Dlaczego okradano nas od kwietnia ? - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Dlaczego okradano nas od kwietnia ? 2011/08/24 06:03 #1

  • Jowita
  • Jowita Avatar Autor
  • Gość
Wczoraj otrzymałam powiadomienie o zmianie opłat za wywóz śmieci.Obecnie będziemy płacić 11.47zł.
Dlaczego okradano nas od kwietnia ? Jest również cennik za wywóz śmieci w internecie lecz takiej opłaty jak obciąża nas TBS nie istnieje więc należy dalej to sprawdzać ! Jak narazie nikt nie umie wytłumaczyć dlaczego śmieci są droższe i tańsze.Tę sprawę trzeba wyjaśnić do końca.
Dosyć drożyzny nie uzasadnionej w Ornecie. Orneckie ''ELTY'' traktują nas jak barany.

Odp: Dlaczego okradano nas od kwietnia ? 2011/08/24 07:03 #2

  • Sebastian
  • Sebastian Avatar Autor
  • Gość
Ja płacę dla WAM 9.07 zł. i jestem z tego bardzo zadowolony. Pojemniki opróżniane sa systematycznie dwa razy w tygodniu zgodnie z harmonogramem.Jeżeli chcecie przepłacać , to Wasza sprawa

Odp: Dlaczego okradano nas od kwietnia ? 2011/08/24 11:02 #3

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Opłaty za wywóz śmieci zależą od naszych adminstratorów. Jeżeli administrator dba o nas to płacimy mniej, jeżeli administratorowi nie zależy na nas, to płacimy więcej. My płacimy mniej, bo śmieci wywozi firma z Pasłęka.
Myślę, że nigdy nie otrzymamy odpowiedzi na pytanie, dlaczego była taka duża sztuczna podwyżka śmieci w PUK Orneta. Nikt nie ma odwagi odpwiedzieć.
REKLAMA
  • Strona:
  • 1