODAWCÓW. rysio, ksiądz i reszta........................................! BASEN,OBWODNICA,MONITORING ORNETY, JEDNOSTKA WOJSKOWA,REMONTY DRÓG,RADA PRZEDSIĘBIORCÓW.i.t.d. TO WSZYSTKO PO WYBORACH, ALE KOLEJNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I TAK TO DZIAŁA..... JA MAM DOŚĆ.
REKLAMA

Odp: Odbudowa lotniska 2011/08/26 09:40 #4

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Ferenc przekona Popiela do swoich pomysłów. Festyn zrobili przy kościele nie zważając na bezpieczeństwo. Samochody sznurem stały na poboczu za zakrętem gdzie droga jest wąska. To cud że nie doszło do wypadku. Co na to policja?

Odp: Odbudowa lotniska 2011/08/26 09:53 #5

  • MAM DOŚĆ
  • MAM DOŚĆ Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Ferenc przekona Popiela do swoich pomysłów. Festyn zrobili przy kościele nie zważając na bezpieczeństwo. Samochody sznurem stały na poboczu za zakrętem gdzie droga jest wąska. To cud że nie doszło do wypadku. Co na to policja?

TAK WŁAŚNIE I JA MYŚLE, ferenc robi co chce i jak chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A WŁADZA MILCZY.A policja. A WŁAŚNIE CO NATO POLICJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LUDZIE OBUDZCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! k.mać.

Odp: Odbudowa lotniska 2011/08/28 17:49 #6

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Witam.
Super że w ludziach jest tyle zapału tylko...no właśnie a co zrealiami. Marzenia to jedno a twarde chodzenie po ziemi to drugie.
Lotnisko , jak najbardziej moze byc wizytówką miasta. Moze dawac pracę ale z drugiej strony moze być ciagle na minusie.
Moze ktoś zaproponuje w jakim celu miałoby powstac lotnisko regionalne. Poprosze o kilka przykładów ale takich realnych popartych ekonomią.
Potem poproszę aby zerknąc do prawa lotniczego i kilku ustaw które nieźle blokują chęci do tworzenia lotnisk. I to nie jest wina ani nieracjonalnej decyzji o przekazaniu lotniska do AMW ( w poczatkowj fazie), ani Burmistrza, ani brak promocji i propagadny miasta Ornety tylko decydentów którzy lobbistycznie dbają o swojje interesy - lotniskowe.Mniej lotnisk więcej zysku dla istniejacej. No ale mogę się myslic.
Czy są osoby które pamiętają (z dokumentalnych filmów) słowa prezydenta podobnież bogatego kraju.." co możesz zrobic dla ...).
A Ty co zrobiłes dla Ornety?
Pozdrawiam

Odp: Odbudowa lotniska 2011/08/29 08:55 #7

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Odp: Odbudowa lotniska 2012/04/12 22:37 #8

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
miała być też farma wiatrowa ( kiedyś tylko prezentowane na korytarzach urzędu zdjęcia) . Niestety to też chyba nie wypalilo.

Odbudowa lotniska 2013/04/10 09:09 #9

  • Dobrze Poinformowany
  • Dobrze Poinformowany Avatar Autor
  • Gość
Żadnych farm wiatrowych nie będzie. Władze Ornety wpadły na świetny pomysł i na lotnisku już w tym roku urządzą SPALARNIĘ ŚMIECI w bazie byłych MPSów, a na pasach startowych lotniska będą składowane śmieci, które zwożone będą z okolicznych miast. Cały smród będzie walił z lotniska na Ornetę, a wraz z opadami będą tworzyły się osady. Pomysł jest już przesądzony, a więc i realny. Szkoda tylko, że władze Ornety nie informują o swoich planach mieszkańców. Z cicha nawożą śmieci z całej okolicy, a po zawaleniu całego lotniska odpadami będą sobie palić. Sodoma i gomora :ohmy: . Czy to prawda, że nawet minister wywodzący się z Ornety maczał w tym palce i był głównym inicjatorem tego pomysłu. A co z ochroną środowiska? Co z żurawiami, kormoranami i czaplami siwymi, które z racji ekologiczności terenu lotniska sezonowo tam bytują. Najlepiej zaorz pan tą Ornetę panie włodarzu.
  • Strona:
  • 1