Kiedy zostaną zburzone te wiadukty w Bażynach i Drwęcznie. - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kiedy zostaną zburzone te wiadukty w Bażynach i Drwęcznie. 2011/02/27 13:46 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Na pewno dużo stało w korkach spowodowanych tym, że jakiś tir zablokował się pod wiaduktem i nie może przejechać. To jest uciążliwe, tiry opóźniają jazdy autobusów, a te wiadukty ogólnie utrudniają ruch. Czy coś z tym zostanie zrobione?

Re: Kiedy zostaną zburzone te wiadukty w Bażynach i Drwęcznie. 2011/02/27 14:39 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Na pewno dużo stało w korkach spowodowanych tym, że jakiś tir zablokował się pod wiaduktem i nie może przejechać. To jest uciążliwe, tiry opóźniają jazdy autobusów, a te wiadukty ogólnie utrudniają ruch. Czy coś z tym zostanie zrobione?


to pytanie do właścicieli wiaduktów

Re: Kiedy zostaną zburzone te wiadukty w Bażynach i Drwęcznie. 2011/02/27 18:28 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał: Na pewno dużo stało w korkach spowodowanych tym, że jakiś tir zablokował się pod wiaduktem i nie może przejechać. To jest uciążliwe, tiry opóźniają jazdy autobusów, a te wiadukty ogólnie utrudniają ruch. Czy coś z tym zostanie zrobione?


to pytanie do właścicieli wiaduktów
Nigdy miły "Gościu" bo tego p.burmistrz nie obiecał ! Pozdrawiam
REKLAMA

Re: Kiedy zostaną zburzone te wiadukty w Bażynach i Drwęcznie. 2011/03/01 16:56 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Iola napisał:

Gość napisał:

Gość napisał: Na pewno dużo stało w korkach spowodowanych tym, że jakiś tir zablokował się pod wiaduktem i nie może przejechać. To jest uciążliwe, tiry opóźniają jazdy autobusów, a te wiadukty ogólnie utrudniają ruch. Czy coś z tym zostanie zrobione?


to pytanie do właścicieli wiaduktów
Nigdy miły "Gościu" bo tego p.burmistrz nie obiecał ! Pozdrawiam
Ja tam czekam na basen,a pozostałe sprawy mam w d....

Re: Kiedy zostaną zburzone te wiadukty w Bażynach i Drwęcznie. 2011/03/01 21:02 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
[/quote]
Ja tam czekam na basen,a pozostałe sprawy mam w d....[/quote]

A ja czekam na basenobus. W koncu koszt takiego basenobusa to grosze w porównaniu z basenem, a przy tym byłby to widoczny znak że vice-starosta nadal dba o Ornetę i wykorzystując wszystkie - tak szeroko reklamowane w trakcie kampanii wyborczej - swoje kontakty i zrealizuje w końcu niezbyt wygórowaną obietnicę wyborczą.

Nie dane nam było cieszyć się Termami w okolicach Ornety to może choć basenobus?
Wyborcy będą na pewno o tym pamiętać.

Odp: Re: Kiedy zostaną zburzone te wiadukty w Bażynach i Drwęcznie. 2011/07/18 08:16 #6

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
moderator usuwa komentarze (3 zniknęły) - nieobiektywne forum :-(
  • Strona:
  • 1