Urząd pod stowarzyszenie - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Urząd pod stowarzyszenie 2011/04/16 08:09 #1

  • Gojek
  • Gojek Avatar Autor
  • Gość
Bardzo podoba mi się nowy pomysł rady miejskiej by zarządzaniem gminą zajęło się nowe stowarzyszenie. Zwolni się niepotrzebny etat sekretarza gminy który nic nie robi kasując kupę szmalu. To samo zastępca burmistrza. Miejska kasa świeci pustkami a te dwa etaty generują niepotrzebne wydatki. Burmistrz będzie zatrudniony przez stowarzyszenie na pół etatu. Po optymalizacji warunków zatrudnienia, wyłączeniu z podstawy masy niepotrzebnych dodatków jego pensja zejdzie na ziemię do poziomu dyrektora MDK. Co najważniejsze będzie powiązana z wynikami pracy które jak do tej pory są mało widoczne. Powstałe oszczędności rada miejska przeznaczy na równie godne obchody 700 lecia Ornety jak niedawne obchody 700 lecia Mingajn. Gmina Orneta jako jedna z nielicznych w kraju stawia kompleksowo na stowarzyszenie. Szkoły, świetlice wiejskie, OSiR, MDK, Urząd Miejski, PUK do końca roku przejdą pod stowarzyszenie.

Odp: Urząd pod stowarzyszenie 2011/04/17 14:45 #2

  • brak
  • brak Avatar Autor
  • Gość
A poza tym to pewnie wszyscy zdrowi

Odp: Urząd pod stowarzyszenie 2011/04/18 17:47 #3

  • ?????????
  • ????????? Avatar Autor
  • Gość
Stowarzyszenie kogo?
No chyba nie to kwitnące na forum? tzn. MIASTOWIEŚ :)
Ciekawe, kto się będzie stowarzyszał i co będzie z tego miał, bo nie spotkałam stowarzyszenia, za którym nie idą jakieś pieniądze.
REKLAMA

Odp: Urząd pod stowarzyszenie 2011/04/19 14:45 #4

  • Rob......
  • Rob...... Avatar Autor
  • Gość
Z jednym należy się zgodzić. Ludzi z urzędu nalezy rozliczać za efekty a nie obietnice . Jaka praca taka płaca. A co do kierowania gmina...myślę , ze jest to obojętne pod warunkiem że urzęnicy będą mieli kawalifikacje i DOŚWIADCZENIE. No wykażą się efektami
  • Strona:
  • 1