co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet III wieku ma wiele problemów ? - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet III wieku ma wiele problemów ? 2011/08/05 05:25 #1

  • Jowita
  • Jowita Avatar Autor
  • Gość
Panie burmistrzu mam pytanie : Czy spełnienie się Pana marzeń /pozostanie burmistrzem/, uważa Pan również za spełnienie się MARZEŃ MIESZKAŃCÓW ?
Może pan wyjaśnić co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet III wieku ma wiele problemów ?
Zaraz po wyborach długo nie było zajęć w szkołach /kurs komp. gimnastyka/. Obecnie ZLIKWIDOWALIŚCIE GABLOTĘ NA OGŁOSZENIA III. Jeśli nie Pan to KTO i DLACZEGO usunął tę gablotę !
Płaciliśmy i płacimy podatki czyli na wasze pensje i "marzenia" p.burmistrza !

Czy w UMiG w Ornecie pracują sami SOCJOPACI ?

Odp: co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet 2011/08/05 08:11 #2

  • kolega
  • kolega Avatar Autor
  • Gość

Jowita napisał: Panie burmistrzu mam pytanie : Czy spełnienie się Pana marzeń /pozostanie burmistrzem/, uważa Pan również za spełnienie się MARZEŃ MIESZKAŃCÓW ?
Może pan wyjaśnić co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet III wieku ma wiele problemów ?
Zaraz po wyborach długo nie było zajęć w szkołach /kurs komp. gimnastyka/. Obecnie ZLIKWIDOWALIŚCIE GABLOTĘ NA OGŁOSZENIA III. Jeśli nie Pan to KTO i DLACZEGO usunął tę gablotę !
Płaciliśmy i płacimy podatki czyli na wasze pensje i "marzenia" p.burmistrza !

Czy w UMiG w Ornecie pracują sami SOCJOPACI ?


Aktualnie popracie nowej władzy mają dwa stowarzyszenia:
-jedno ferencowe
-drugie korsakowe.

Reszta do rozwiązania. Jest zbędna przy tym rozdaniu kart

Odp: co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet 2011/08/05 08:48 #3

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

kolega napisał:

Jowita napisał: Panie burmistrzu mam pytanie : Czy spełnienie się Pana marzeń /pozostanie burmistrzem/, uważa Pan również za spełnienie się MARZEŃ MIESZKAŃCÓW ?
Może pan wyjaśnić co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet III wieku ma wiele problemów ?
Zaraz po wyborach długo nie było zajęć w szkołach /kurs komp. gimnastyka/. Obecnie ZLIKWIDOWALIŚCIE GABLOTĘ NA OGŁOSZENIA III. Jeśli nie Pan to KTO i DLACZEGO usunął tę gablotę !
Płaciliśmy i płacimy podatki czyli na wasze pensje i "marzenia" p.burmistrza !

Czy w UMiG w Ornecie pracują sami SOCJOPACI ?


Aktualnie popracie nowej władzy mają dwa stowarzyszenia:
-jedno ferencowe
-drugie korsakowe.

Reszta do rozwiązania.

Raz się jest na wozie raz pod wozem. Za poprzedniej władzy inne stowarzyszenia narzekały na nieprzychylne wiatry z ratusza. To tylko źle świadczy o klasie miłościwie nam panujących. Nie liczy się rzeczywisty poziom stowarzyszenia tylko osobiste sympatie lub antypatie. Podobno z tym burmistrzem miało być inaczej.
Prawda? Nie ma takiej.
REKLAMA

Odp: co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet 2011/08/07 06:13 #4

  • Jowita
  • Jowita Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał:

kolega napisał:

Jowita napisał: Panie burmistrzu mam pytanie : Czy spełnienie się Pana marzeń /pozostanie burmistrzem/, uważa Pan również za spełnienie się MARZEŃ MIESZKAŃCÓW ?
Może pan wyjaśnić co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet III wieku ma wiele problemów ?
Zaraz po wyborach długo nie było zajęć w szkołach /kurs komp. gimnastyka/. Obecnie ZLIKWIDOWALIŚCIE GABLOTĘ NA OGŁOSZENIA III. Jeśli nie Pan to KTO i DLACZEGO usunął tę gablotę !
Płaciliśmy i płacimy podatki czyli na wasze pensje i "marzenia" p.burmistrza !

Czy w UMiG w Ornecie pracują sami SOCJOPACI ?


Aktualnie popracie nowej władzy mają dwa stowarzyszenia:
-jedno ferencowe
-drugie korsakowe.

Reszta do rozwiązania.

Raz się jest na wozie raz pod wozem. Za poprzedniej władzy inne stowarzyszenia narzekały na nieprzychylne wiatry z ratusza. To tylko źle świadczy o klasie miłościwie nam panujących. Nie liczy się rzeczywisty poziom stowarzyszenia tylko osobiste sympatie lub antypatie. Podobno z tym burmistrzem miało być inaczej.
A czym się One zajmują ? Nazwiska mi nic nie mówią !

Odp: co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet 2011/08/07 11:25 #5

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
ferencowe ma chrapkę na świetlicę i szkołę w bażynach
korsakowe już ma świetlice w dąbrówce
dokładne nazwy stowarzyszeń to dla mnie zagadka ważne kto tam dyryguje

Odp: co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet 2012/03/12 12:34 #6

  • mieszkanka
  • mieszkanka Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: ferencowe ma chrapkę na świetlicę i szkołę w bażynach
korsakowe już ma świetlice w dąbrówce
dokładne nazwy stowarzyszeń to dla mnie zagadka ważne kto tam dyryguje

CO TE ŚWIETLICE SOBĄ REPREZENTUJĄ !!!!! KTO SĄ TE NAZWISKA?

co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet III wieku ma wiele problemów ? 2013/08/25 15:09 #7

  • maria
  • maria Avatar Autor
  • Gość
ŻENADA

ostatnio w Krośnie były uroczystości Uniwersytetu, organizatorzy nie dostali żadnych podziękowań od burmistrza, a UWAGA sami dziękowali mu kwiatami!!!!!!
Cóż za żenująca sytuacja........................

co jest powodem,że od Pana wyboru Uniwersytet III wieku ma wiele problemów ? 2013/08/26 09:41 #8

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

maria napisał: ŻENADA

ostatnio w Krośnie były uroczystości Uniwersytetu, organizatorzy nie dostali żadnych podziękowań od burmistrza, a UWAGA sami dziękowali mu kwiatami!!!!!!
Cóż za żenująca sytuacja........................


Uniwersytem był gospodarzem, więc wypadało podziękować za przybycie, kwiaty facetowi (???) to dopiero żenada. A już zachowanie na Mszy Św. co niektórych zapominających, że nie są w markecie to dopiero żal....
  • Strona:
  • 1