Odwołanie nowego burmistrza - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/14 21:36 #1

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
Może to tylko blew ale ponoć istnieje grupa niezadowolonych mieszkańców zamierzająca doprowadzić do odwołania Pana Popiela. Jednym z promotorów całej akcji jest podobno znany ornecki przedsiębiorca budowlany.

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/14 21:42 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Ten przedsiębiorca niech sam na początku wyjaśni publicznie wszystkie swoje sprawy

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/14 22:28 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Sorki,ale ten budowlaniec to musi mieć nieźle "nawalone" w główkę.
REKLAMA

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 09:39 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

ornecianin napisał: Sorki,ale ten budowlaniec to musi mieć nieźle "nawalone" w główkę.

Chyba nie nawalone w główce,ale "krowa dojna zdechła" w czasie wyborów !

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 12:36 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

emerytka napisał:

ornecianin napisał: Sorki,ale ten budowlaniec to musi mieć nieźle "nawalone" w główkę.

Chyba nie nawalone w główce,ale "krowa dojna zdechła" w czasie wyborów !
Tyz PROWDA !!!

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 12:38 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Jeśli domyślam się o kogo chodzi to jakość remontów kamieniczek robionych za unijna kasę jest skandaliczna. W środku wszystko się sypie. ( Plac Wolności )

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 13:14 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: Jeśli domyślam się o kogo chodzi to jakość remontów kamieniczek robionych za unijna kasę jest skandaliczna. W środku wszystko się sypie. ( Plac Wolności )

Dokładnie byle jak , ale pieniadze były płacone , moze teraz sie skonczyło i stąd ten szum

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 13:21 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Też jestem za odwołaniem nowych władz. Zobaczycie że w referendum za odwołaniem będzie 100 % Ornety. Mieszkańcy już zdążyli się zorientować czym grozi władza nauczycieli.

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 14:30 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
brawo burmistrz tak trzymać koniec z układami i ustawianymi przetargami

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 16:14 #10

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
do buntu zapewne przyłączy się spec geodeta ;) odsunięty od koryta

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 16:30 #11

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Pęka sieć kumoterskich powiązań sięgających tamtego wieku. Z racji kryzysu koryto stało się znacznie mniejsze. Część trzody do odstrzału :mrgreen:

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 16:34 #12

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: do buntu zapewne przyłączy się spec geodeta ;) odsunięty od koryta


Czy te zmiany, to polityczne czystki, jak uważa część urzędników, czy rzeczywista troska o finanse gminy? Może odwetowe działania burmistrza na osobach które mu nadepneły na palec ?

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 17:16 #13

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

Gość napisał: Też jestem za odwołaniem nowych władz. Zobaczycie że w referendum za odwołaniem będzie 100 % Ornety. Mieszkańcy już zdążyli się zorientować czym grozi władza nauczycieli.


uważam że jesteś jedną z osób zwolnionych z ratusza wylewających na forum swoje łzy i mszczących się :evil: żenada
REKLAMA

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 17:46 #14

  • goya
  • goya Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 61
  • Otrzymane podziękowania: 2

Gość napisał: Też jestem za odwołaniem nowych władz. Zobaczycie że w referendum za odwołaniem będzie 100 % Ornety. Mieszkańcy już zdążyli się zorientować czym grozi władza nauczycieli.

z czego wnioskujesz, ze to będzie 100%?
Ja nie zamierzam głosować za odwołaniem burmistrza. Uważam, że działania podjęte przez obecną władzę są zgodne z programem wyborczym, który sama poparłam. P.Popiel obiecywał częściową wymianę/redukcję kadry w UM i dotrzymuje słowa, to chyba dobrze o Nim świadczy. Nad wyraz rozbudowany aparat administracyjny nie przekładał się na działanie UM, rozdmuchana ilość stanowisk w większości wypadków była tylko przechowalnią znajomych, rodziny lub wieloletnich pracowników, którzy nie spełniają obecnych wymogów na takie stanowiska. Czas, kiedy praca w budżetówce to ciepła posadka do emerytury się skończył, aby utrzymać stanowisko trzeba się przykładać do obowiązków i stale się dokształcać. Kto nie spełnia wymagań, niestety musi poszukać innej pracy
REKLAMA

Re: Odwołanie nowego burmistrza 2011/02/15 18:05 #15

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość

goya napisał:

Gość napisał: Też jestem za odwołaniem nowych władz. Zobaczycie że w referendum za odwołaniem będzie 100 % Ornety. Mieszkańcy już zdążyli się zorientować czym grozi władza nauczycieli.

z czego wnioskujesz, ze to będzie 100%?
Ja nie zamierzam głosować za odwołaniem burmistrza. Uważam, że działania podjęte przez obecną władzę są zgodne z programem wyborczym, który sama poparłam. P.Popiel obiecywał częściową wymianę/redukcję kadry w UM i dotrzymuje słowa, to chyba dobrze o Nim świadczy. Nad wyraz rozbudowany aparat administracyjny nie przekładał się na działanie UM, rozdmuchana ilość stanowisk w większości wypadków była tylko przechowalnią znajomych, rodziny lub wieloletnich pracowników, którzy nie spełniają obecnych wymogów na takie stanowiska. Czas, kiedy praca w budżetówce to ciepła posadka do emerytury się skończył, aby utrzymać stanowisko trzeba się przykładać do obowiązków i stale się dokształcać. Kto nie spełnia wymagań, niestety musi poszukać innej pracy


W PELNI POPIERAM.
I WIELE GLOSOW WYPOWIADA SIE W PODOBNYM TONIE. TAK DLA POPIELA. TRZODKA WCIAZ SIE PCHA DO KORYTKA TYLKO, ZE SWINIOPASY (MIESZKANCY GMINY) MAJA DOSC LADOWANIA DO ZBYT SZEROKIEGO JAK NA WARUNKI NASZEJ OBORY KORYTA