Odwołanie nowego burmistrza - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 20:46 #16

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Oceńmy nową władzę pod koniec roku !!! Teraz spoko i przyglądajmy się jakie ruchy wykonuje. Jak można pisać takie bzdury o odwołaniu !!! Dajcie spokój !!! Ja współczuję Burmistrzom bo takiej rozpierduchy jaką zostali to nie wiem czy da się posprzą9tać ? Chociaż trzymam kciuki !!!

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 20:50 #17

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

observer napisał: Oceńmy nową władzę pod koniec roku !!! Teraz spoko i przyglądajmy się jakie ruchy wykonuje. Jak można pisać takie bzdury o odwołaniu !!! Dajcie spokój !!! Ja współczuję Burmistrzom bo takiej rozpierduchy jaką zostali to nie wiem czy da się posprzą9tać ? Chociaż trzymam kciuki !!!


chopie trzeba ratować maisto poki czas za rok bedzie za pozno nie widzi co sie wyprawia

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 21:12 #18

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
LUDZIE JAK WAM NIE WSTYD!!!! WYPISUJECIE BZDURY NA FORUM OSKARŻACIE SIĘ WZAJEMNIE, PO CO DO CIĘŻKIEJ CHOLERY WYBIERALIŚCIE TAKIEGO PANA, KTÓRY ZWALNIA LUDZI, KTÓRZY SIĘ MU PRZECIWSTAWILI
REKLAMA

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 21:36 #19

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

GOSTEK napisał: LUDZIE JAK WAM NIE WSTYD!!!! WYPISUJECIE BZDURY NA FORUM OSKARŻACIE SIĘ WZAJEMNIE, PO CO DO CIĘŻKIEJ CHOLERY WYBIERALIŚCIE TAKIEGO PANA, KTÓRY ZWALNIA LUDZI, KTÓRZY SIĘ MU PRZECIWSTAWILI


Czytając te wszystkie posty nie dziwię się, że pan Popiel zatrudnia nowych ludzi. W nich nadzieja, ze będzie lepiej nie tylko w um, ale i mieście.Tak trzymać i do przodu. Jest jeszcze dużo do przewietrzenia pomieszczeń w ratuszu.

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 21:51 #20

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Na tym forum trwa walka rzecz jasna oczywiście niemerytoryczna pomiędzy dwiema grupami. Pierwszą stanowią osoby, które straciły pracę w UM a drugą osoby, które tę pracę utrzymały, proponuję aby te pierwsze zajęły się szukaniem nowego zajęcia a te drugie sumiennie wykonywały swoje obowiązki dla dobra naszej gminy.

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 22:05 #21

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
kto zbiera podpisy w sprawie referendum o odwołanie burmistrza ? powstał komitet społeczny ? całym blokiem się podpiszemy

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 22:18 #22

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
A kto dostal prace?? Ja tylko sekretarke nowa widzialem!!

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 22:21 #23

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

ornecianie napisał: kto zbiera podpisy w sprawie referendum o odwołanie burmistrza ? powstał komitet społeczny ? całym blokiem się podpiszemy


Od pewnego czasu obserwuję heroiczne zmagania kilku nieudaczników, którzy za wszelką cenę pragną , aby wszelkie działania "nowej władzy" spełzły na niczym. Dobry byłby jakiś kataklizm - pod warunkiem, że winna jest nowa władza. Jestem bezstronnym obserwatorem tego "co się dzieje w naszej Gminie", ale nawet najtwardsza opozycja jest tylko wtedy ceniona jeżeli jest konstruktywna. Tymczasem wszystko co nowego się dzieje jest na z miejsca na NIE.

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/16 09:31 #24

  • zosia
  • zosia Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert od polityki
  • Posty: 147
  • Otrzymane podziękowania: 0

ornecianie napisał: kto zbiera podpisy w sprawie referendum o odwołanie burmistrza ? powstał komitet społeczny ? całym blokiem się podpiszemy


Podpisów potrzeba tylko 10 % uprawnionych do głosowania i 30 % frekwencję w referendum. Tyle teoria.

www.codziennikprawny.pl/uploaded ... ne/171.pdf

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/16 10:08 #25

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
skuteczne odwołanie pana popiela to kwestia czasu w granicach 2 -3 miesiące pan kogut może posprzata bałagan

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/16 13:04 #26

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
chopie trzeba ratować maisto poki czas za rok bedzie za pozno nie widzi co sie wyprawia

Nie wiem jaki to język, ale na pewno niepotrzebny głos w dyskusji wywołanej przez chorych z nienawiści furiatów

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/16 14:09 #27

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
sam się nie odwoła nie ma rady zostaje referendum

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/16 15:34 #28

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: skuteczne odwołanie pana popiela to kwestia czasu w granicach 2 -3 miesiące pan kogut może posprzata bałagan


A po sobie posprzątał? Może nawet zadłużenie zmniejszył? Czy tez raczej odwrotnie?
REKLAMA

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/16 19:13 #29

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Jak pisze się słowo "blew" "Buachachacha" czy koleZanka kończyła szkołę w Bażynach?

ewa napisał: Może to tylko blew ale ponoć istnieje grupa niezadowolonych mieszkańców zamierzająca doprowadzić do odwołania Pana Popiela. Jednym z promotorów całej akcji jest podobno znany ornecki przedsiębiorca budowlany.

REKLAMA

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/17 11:42 #30

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Oni najbardziej obawiają się komisji rewizyjnej Rady Miejskiej