Pierwsze sukcesy nowego szefa - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Pierwsze sukcesy nowego szefa 2011/02/19 17:23 #16

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Widzę, że tu nie chodzi o te wszystkie punkty, tylko o czystą głupotę i nienawiść. Burmistrz jeszcze ma przed sobą 4 lata kadencji, ledwo po poprzedniku łata ogromne jak na taką gminę zadłużenie, ale banda frustratów i wariatów już go chce odwołać, bo nie spełnił swoich obietnic prze 2 miesiące. ZASTANÓWCIE SIĘ CO WYPISUJECIE


A ty się zastanów co piszesz bo Ołtuszewski może cię pozwać do sądu za mówienie nieprawdy.Nowy burmistrz rozpoczął swoją kadencję w bardzo złym stylu, nie liczy się z nikim i zniczym.A mistrz rady mu wtóruje i go weszystkim wspiera.Wróżę czarne zakończenie dla tej gminy.

Re: Pierwsze sukcesy nowego szefa 2011/02/19 21:07 #17

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gostek napisał:

Gość napisał: Widzę, że tu nie chodzi o te wszystkie punkty, tylko o czystą głupotę i nienawiść. Burmistrz jeszcze ma przed sobą 4 lata kadencji, ledwo po poprzedniku łata ogromne jak na taką gminę zadłużenie, ale banda frustratów i wariatów już go chce odwołać, bo nie spełnił swoich obietnic prze 2 miesiące. ZASTANÓWCIE SIĘ CO WYPISUJECIE


A ty się zastanów co piszesz bo Ołtuszewski może cię pozwać do sądu za mówienie nieprawdy.Nowy burmistrz rozpoczął swoją kadencję w bardzo złym stylu, nie liczy się z nikim i zniczym.A mistrz rady mu wtóruje i go weszystkim wspiera.Wróżę czarne zakończenie dla tej gminy.

co ty mi tu z ołtuszewskim wyjeżdzasz zrób lepiej porządek na podwórku głupia wiejska babo

Re: Pierwsze sukcesy nowego szefa 2011/02/19 22:28 #18

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

gość napisał: co ty mi tu z ołtuszewskim wyjeżdzasz zrób lepiej porządek na podwórku głupia wiejska babo


Oj chyba masz problem z płcią i ustaleniem kto to pisze. Ale taki jest elektorat nowego burmistrza ma ze wszystkim problem a szczególnie ze swoją osobowością. Ty napewno jesteś stara i brzydka i dużo palisz.
REKLAMA

Odp: Re: Pierwsze sukcesy nowego szefa 2011/03/23 21:28 #19

  • Gertruda
  • Gertruda Avatar Autor
  • Gość
Jakieś 10 osób. Ale co tam! Ja nadal pracuję...

Odp: Re: Pierwsze sukcesy nowego szefa 2011/03/24 20:00 #20

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Załączniki:

Odp: Re: Pierwsze sukcesy nowego szefa 2011/03/31 11:49 #21

  • Jacek
  • Jacek Avatar Autor
  • Gość
tylko idiota mógł użyć takiego porównania. Gratuluje